CHP'Lİ KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI GÜNEL'E MHP'DEN "DANIŞMAN" TEPKİSİ!

CHP'Lİ KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI GÜNEL'E MHP'DEN "DANIŞMAN" TEPKİSİ!
09 Aralık 2019 - 15:06MHP Kuşadası İlçe Başkanlığı, CHP Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel'in danışmanlığına getirdiği Bozdoğan e. Belediye Başkanı Tümer Apaydın'a tepki gösterdi.

MHP Kuşadası, sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada danışman yapılan Apaydın'ın Bozdoğan Belediyesini batırdığını, Apaydın'ın Aydın BŞB Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun önerisiyle bu göreve getirildiğini savundu.

İşte MHP Kuşadası İlçe Başkanlığının tepkisi: 

KUŞADASI KAMUOYUNA

Geçtiğimiz dönem Kuşadası Belediyesi 150 bin nüfuslu kentte 320 milyon borçla enkaz bıraktı diye doğru bir yaygara yapacaksınız... Ardından birkaç ay sonra 30 bin nüfuslu Bozdoğan da 89 milyon borçla,Özlem ablasının desteğine rağmen belediyeyi batırdığı söylenen,belediye mülklerini satmasıyla meşhur Bozdoğan eski Belediye Başkanı Tümer Apaydın'i kurtarıcı, bir bilen ve danışman olarak bünyemize kattık diyeceksiniz...
Desenize Özlem abla istedi, Ada da Chp nin içinde adam kalmadı, bizi destekleyen turizmcilerin içinde de işi bilen yok, turizmi ayağa kaldıracak danışmanı Aydın 'ın doğusundan bulduk diye...!!!!!!
Halk da inansin...!!!!!!!
Bu ne perhiz,ne lahana turşusu....
Saygılarımızla...

MHP KUŞADASI İLÇE YÖNETİMİ