DEVA İzmir'den 'Başöğretmen Atatürk"süz Öğretmenler Günü kutlama videosu...

DEVA İzmir'den 'Başöğretmen Atatürk"süz Öğretmenler Günü kutlama videosu...
25 Kasım 2020 - 09:09 - Güncelleme: 25 Kasım 2020 - 10:20DEVA (Demokrasi ve Atılım Partisi) Küçük Burjuva partisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor!

DEVA İzmir İl Başkanlığı'ndan bu defa skandal Öğretmenler Günü Kulama mesajı geldi! 
DEVA İzmir İl Başkanı Seda Kaya Ösen'in sosyal medya üzerinden yayımladığı kutlama mesajında "Başöğretmen" Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e  yer verilmediği görüldü!

Her toplumun kendisine has sosyal yaşamda toplumsal ortak değer yargıları vardır... Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ülkemizin toplumsal değer yargıları arasında baş köşededir ve ilelebette yüreğimizin baş köşesinde duracaktır...

Bilindiği üzere; DEVA İzmir İl Başkanlığı, 29 Ekim'de İzmir Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Heykeline, partilerinin isminin açılımı dahi doğru dürüst yazılı olmayan skandal bir çelenk bırakmışlardı...DEVA Genel Başkanı Ali Babacan ve parti yöneticileri için belki İzmir pek bir önem arz etmiyor olabilir ama, İzmirliler özellikle ulusal ve Atatürk gibi değerlerde çok hassastırlar... Yapılan hataları özellikle sandık başında affetmezler! 

Hani ilkokul karnelerinin sağ tarafında Öğretmenlerin kanaatı üzerine doldurulan kısımda "HAL ve GİDİŞ" hanesi vardır ve bu haneyi genelikle Öğretmenler sınıftaki tüm öğrenciler için 5 üzerinden 5 notu ile doldurular... İşte o hesap DEVA İzmir İl Başkanlığı'nın HAL ve GİDİŞ notu 5 üzerinden düşüşe geçtiği görülüyor... Çelenk skandalı... Dün de "BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK"süz Öğretmenler Kutlama mesajı... DEVA İzmir'in kafadan 5 üzerinden notunu 3'e düşürmüş oldu!  
Elde kaldı 3'lük bir not! 
Bereket versin önümüzde yılbaşı var!
Ne dersiniz belki de bu defa "İZMİRLİLERİN NOELİNİ KUTLARIZ" diye mesaj yayımlarlar!

Not: DEVA İzmir İl Başkanlığı'nın yayımladığı Öğretmenler Günü Kutlama mesajındaki görüntülerin de alıntı ve dış kaynaklı görüntüler olduğu ortaya çıktı!

Görüntülerde bile Türk olamayan ve bu ülke yaşayanlarına, Başöğretmen Atatürk'e yer verilmemiş olması, acaba tesadüf müdür? 

Ne dersiniz DEVA Genel Başkanı Ali Babacan, böylesine skandallardan sonra il ve ilçe başkanlarına "Toplumsal Değerlerimiz" ve "Yıl içinde bugünlerde bu şekilde mesajlar yayımlanacak" gibisinden eğitim kursları açar mı?

İşte DEVA İzmir'in Öğretmenler Günü kutlama mesajı için kullandığı dış kaynaklı alıntı kes-yapıştır mantığıyla kullanılan ejnebi görüntülerinin bulunduğu link: https://mixkit.co/free-stock-video/nurse-talks-with-woman-laying-in-hospital-bed-5568/