Bayraklı 2.Olağan Kongresini gerçekleştiren DEVA Partisi’nde yeni Başkan Hakan Tufan oldu.1992 Doğumlu Hakan Tufan Doğma büyüme Bayraklı’lı olup ,DEVA Partisi’nin en genç ilçe Başkanlarından biri oldu.Başkan Hakan Tufan DEVA Partisi’nin kadınlara ve genç siyasetçilere çok önem verdiğini belirtti.Bayraklı’nın sorunlarına da değinen ve birçok sorunla karşılaştıklarını belirten Hakan Tufan ,Deva Partisi Bayraklı İlçe Başkanlığı olarakda bu sorunları sıklıkla dile getirdiklerini belirtti.Konuşmasında KYK öğrencilerinin yurt sorunlarından,Bayraklı Şehir Hastanesinin sular altında kaldığından ve hastaların bundan dolayı muzdarip olduğundan,depremzedelerin yaşadığı mağduriyetten ve ulaşım sıkıntısından meydana gelen sorunlardan bahseden Hakan Tufan yetkilere seslenip bu sorunların ivedilikle çözülmesi gerektiğinin altını çizdi.Başkan Hakan Tufan Üniversite mezunu olup,örgün hayatına halen devam etmektedir.
Siyaset
Yayınlanma: 13 Kasım 2023 - 17:12
Deva Partisi Bayraklı 2. Olağan kongresini gerçekleştirdi.
Siyaset
13 Kasım 2023 - 17:12
Ülkemizin sizin gibi genç ve dinamik siyasetçilere ihtiyacı var. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Siyasetin böyle gençlere ihtiyacı var.Sizin gibi yeni yüzleri görmek dileğiyle.Basarilar.
Koçum hayırlı olsun başarılar dileriz öptüm