CHP İZMİR İLİN KUTUSUNU KİM BOŞALTACAK?

CHP İZMİR İLİN KUTUSUNU KİM BOŞALTACAK?
08 Kasım 2019 - 19:55 - Güncelleme: 08 Kasım 2019 - 20:55Malumunuz, 21. Yüzyıl İletişim Çağı'nda yaşıyoruz...

Dağdaki çobanlarımızın ceplerinde bile akıllı telefonlar mevcut; diledikleri dakika sosyal medya ağları üzerinden iletişime geçebiliyor, gerektiğinde de e postalar (Mail) gönderebiliyorlar... İletişim çağının temel taşı internetin de bir kullanılış şekli var... Bir şekilde bu hizmetlerden almak istiyorsanız, kuralına göre de hareket etmek durumunda kalıyorsunuz demektir...

İstanbul'dan bir okurumuz 3 gündür CHP İzmir İl Başkanlığına mail (e posta) gönderemediğinden yakındı! 

CHP izmir İl Başkanlığına gönderdiği maillerin 3 gündür geriye geldiğini, dönen maillerinin yanında "kutu dolu" uyarısı aldığını iletti!

Üç gündür imanım gevredi!

Okurumuz, "CHP İzmir İl Başkanlığı'nda elektronik iletişim sistemini kontrol eden yok mu?" sorusunu yönelterek şunları söyledi: "Düşünebiliyor musunuz; CHP'li İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, NATO'nun Teknoloji Trendleri ve Siber Güvenlik Komisyon Başkan Yardımcılığına getiriliyor... Sayın Sındır'ı NASA neredeyse yakında uzaya gönderecek ama, biz CHP'nin İzmir İl Başkanlığına mail göndereceğiz diye 3 gündür imanımız gevriyor! Telefon açıp uyaracağım ama, kalkıp telefonun ucundaki yetkilinin 'Sana ne ulan işimize niye karışıyorsun! Sana sorarak mı kutumuzu boşaltacağız' diyeceğinden korkuyorum! İşte bu korkum yüzünden telefon açıp 'kutuzuzu boşaltın kardeşim' diyemedim. Sizden ricam bu konuda haber yaparsanız, hem CHP İzmir İl kutusunu boşaltmış olur, hem ben de mailimi boşalan kutuya atmış olurum."

Bakalım CHP İzmir İlin mail kutusunu kim boşaltacak? 
Okurumuz, e posta içeriğinin İl Başkanı Deniz Yücel'in yeniden il başkanlığına adaylığıyla ilgili olduğunu belirtti!

Ayrıca okurumuz; cumartesi ve pazar günü mail göndermek için şansını deneyeceğini, "kutu dolu" uyarsının hala gelmesi durumunda pazatesi günü mail çıktısını zarfa koyup, PTT kanalıyla iadeli tahahütlü göndereceğini ifade etti.