DİDİM BELEDİYESİ CHP'Lİ MECLİS ÜYESİ KARATAŞ'IN KARDEŞİ SERKAN DEMİRBAŞ'A EVİNİN ÖNÜNDE MAFYA USULÜ "DANS" İDDİASI!

DİDİM BELEDİYESİ CHP'Lİ MECLİS ÜYESİ KARATAŞ'IN KARDEŞİ SERKAN DEMİRBAŞ'A EVİNİN ÖNÜNDE MAFYA USULÜ "DANS" İDDİASI!
15 Eylül 2019 - 22:20 - Güncelleme: 15 Eylül 2019 - 23:13CHP'li Didim Belediyesi Meclis Üyesi Sevinç Karataş'ın kardeşi Serkan Demirbaş'ın Akbük'teki evinin önünde "mafya usulü" silahla dans ettirildiği iddia edildi!

Dün akşam 17:00 saatlerinde Didim Akbük'te yaşandığı iddia edilen olayda; Serkan Demirbaş'ın kişi ve kişiler tarafından evinin önünde kıstırıldığı, amiyane tabirle "mafya usulü" ayaklarının ucuna (toprağa) silahla kurşunlar sıkılarak zıplatırıldığı (Dans) iddia edildi!

Düna akşam saatlerinde meydana geldiği iddia edilen silahlı olayla ilgili jandarmanın soruşturma başlattığı belirtildi.

Öteyandan, Didim'e bomba gibi düşen bu olayla ilgili konuşulanlar arasında; Demirbaş ailesinin kızı olan CHP'li Meclis Üyesi Sevinç Karataş'ın içgüveyisi eşi, eski CHP Didim İlçe Başkanı Gökmen Karataş'ın yaptığı alışveriş meselelerinden dolayı böylesi bir olayın yaşanmış olacağı belirtiliyor!

Not: Akbük Belde Belediyesinin 2014 seçimleri öncesinde Bütünşehir yasası kapsamında kapanmadan öncesinde, Akbük ve Didim Belediyesi Meclis'lerinden geçen imara açılan yerler arasında birinci sırada Akbük'te "Deli Ayşe" olarak tanınan/anılan bir kadına ait araziler ile Akbük'te büyüklüğüne göre imara açılan araziler arasında 2. sırada Demirbaş ailesinin ait tarlalar yer alıyordu.