CHP'Lİ FOÇA BELEDİYE BAŞKANI FATİH GÜRBÜZ 'HEDEF İKTİDAR'A FORMÜL BULMUŞ: SURVİVOR

CHP'Lİ FOÇA BELEDİYE BAŞKANI FATİH GÜRBÜZ 'HEDEF İKTİDAR'A FORMÜL BULMUŞ: SURVİVOR
28 Temmuz 2020 - 10:31 - Güncelleme: 28 Temmuz 2020 - 11:25CHP'nin 37. Kurultay'ın ana konsept maddesini "Hedef İktidar" sloganı oluşturuyordu...

Öyle görülüyor ki; CHP'li Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, CHP'yi iktidara taşıyacak formülü bulmuş: Survivor!

Malumunuz; günümüzde deveye hendek atlatmak bile kolaylaştı... Fakat, öncelikle ülkemizde en zor olan şeyin de CHP'li bir belediye başkanını eleştirmek olduğunu unutmamanızı tavsiye ederiz!
Eleştiriniz ister olumlu olsun, ister olumsuz... Değişen bir şey yoktur!
Eleştirinizi; bireysel olarak sosyal medya üzerinden yaparsanız; trollerin saldırısıyla karşılaşır, amiyane tabirle ananızdan doğduğunuza pişman olursunuz!
Gazteciyseniz; "yalakası" da değilseniz; sormayın artık başınıza gelecek olanları!

Şimdi bu mafya dosyasında adı geçen ve savcılık tarafından da 7.5 yıllık hapisle yargılanması konusunda hakkında iddianame düzenlenmiş olan CHP'li Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Tele 1 TV'nin Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ'a konuk olmuş!

Tele 1'deki "4 Soru 4 Yanıt" programında Yanardağ, CHP'li Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz'ü bir güzel evire çevire eleştirmiş! 
Merdan Yanardağ, üşenmemiş bir de Başkan Gürbüz'e Acun Ilıcalı hakkında bilgilendirmelerde bulunmuş!
Merdan Yanardağ, Başkan Gürbüz'ü eleştiriken "gençliğine vermeyi" de unutmamış! 

Bu eleştirileri hak ederek almak için Başkan Gürbüz ne mi yapmış?

Orasını da programın o bölüm videosuna bırakalım mı?

İŞTE BAŞKAN GÜRBÜZ'ÜN İKTİDARA YÜRÜYECEK OLAN PARTİSİNE BULDUĞU FORMÜL VE MERDAĞ YANARDAĞ'IN O ELEŞTİRİSİ: Not: Habere konu video; 24 Temmuz günü Foçalı bir CHP'li okurumuz tarafından gönderilmiş ve eleştiri konularında da havadan nem kaptığı belirtilen Başkan Fatih Gürbüz'ün, bu Digital Survivor çalışmasının da Kurultay kapsamında ele alınmaması için, bugün haberleştirilmiştir! Bilgilerinize...
Ayrıca; Foçalı CHP'li okurumuza da gönderdiği bu video için teşekkürlerimizi iletiriz...