CHP'Lİ BAŞKANLAR YAŞADI! YENİ BİR TV KANALI DOĞDU...

CHP'Lİ BAŞKANLAR YAŞADI! YENİ BİR TV KANALI DOĞDU...
17 Eylül 2019 - 13:20 - Güncelleme: 17 Eylül 2019 - 14:23Halk Arenacısı gazeteci Uğur Dündar, geçtiğimiz günlerde bir twit atıp, İzmir'de Tv kanalının olmadığından söz etmiş, İzmir'de dört başı mahmur haberlerin izleneceği bir kanal olsa demişti...

Dündar, bu twitinde burum buram tv özlemini dile getiriyor olsa da, İzmir'de tv kanalının olmadığını belirtmesi, neredeyse 1 yıldır uydu yayında olan TV 35 emekçilerini de kızdırıyordu!

Her yiğidin yoğurt yiyişi farklı olduğuna göre; 

ctt adlı bu yeni kanalın İzmir merkezli kurulmuş olmasına gerçekten bizlerde sevindik...

Ne de olsa kuvvetli bir merada kurulmuş oluyordu bu tv kanalı...

Sağınız CHP'li belediye...
Solunuz CHP'li belediye...
Birini sabah canlı yayına alsanız ötekisi dünden razı akşam yayına çıkmaya...   

Bilemediğimiz; bu kanalın aktivtesinde Tuncay Özkan'ın üstlendiği rol!

Malumunuz Güneş Medya şemsiyesi Tuncay Özkan'dan soruluyor!

Yeni Asır yazarı Erhan Gülenç'in yazdıklarına baktığımızda; Güneş Medya'ya abone olmayan İzmir'de CHP'li belediye kalmamış görünüyor!

Güneş Medya abonelik paketinin içinde ctt tv'de var mı yok mu orasını bilemiyoruz ama; hazır ağaç kampanyası devam ederken, CHP'li başkanlara bir önerimiz olacak...

Lütfen taşın altına elinizi koyup, bu yeni kurulan ctt tv'ye bir helikopter satın alıveriniz!

Helikopter almış olsanız; öylesine sizi göklere çıkartacak haberler izleriz ki sormayınız gitsin...

Bugün tesadüf eseri rast geldiğimiz stüdyo canlı yayın konuğu olan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur'u, bu kanalın bir helikopteri olmuş olsaydı, havadan görüntüleriyle izlemiş olmaz mıydık?

Temsil, Başkan Batur temizlik seferberliği eylemleri kapsamında Dayko sokaklarına çıkartma yapmış olsa, elleriyle topladığı çöpler cinsine göre; havadan helikopter kamerasından (Amerikan TV kanalları tarzı) canlı olarak görüntülenip anlatılarak ekranlara aktarıldığında, reytingler alt üst yapılmaz mı? Türkiye bu kanala kilitlenmez mi?

Ey CHP'li belediye başkanları bu tv kanalının kıymetini iyi biliniz ve şu helikopter önerimizi de lütfen kulak arkası yapmayınız! Hazır kısmet ayağınıza kadar gelmişken, havadan görüntülenip haber olma şansınızı da tepmeyiniz! 

En azından şuradan buradan sorulacak sorulara da stüdyo köşelerinde cevaplar vermez; 7/24 İzmir halkına sunduğunuz hizmetlerde havadan görüntülenmiş olur!

Ne dersiniz helikopter şart değil mi?

Haydi başkanlar...
Bırakın stüdyolara girme canlı yayın işini...
Demode oldu artık...

Nasıl olsa havadan akmıyor mu?