CHP'Lİ BAŞKANLARA İZMİR KAMPINDA 'İMAJ' DERSLERİ DE VERİLECEK Mİ?

CHP'Lİ BAŞKANLARA İZMİR KAMPINDA 'İMAJ' DERSLERİ DE VERİLECEK Mİ?
22 Ekim 2019 - 14:24 - Güncelleme: 22 Ekim 2019 - 15:59Gün geçmiyor ki; İzmir'deki başkanların yaptıkları icraatlarla igili komik komik yorumlar yapılmasın!

31 Mart yerel seçimlerinin üzerinden 7 ay geçti... Elde sosyal medyada paylaşılmış fotoğrafların dışında ne var?

Ajanslara bugün düşen haberlere göre; Lavanta ekim furyasına Ödemiş belediyesi de dahil olmuş! 

Ne ektikleri bir yana; sorun bakalım hangi birisi 21. yüzyıla yakışan bir tarım politikası üretmişlerdir? Var mıdır acaba ellerinde tarımda toplumsal kalkınmaya yönelik "bu bizim projemiz" diyebilecekleri ürettkleri bir proje? Kesinlikle yoktur! Birbirlerinden çektikleri kopyaları yutturmaktan başka bir iş yapıyorlar mı?   

Neyse en azından deniz kıyısı temizliğine bile "resmi" makam kıyatfetiyle giden belediye başkanlarımız var ya... Ne mutlu bizlere...

Okurlardan gelen ınstagram fotoğraflarına göre; Urla Belediye Başkanı İ. Burak Oğuz, sabah saatlerinde bir okulun kıyı temziliği etkinliğine katılmış... Başkan "son dakika" çağrılı olacak ki; grand tuvalet makam kıyafetiyle bu öğrencilerin etkinliğine katılıp poz vermiş!

Urla başkanı Oğuz'dan yola çıktığınızda; İzmir'deki belediye başkanlarına "imaj" sorunu teşişi koyabilir, ünlü modacılardan, imajmakerlardan tedavi almaları gerektiğini düşünebilirsiniz!

Şimdi hala var mı bilemiyoruz ama; ilkokul karnelerinin sağ tarafı çocuğun okul içinde ve dışındaki sosyal durumu gösteren verilerin notlarından oluşuyordu... Genellikle "Pekiyi" notlarının verildiği bu bölümde; Hal ve Gidiş, Kılık Kıyafet ... vb. kriterlere öğretmenler not veriyorlardı...

Fotoğraflı örneklere ve okurlarımızdan gelen yorumlara baktığımızda; gerçekten de İzmir'deki CHP'li belediye başkanlarının ciddi anlamda imaj sorunlarının olduğu görülüyor!

Aşağıdaki örneklere bakılınca; CHP'nin İzmir Kampı'nda "imaj" derslerinin araya sıkıştırılıp verilmesi, sizce de başkanlara yararlı olmaz mı? Bakın CHP Konak İlçe Başkanı çağrı Guruşçu'nun imaj sorununa okurumuzdan gelen yorum ve öneriler: CHP'ye acil bir imagemaker gerekiyor... 1-)Türkiyenin ilk ortodontist, diş hekiminin evine gitmişsin kravat takmamışsın. 2-) Konak gibi bir ilçenin Başkanısın, o bıyık neyin nesi? Gül gibi top sakalını kim kestirtti? 3-) Ceketi Batur'dan ödünç mü aldın? Sen 56'lıksın ceket 50'lik 4-) Düşük bel pantolon kotta olur kumaş pantolonu düşük belli giyersen o cekette örtmez, eğildiğinde çatalın görünür!Yarımada belediyeleri toplantı hatırası: Parti kıyafet yönetmeliği şart... Böyle uyumsuzluğa Cemil İpekçi ne der acaba? Bu resmi görünce Kemal Karataş ne der acaba? Kemal karataş'ı bağevinde bile şortla-kot pantolanla gören olmuş mudur? Gelin Kemal abinin gardrobumdan beğendiğinizi alın derim! Ali Başkan t-şörtün üstüne ceket giyerek cumartesi günleri Selçuk'a pazara inen Havutçululara dönmüşsün... Olmadı Halil Arda olmadı... Lacivert takım yeşil kıravat... Olmadı Halil Arda olmadı... Lacivert takım kahverengi pabuç... Olmadı Halil Arda olmadı...

Bu da tek eldiven... Grant tuvalet çöp toplayan çevreci başkan... Nedir bu hal denizin dibinde kravat takım elbise ????