CHP, 'Serdar Aksoy' yükünü sırtından attığını açıkladı!

CHP, 'Serdar Aksoy' yükünü sırtından attığını açıkladı!
20 Kasım 2020 - 17:00


CHP Menemen İlçe Başkanı Turan Erdoğan'ın açıklamasına göre; Mart 2019 yerel seçimlerinde aday yaptığı ve Menemen'e Belediye Başkanı olarak seçilen Serdar Aksoy'u resmen sırtından attı!

İlçe Başkanı Erdoğan'ın açıklamsındaki o bölüm:  

"Menemen Belediye Başkanı ve Menemen Belediyesi ile ilgili bir süredir ciddi iddialar içeren şikâyetler partimizin yetkili kurulları tarafından incelenmiş ve 16.11.2020 tarihli MYK toplantısında Belediye Başkanı Kesin İhraç istemiyle ve tedbirli olarak YDK’ ya sevk edilmiştir. Ancak Belediye Başkanı kendisini savunmak, iddialara açıklık getirmek yerine 18.11.2020 günü CHP’den ‘İSTİFA’ etmeyi tercih etmiştir. Bu tarih itibari ile CHP üyesi değildir. Partimizle de bağlantısı yoktur. Yaşananlarla ilgili hukuki süreç ve yargı süreci devam etmektedir."

CHP MYK'sı pazartesi günü aldığı kararla Serdar Aksoy'u kesin ihraç istemiyle YDK'ya göndermişti. Gündem 35 bu gelişmeyi "CHP MYK'sı nihayet Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy yükünü sırtından atabildi!"  çarpıcı başlıklı haberiyle duyurmuştu...

Gelişmelerin tamamını alt alta koyup değerlendirdiğinizde; CHP Genel Merkez Yöneticileri de yarın başlayacaktır CHP Menemen İlçe Başkanı Erdoğan'ın bugün dediklerini söylemeye: "Serdar Aksoy'un partimizle bağlantısı yoktur!"

İlçe Başkanına minik bir soru; madem ki bundan böyle Serdar Aksoy'la bir bağlantınız kalmadı, peki Büyükşehir'den İstanbullu Avukatı Menemen'e kim gönderdi o zaman?
​​​​​​​
Lunapark'a çevirdiniz güzelim İzmirimizi...
Hep böyle mi gideceğini sandınız?
Vurgun...
Talan...
Sat babam sat...
Sevsinler sizin gibi sosyal demokratları... 
Hele bir de burnunuzdan kıl aldırtmayan halleriniz yok mu... 


Flaş gelişmeler için bizi izlemeye devam ediniz...