Devlet korona virüsü ile boğuşuyor, millet ekmek derdinde; CHP'li Torbalı belediye başkanı Uygur'a da evinin tadilatı koyuyor!

Devlet korona virüsü ile boğuşuyor, millet ekmek derdinde; CHP'li Torbalı belediye başkanı Uygur'a da evinin tadilatı koyuyor!
25 Mart 2020 - 22:36 - Güncelleme: 25 Mart 2020 - 23:11Anadolu insanı her şeyin yerinde ve zamanında yapılmasını savunur ve yüzlerce kulağa küpe olacak sözlerle de zaman ve mekan ayarını kaçıranları uyarır! 

Manisalıların da kutsal sözlerinin arasında "Adam asılmaya gidiyormuş, karısı sakız ısmarlamaya kalkışmış" yer alır...

Devlet korona virüsü belasını bertraf etmek için 7/24 çalışırken; millet evine kapanmış ne yiyeceğim diyerek ekmek derdindeyken; CHP'li Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur da başlamış kendi konutunun etrafına şekil vermeye, yol yaptırmaya!

Torbalı Belediyesi Ak Partili Meclis Üyesi Özgür Erman Çağlar'ın sosyal medyadan paylaştığı vidoya bakılınca; belediye ekipleri bir güzel çalışıyorlar!

Hiç bir Belediye Başkanının Jet (Uçak) almasına, evini, barkını kendisine yakışacak şekilde yaptırmasına ne karışacak ne de akıl verecek halimiz yok ve de haddimize de değil!

Fakat, "eşek sevmenin bile usulünün, zamanının" bilindiği ülkemizde; devlet 7/24 korona virüsü ile mücadele ederken; insanlarımız evlerine kapanırken; millet ekmek derdindeyken, bu CHP'li Başkanın bir evinin orasının burasının düzeltilme işi mi eksik kalmış?  
Bu nasıl aymazlıktır ki;  tam zamanını bulmuş Uygur Başkan Torbalı halkıyla dalga geçer gibi evinin orasını burasını makyajlatmaya kalkışmış!
Ne diyelim...
Adam bileğinin hakkıyla aday yapılmadı mı?
Kim ne diyecek ki...!
Var mı böyle bir dünya Y-CHP'de?
Devam Uygur Başkan... Devam...

İŞTE AK PARTİLİ MECLİS ÜYESİ ÇAĞLAR'IN SOSYAL MEDYA HESABINDAN YAPTIĞI O VİDEOLU PAYLAŞIM: 

Özgür Erman Çağlar

Son günlerde gerek dünyada, gerekse de ülkemizde birçok can kaybına sebep olan koronavirüse karşı devletimiz, tüm kurum ve kuruluşları ile beraber teyakkuz halinde çalışmaktadır. Başta Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere hükümetimizin ilgili bakanlıkları, valiliklerimiz, kaymakamlıklarımız ve belediyelerimiz, risk grubunda bulunan 65 yaş üstü büyüklerimiz, kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımız ve milletimizin sağlığı için can hıraş bir şekilde çalışırken, aynı duyarlılığı Torbalı Belediyesi’nden görememenin üzüntüsünü yaşıyorum. Halkımızın oyları ile seçilerek göreve gelen kişilerin ilçemize hizmet etmeleri beklenirken, içinde bulunduğumuz şu günlerde bile belediyenin imkanlarını kendi şahsi menfaatlerine kullandıklarını görüyoruz. Ülkemizin her yerinde birlikten, beraberlikten, dayanışmadan söz edilirken, tüm milletimiz bu kötü günleri atlatmak için omuz omuza vermişken, Torbalı Belediyesi’nin ortaya koyduğu bu aymazlık hepimizi derinden yaralamıştır. Milletimiz can derdine düşmüşken, sağlık çalışanlarımızla, güvenlik güçlerimizle, devletimizin tüm birimleri canları pahasına görev yaparken, elindeki imkanı Torbalı halkı için kullanması gereken belediye başkanı sayın İsmail Uygur maalesef ki bu imkanları kendi şahsi işleri için kullanmaktadır. Belediyenin iş makinaları ve personelleri, yaklaşık 1 haftadır Uygur’un evinde tadilat çalışması yapıyorlar. Milletimiz can derdinde, belediye başkanı kendi evinin tadilatının derdinde. Hem de belediyenin imkanlarını seferber ederek… Bu tablo bir Torbalılı olarak beni derinden yaralarken, asıl utanması gereken kişilerin acaba yüzleri bile kızarıyor mudur? Popülizm yapmak istemiyorum ama bu görüntüler aslında hiç birimizi şaşırtmadı. Ne yazık ki böyle olacağı zaten belliydi. Keşke bizler yanılsaydık, keşke sayın Uygur hizmetleri ve çalışmaları ile bizleri haksız çıkarsaydı ve biz bugün bu utanç verici görüntülere şahit olmasaydık. İlçenin hıfzısıhha kurulunun toplantılarına bile katılmayan, Torbalı halkının şu an içinde bulunduğu durumdan haberdar olmayan, 65 yaş üstü vatandaşlarımız başta olmak üzere risk grubunda bulunan vatandaşlarımızın, esnaflarımızın, öğrencilerimizin dertleriyle ilgilenmeyen bir belediye başkanı profilinden başka ne beklenirdi ki… yazık, çok yazık!