DİDİM VURGUNCUSU TOLGA SAYLAN'IN KAÇIRDIĞI PARALARLA ŞİMDİ BAŞKALARININ ÜZERİNDEN ARSA/ARAZİ SATIN ALMAYA BAŞLADIĞI İDDİA EDİLİYOR!

DİDİM VURGUNCUSU TOLGA SAYLAN'IN KAÇIRDIĞI PARALARLA ŞİMDİ BAŞKALARININ ÜZERİNDEN ARSA/ARAZİ SATIN ALMAYA BAŞLADIĞI İDDİA EDİLİYOR!
09 Ekim 2019 - 13:28 - Güncelleme: 09 Ekim 2019 - 14:04


18 Mayıs 2018 tarihli haberimizde; Didim Vurguncusu Tolga Saylan'ın (Yurtdışında kaçak) vurgun paralarını nasıl kaçırdığını, emlak işinde kimlerle ortaklık yaptığını haberleştirmişiz... 

DİDİM: TUTUKLAMA KARARI ÇIKAN TOLGA SAYLAN, PARALARI KARDEŞİNİN ÜZERİNE Mİ GÖNDERDİ? EMLAK İŞİNDE ORTAKLARI KİMLERDİ?


 

DİDİM VURGUNCUSU TOLGA SAYLAN'IN ORTAĞI ÖZGÜR DENİZ, CHP'DEN DİDİM'E BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU!Çok özel bir kaynağımızdan edindiğimiz iddialara göre; 2.5 yıldır kaçak olarak yurtdışında yaşayan Didim Vurguncusu Tolga Saylan'ın kaçırdığı paraların bir kısmı ile Didim'de güvendiği insanlar üzerinden arsa/araziler satın alarak yatırıma dönüştürdüğü belirtildi!

Tolga Saylan'ın vurgun yapıp yurtdışına kaçmadan öncesinde CHP'den Didim'e Belediye Başkan aday adayı olan Özgür Deniz'le de ortaklık yaptığı biliniyordu. 

Özgür Deniz, Tolga Saylan'la ortak olduğunu kendi facebook sayfasından paylaştığı doğum günü kutlamasıyla da kamuoyuna duyurmuştu. 

Özgür Deniz, Ekim 2016 ayında Didim Genç İşadamları Derneğini kurmuş, 33 üyenin hazır bulunduğu genel kurulda kurucu başkan olarak seçilmişti.

İŞTE DİGİAD'IN İLK KURUCULARI VE YÖNETİMİ: 

DİGİAD Kurucu yönetim kurulunda şu isimler yer aldı; Başkan Özgür Deniz, başkan yardımcısı Mehmet Çelik ve İsmet Kartal, Yönetim kurulu üyeleri Ruşen Çakır, Akın Ergenekon ve Tolga Saylan

DİGİAD KURULUŞ BİLGİLERİ İÇİN BU LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ:  http://www.didimatcemlak.com/news/digiad-yeniden-faaliyete-gecirildi.html