CHP'li Kuşadası belediye başkanı Günel, Einstein'in E=mc2 denklemine takla attırdı! Al sana işçi atma, işçi alma denklemi...

CHP'li Kuşadası belediye başkanı Günel, Einstein'in E=mc2 denklemine takla attırdı! Al sana işçi atma, işçi alma denklemi...
06 Aralık 2019 - 10:40 - Güncelleme: 06 Aralık 2019 - 11:44


Deveye sormuşlar: Neren eğri?
Deve yanıtlamış: Nerem doğru?

CHP'li Kuşadası belediye başkanı Ömer Günel, işten atma, işe alma konularında öylesine bir denklem geliştirmiş ki; baktığınızda diğer CHP'li belediye başkanlarının bu denkleme balıklama dalmalarının gerektiğini düşünüyorsunuz!Başkan Günel'in bulduğu bu denklem, Albet Einstein'in E=mc2 deklemine takla attırırken, Kuşadası kamuoyunda yapılan yorumlara bakıldığında, "Yaşasın aslan sosyal demokrat Kuşadası'nın belediye başkanı Ömer Günel" demekten de insan kendisini alamıyor!

Kuşadası Sosyal Medya Harekatı, patenti başkan Günel'e ait denklemin şifreleri paylaşmış: 105 İşçiyi işten atacaksın, yerine 145 yeni işçi alacaksın!

Başkan Günel'in bu denkleminin üzerine 4 işlemden birisi "çıkartma"yı da uyguladığınızda; karşınıza 40 kişilik yeni bir yandaş istihdam sahası çıkmış oluyor!

Patenti Yılmaz Özdil'e ait "Halktrol"lerin Kuşadası uzatıları bu gerçeklere nasıl saldıracaklar orasını bilemiyoruz ama, Gündem Otuzbeş'in "CHP aşiret kültürüyle yönetiliyor" tespiti, gün geçtikçe "virüs" gibi belediyeleri de sarmaya devam ediyor!

İŞTE KUŞADASI SOSYAL MEDYA HAREKATI'NIN O BELGELİ PAYLAŞIMI: 


Belge: Kuşadası Sosyal Medya Harekatı facebook hesabından alınmıştır.