DERSİMLİ KEMAL'İN İZMİR GÜZELBAHÇE'DEKİ BELEDİYESİ DE BATTI!

DERSİMLİ KEMAL'İN İZMİR GÜZELBAHÇE'DEKİ BELEDİYESİ DE BATTI!
29 Eylül 2016 - 10:18 - Güncelleme: 29 Eylül 2016 - 11:19

ERTAN YILDIZ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Ekibinin "Yeni CHP"yi yötemedikleri, bataklığa sürükledikleri, çıplak gözle bile görülmeye başlanıldı artık...

Kılıçdaroğlu, Atatürk'ün koltuğuna oturur oturmaz ilk söylediği söz: "CHP'nin ideolojisi yok!" olmuştu...

Peki; adam olana sormazlar mı sayın Kılıçdaroğlu, o yok dediğiniz ideolojinin üzerine bir çakıl taşı koyabildiniz mi? 

Sizin inşa ettiğiniz ne var? 

6 Yıllık Genel Başkanlığınız döneminde; TCK 235'te (İhaleye fesat karıştırma) indirime gidilmesini TBMM'ye taşıyarak başardığınız başak ne var ortada?

Partiniz ve halkımız adına; bugüne kadar başardığınız bir şey var mı TCK 235'ten başka?

Sayın Baykal'dan yüzde 30'larda CHP'yi aldınız... Yüzde 25'e düşürdüğünüz yetmemiş gibi; üzerine bir tuğla koyabildiniz mi?

Övünebileceğiniz TCK 235'ten başka somut ne var ortada? Bu başarınızı da yandaşlarınızı kurtarmak için gerçekleştirmediniz mi? Çıkın "Ben Dersimli Kemal'im" naraları attığınız gibi, açıklayınız şu TCK 235'ten kurtardığınız "HALK" adamlarınızı halkımız da bir görsün ve uyansın artık! 

Gazeteci Emin Pazarcı sizin "proje" olduğunuzu defalarca yazdı sustunuz... Prof. Yalçın Küçük canlı yayında rütbenizin "Çavuş" olduğunu, Onbaşı ve Eratın da isimlerini bir bir açıkladı... Yanıt verebildiniz mi?

Heykeltraş Mimar Ragıp Çiçen, Antalya Havalanı çıkışında önünüzü kesti ve yüzünüze "Beni mahfettiniz" dedi... Ne demeliydi? Dosyasını size teslim etmedi mi? Ragıp Çiçen'i mahvedenin Karabağlar Belediyesi olduğunu bilmiyor musunuz? Hala bilmiyorsanız; kusura bakmayın ama, o koltuğu işgal etmeye hakkınız yok! 

Yahu size ne söyleser onu bilyorsunuz bunu bilmiyorsunuz... Be mübarek adam, Özel Kaleminiz Tuncay Ceylan, FETÖ'cü Erkan Karaarslan'ı CHP'li Belediyelere pazarlıyor bunu da mı bilmiyorsunuz? 

O zaman okuluna gidiniz! 

Bakın, sevgili okurlar... Ülkemizde dağlar gibi sorun var... Bu sorunlara da en yapıcı/kalıcı çözüm Ana Muhalefet partisinden gelmesi beklenilmiyor mu? Bu yönde yeni CHP'li Yöneticilerin yaprak kıpırdattığını görüyor musunuz? Yahu kedinin kuyruğuna teneke bağlayıp, piissst deseniz, kedi kaçarken ister istemez yuvarlanan teneke kutudan ses çıkar... Hamdalsun, Kılıçdaroğlu'nun Yeni CHP'yi nereye bağladığı da belli değil; ne ses var ne de görüntü! Sayın Kılıçdaroğlu, bozuk saat bile günde iki defa doğru zamanı gösteriyor, doğru politikalar üretebilmeniz için; bu örgüt, bu halk size daha ne kadar katlanacak? Sizin bu Belediyeler üzerine "Saldım çayıra mevlam kayıra" yönetim anlayışınız izmir'deki İlçe Belediyelerin tek tek iflas etmesiyle sonuçlanıyor! Belediyelerin içleri boşaltılırken, ne hikmetse Kılıçdaroğlu'nun "gurur" kaynaklarının cepleri doluyor! Sayın Kılıçdaroğlu, siz artık salt CHP'de sorun değil, Ülke sorunu olmaya başladınız! Maalesef sayın Kılıçdaroğlu, CHP'den önce, bu ülkenin bir an önce sizden kurtulması gerekiyor! Bakın, bu düşüncemi beğenmediğiniz kardeşiniz bile onaylıyor! Acil olarak; başta İzmir MV sıfatınızdan istifa etmek üzere... Gün geçtikçe yükünüzün artacağını şimdiden hatırlatırım!

