CHP'Lİ BAŞKANIN 'BAYRAM HARÇLIĞI' KURNAZLIĞI!

CHP İlçe Başkanı Korkmaz'ın emeğe saygısı ve emekçiden yana olan tavrı da böyle olunca; ortada düğün dernek yokken, tutar da yakınlarının öpülmesine izin verir mi?

CHP'Lİ BAŞKANIN 'BAYRAM HARÇLIĞI' KURNAZLIĞI!
28 Eylül 2016 - 23:59 - Güncelleme: 29 Eylül 2016 - 00:41

İlginç gelişmeleri Anadolu insanı şöyle değerlendirir: "Düğün değil, bayram değil, enişte beni neden öptü?"

Kurban Bayramı öncesinde CHP Kiraz İlçe Başkanı İsmet Korkmaz, işten atılan ve doğru düzgün maaşlarını Ak Partili Kiraz Belediyesinden alamayan taşeron (BELMAR Belediye şirketi) işçilere, 10 Bin TL tutarında "bayram harçlığı" dağıtırmıştı! 

İlçe Başkanı Korkmaz, işçilerin hesaplarına paylaştırırılarak paraların yatırılması işini de MHP'den Kiraz Belediyesi Meclis Üyesi seçilen, devamında istifa eden, şimdi de Bağımsız Meclis Üyeliği görevini yürüten, Belediye Başkanı Saliha Özçınar'ın "sağ kolu" olarak nitelnedirilen Ali Cura'ya havale etmişti!

Gündem Otuzbeş'in ortaya çıkardığı bu ilginç ilişkiler, Kiraz siyaset gündemine bomba gibi düşerken; CHP Kiraz İlçe Başkanı İsmet Korkmaz'a "vay uyanık vay" dedirtecek bir şok detay daha ortaya çıktı!

CHP Kiraz İlçe Yönetimi "bayram harçlığı" dağıtılması işiyle çalkalanırken, o şok detayı Gündem Otuzbeş Kiraz halkının taktirlerine sunuyor:

BELMAR adlı Kiraz Belediyesi şirketinden onlarca işçi maaşlarını alamaz ve işten atılırken, CHP ilçe Başkanı İsmet Korkmaz'ın iki yakının tıkır tıkır maaşlarını aldığı ortaya çıktı! 

Devrim Tekbıçak... İlçe Başkanı İsmet Korkmaz'ın sağ kolu ve en yakınındaki isim... BELMAR şirketinin başında bulunuyor ve maaşlarını bugüne kadar tıkır tıkır aldı... (BELMAR şirketinden 7-8 aydır doğru dürüst maaş alamayan onlarca Belediye emekçisi mevcut.)

Ahmet Polis... İlçe Başkanı Korkmaz'ın kayınbiraderinin oğlu...Neredeyse BELMAR şirketindeki işçilerin tamamı işten çıkarılırken, iddialara göre doğru düzgün işe gitmeyen Ahmet Polis, bugüne kadar maaşlarını tıkır tıkır almış! Kaldı ki; Ahmet Polis, arkadaşları eylem yaparken, basın açıklamsında bulunurken, bir defalığına da olsa destek için mağdur işçilerin yanına gitmemiş!

Ayrıca; İlçe Başkanı Korkmaz'ın bugüne kadar yapılan eylemlerde işçilere ve sendikacılara destek olmak adına; CHP'yi harekete geçirmediği kaydedildi!

CHP İlçe Başkanı Korkmaz'ın emeğe saygısı ve emekçiden yana olan tavrı da böyle olunca; ortada düğün dernek yokken, tutar da yakınlarının öpülmesine izin verir mi?

:))