CHP'NİN AYDIN'DA İL BAŞKANLIĞI VAR MIDIR? VARSA; İL BAŞKANI KİMDİR? NE İŞ YAPAR?

CHP'NİN AYDIN'DA İL BAŞKANLIĞI VAR MIDIR? VARSA; İL BAŞKANI KİMDİR? NE İŞ YAPAR?

CHP'NİN AYDIN'DA İL BAŞKANLIĞI VAR MIDIR? VARSA; İL BAŞKANI KİMDİR? NE İŞ YAPAR?
16 Şubat 2019 - 13:17Buyur buradan yak! CHP Aydın İl Başkanlığı, Didim CHP İlçe Başkanlığı var mı yok mu? Varsa da yok hükmünde midir? Bu mevki makamlara gelebilmek 10 takla atan bu kişiler neden asli görevleri yapmaktan imtina ederler?  

Bütün dünyanız şimdi; ÇAR ÇABUK KÖŞE OLACAK olanları bulup Meclis Üyes listesine yazmak mıdır?
Çıkar odaklarının "kuklası" olmak istemeyen ve direnen Atabay'ın yanında neden İl Başkanı Çankır yerini alamaz?
Sıradan CHP Didim üyeleri bile dönen dolapları, fırıldak ve arızalı tipleri tespit edip isyan ederken; İl Başkanı Çankır, ne zaman Aydın haritasını önüne koyup Didim diye bir ilçenin varlığını fark edebilecek?

İl Başkanı sayın Çankır, kimden korkuyorsanız, kimden çekiniyorsanız ya da sizde Kamacı'ya çalışmıyorsanız, o zaman Didim'deki rezaleti ne zaman görebilecek ve el atacaksınız?

Açıkçası sayın Çankır, Didim CHP üyeleri sizin de Kamacı'dan talimat aldığınızı düşünüyor artık! 

Eczanenizdeki tüm ilaçları Didim'e döküp içtirtseniz bile bunları tedavi edeceğiniz düşünüyorsanız yanılırsınız sayın Çankır... Kangrenin nasıl tedavi edileceğini size buradan öğretecek halimiz yok ama, neşteri ele almanın zamanı geldi ve geçiyor farkında değilsiniz! 

Didim'deki sade ve duyarlı CHP'liler de sizden 31 mart akşam balkon konuşması yapmanızı beklemiyor ama, kafanızı ne zaman kumdan çıkarak diye kara kara düşünüp bekliyorlar!

Sayın Çankır, konunun ne denli vahim olduğunu algılayamayabilir olabilirsiniz... Saygı da duyarız... Fakat, mesele öyle sizin algılayabildiğiniz gibi çocuk oyuncağı bir mesele değil! Kaldı ki zaman denilen en kıymetli varlıkta ayağınızın altından kayıp gidiyor bunun bile farkında değilsiniz!
Daha ne diyelim... Yok hükmünde sayılmak istemiyorsanız; buyurun çekip gidiniz o zaman!       

İşte sıradan Didim'deki CHP'lilerin ulaştırdıkları kaygılar:   

Listeyi bizden saklıyorlar.meclis üyesi kim olacak bilmiyoruz... Bunlar kesinlikle sakıncalı.
Ancak bunlarla birlikte yanındaki karataş ailesi tamamen çıkar odaklı. Kuşatmışlar etrafını soluk aldirmıyorlar.

Sevinç Karataş, Gökmen Karataş,  Ali Abbas Aydın, Ahmet Yılmaz, İbrahim Eray, Fikret Doğan gibi ikili oynayan çıkar gurubunun kıskacında başkan. Bunlar cem evinden de kovuldular, aday bile çıkaramadilar mevcut cem evi yönetimine.

Tamamen çıkar gurubudur. Ahmet Yılmaz ve İbrahim Eray belediye başkan yardımcisi kimliği ile akçeli işler çeviriyor. Ahmet Yılmaz'la ilgili rüşvet çarkının ses kayıtları çıkacak.

Yok hükmündeki ilçe yöneticileri Okan Kılıç ve nurettin koçak hala m.kamacıdan talimat alıyor.
İlçe yönetimindeki Turgay Karakaplan, Deniz Demir, Bener Güler, Hasan Yavuz'un kızı Evrim Yavuz, Caner Ünlü'nün karısı birsen ünlü ve özge turan denen av. kız tamamen kamacının ekibi ve emrindedirler, istediklerini meclise yazdıramayinca istifalarını verecekler
Zaten istifalarla yedek ler bitti. Bu yönetim yok hükmünde alttan kamacıya destek zaten meclis üyelerini önerirkende kamacının ekibinden öneriyorlar.

YANİ KAMACI KAZANAMASA BİLE AKP Lİ LERLE BİRLİKTE KAMACININ SÖZÜNDEN ÇIKMAYACAK KİŞİLERİ SOKMAYA ÇALISIYORLAR. MECLİSTE BAŞKANA KARŞI DİRENÇ SAĞLAYACAKLAR.
ÇOK ÖNEMLİ BUNLAR.
DİLAVER DEMİR
VEDAT EGE
EDA DEMİR (?)
YUSUF DEVECİ (MHP ESKİ BLD.BAŞKANI AKYENİKÖYÜN,DSP DEN DE KAMACININ MECLİS ÜYESİYDİ,HEMEN SATAR)
NURETTİN KOÇAĞIN KAYINÇOSU İSTANBULDAN GELMİŞ ,
ÖZGE TURANIN KOCASI PARTİYLE HİÇ ALAKADI OLMAYAN AKP 1.SIRA MECLİS ÜYESİNİN ORTAĞI)
BU İLÇE YOK HÜKMÜNDEDİR VE DERHAL PARTIDEN UZAKLAŞTIRILMALIDIR.
SİZDE BİLİYORSUNUZ ATABAYIN İSMİ ÇIKMADAN BİR GÜN ÖNCESİNE KADAR OSMAN AYYILDIZ İÇİN ANKARADAYDILAR.

İstifası Kamacı'da olan bir ekiple meclis üyesi pazarlığı yapılır mı?
Ali çankır da rezil oldu gücü yok burada istifa ederse bir ile sahip olamadın diyecekler. O yüzden bir an önce secim bitsede kurtulsam diyor. Denize düştü Okan'a sarılmak zorunda bırakıldı.
Bu ilçe yönetiminin dayattığı meclis üyesi adayları tamamen Atabay'ın seçilmesi durumunda AKP'den seçilenlerle birlikte hareket edebilecek karekterlerdir... Zaten bu isimleri dayatan da Kamacı'nın ta kendisidir!  Her Meclis toplantısına pazarlıklarla gelecekleri apaçık ortadadır... Bunun örnekleri geçen dönem Erdal Baylan, Hatice Gençay, Hasan Yavuz ve Ercan Atasoy gibi isimlerle yaşanılmış Atabay ve CHP'nin neler çektiği ortadadır. 

Not: Didim'deki CHP'lilerin gönderileri üzerinde sadece imla kurallarına ilişkin bir kaç düzeltme yapılmıştı. Gönderiler orjinal haliyle yayınlanmıştır.