Gelelim gurur kaynaklarınıza;

Bayraklı Belediyesi, batmış durumda... Bir an önce kayyım atanması, Başkan ve Belediye soygununa (Organize) kimler bulaşmışsa tamamının yargı önünde hesap vermesi gerekmektedir! 

Karabağlar, Bergama Belediyelerine kayyım atanırsa, sürpriz sayılmaz!

Buca Belediyesi süratle uçuruma doğru gidiyor! Operasyona gel gel çekiyor!

Konak Belediyesinde sıkıntı çok büyük!.. Ne demek istediğimi Sema Başkan anlamıştır herhalde!

Aydın Büyükşehir, Didim Belediyeleri, FETÖ'cü Erkan Karaarslan'ın çiftliği olmuş!..

Güzelbahçe'ye gelince;

Sayın Kılıçdaroğlu, Güzelbahçe'deki EKİP evrim geçirdi; müjdeler olsun ÇETELEŞTİ! 

İsimlerini yazmaktan bile iğrenmeye başladım artık... Peki, bu ÇETE üyelerinin her biri dolar milyoneri olurken; o gurur duyduğunuz Belediyeyi ne duruma düşürdüler biliyor musunuz?

* İller Bankasına olan 180 Bin TL'lik kredi taksit borcunu, bu ay muhabir bankaya yatıramadılar!

* İller Bankası Güzelbahçe Belediyesine protesto çekti!

* Esnaf, Belediye kapısında alacağını alabilmek için kuyrukta! (Alış veriş borcu)

* Belediyenin kum, çakıl, mıcır, çimento vb. gibi malzeme aldığı bütün firmalar, alacaklarını alamadıkları için, bir çakıl taşı dahi kredili vermiyor!

* İşçilerin gelecek ay maaşlarını alıp alamayacakları meçhul!

SIKI DURUN BOMBA GELİYOR;

* GÜN İTİBARİ İLE BELEDİYENİN AKARYAKIT ALDIĞI İSTASYON, BENZİN ve MAZOT VERMEYİ KESMİŞ! (BORCUN NE KADAR OLDUĞUNU ARAŞTIRIYORUZ.)

YİNE SIKI DURUN;

Şimdi Güzelbahçe Belediyesi'ndeki umumi manzara bu iken; Kılıçdaroğlu'nun gurur kaynağı Belediye Başkanı olan şahıs, 1-2 güne kadar Almanya'nın Flörsheim kasabasına uçuyor! Hem de yanında 2 düzine adamla! (Belki daha fazla) İçlerinde kaç tane meclis üyesi, belediye personeli olduğunu varın siz hesaplayınız!

İşte sayın Kılıçdaroğlu, siz gurur duymaya kesintisiz devam edebilirsiniz;  Yeni CHP'li İzmir'deki Belediyeler bu durumda... Yarın alayına bilet kesildiğinde; tek sorumlunun siz olacağınız gibi; Gürsel'leriniz ve bilimum rütbelilerinizi iki de bir İzmir'e göndermeye de devam ediniz!