DİDİM: İŞ İNSANI NACİ ŞENSES, CHP'Lİ BAŞKAN ATABAY HAKKINDA "TEHDİT", "İFTİRA", "HAKARET"TEN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU!

DİDİM: İŞ İNSANI NACİ ŞENSES, CHP'Lİ BAŞKAN ATABAY HAKKINDA "TEHDİT", "İFTİRA", "HAKARET"TEN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU!

DİDİM: İŞ İNSANI NACİ ŞENSES, CHP'Lİ BAŞKAN ATABAY HAKKINDA
06 Kasım 2018 - 20:59Didimli iş insanı Naci Şenses, CHP'li Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay hakkında Didim Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu!

İş insanı Naci Şenses, CHP'li Başkan Atabay'ın kendisine telefonda tehditler, hakeretler savurup iftiralar attığını öne sürerek, hakkında dava açılıp cezalandıılması yönünde Didim Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduğunu söyledi.


Şenses, dedektif gibi iz sürüp dönemim CHP İlçe Başkanı Gökmen Karataş'ın yeğenleri üzerine kurduğu KİP adlı şirkete fahiş fiyatlar üzerinden verilen kilit parke taşı döşeme ihalelerini delşifre etmiş, Didim Belediyesini milyonlarca liralık kamu zararına girmekten kurtarmıştı!   

Avukatı tarafından hazırlanan suç duyurusu dilekçesini akşam saatlerinde Didim Cumhuriyet Başsavcılığına verdiğini belirten Şenses, şöyle konuştu: "Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay tarafından nedenini bilmediğim bir şekilde; birincisi dün akşam saat 21:56'da (27 saniye) ikincisi de sabaha karşı 02:27'de (7 dakika 11 saniye) olmak üzere iki defa arandım ve tehdit edildim. Telefon konuşmamızı da sosyal medyada yayımlayacağımı yüzüne söyledim. Açıkçası, Didim Belediye Başkanının bu şekilde benimle konuşmasına bir anlam veremedim. Resmen tehdit edildim. Dallama, şerefsiz kelimelerini defalarca yüzüme söyleyip, bundan sonra görüşeceğiz şeklinde konuştu. Ben buradan kamuoyuna sesleniyorum; Aydın turizminin göz bebeği Didim İlçesine böyle bir üslup sahibi bir Belediye Başkanı yakışıyor mu? Sabaha karşı telefonla aranıyorum! Bir sorunu varsa, gündüzler kocaya mı kaçtı? Niye mesai saatlerinde arayamıyor? Neden makam arabasına binemiyor? Son bir aydır başkan Atabay'ı Didim'de gören var mı? Bu nasıl bir Belediye Başkanı? CHP rozeti bu Belediye Başkanının yakasına yakışıyor mu? Yazıklar olsun... Didim'i ve CHP'yi bu hale getirenlere sevgilerimi iletiyorum!"İŞTE O KONUŞMANIN VİDEOSU:

 

Not: İş insanı Şenses'e suç duyurusu dilekçesini hazırlayan Avukat Murat Sultansu, Şenses ile Atabay arasında geçen ses kaydının yayımlanmasının Yargıtay Genel Kurul kararlarına göre; her hangi bir suç teşkil etmediğini ve kendisinin bu ses kaydının yayımlanmasına referans olduğunu belirtti.

Şenses'in yukarıda yer alan suç duyurusu dilekçesine Didim Cumhuriyet Başsavcılığı 2018/71.. nolu dosya ile soruşturma başlattı. Başkan Atabay'ın ilerleyen günlerde Savcılığa gidip ifade vermesi bekleniliyor.


GÜNDEM OTUZBEŞ İHA ABONESİDİR