CHP GENEL BAŞKANI HAKKINDA SİNKAFLI YORUM YAPAN DEĞİL, GENEL BAŞKANIN HAKKINI HUKUKUNU SAVUNAN ÜYE PARTİDEN ATILDI...

CHP GENEL BAŞKANI HAKKINDA SİNKAFLI YORUM YAPAN DEĞİL, GENEL BAŞKANIN HAKKINI HUKUKUNU SAVUNAN ÜYE PARTİDEN ATILDI...
15 Ekim 2019 - 14:24 - Güncelleme: 15 Ekim 2019 - 17:06

Hasan İlhan... CHP Beylikdüzü ilçeye kayıtlı bir üye...

Sosyal medya hesabından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kongreler ve delege seçimlerine yönelik açıklamalarına dayanarak hatırlatma paylaşımda bulunuyor...

Mevcut CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Taşkın Özer'de o paylaşımın altına "Şu ib..ye de biri hatırlatsın milletvekilleri niye karışıyor" yorumunu yapıyor...

Bu yorumu gören İlyas Bayraktar isimli bir CHP üyesi de; tutuyor CHP İstanbul İl Başkanlığı İl Disiplin Kurulu'nun gereğini yerine getirmesi için şikayet (Suç Duyurusu) dilekçesi hazırlayıp veriyor!

CHP Üyesi Bayraktar, Beylikdüzü İlçe Başkanı Özer'in Genel Başkanı hakkında yaptığı yorumla "PARTİ SUÇU" işlemiş olduğunu öne sürüyor dilekçesinde...

Parti Suçu işleyen İlçe Başkanı Özer'in partiden atılmasını savunyor CHP üyesi Bayraktar...
Daha başka bir deyişle; CHP Genel Başkanının hakkını hukukunu savunmaya kalkışıyor CHP üyesi Bayraktar... 

İddialara göre; Beylikdüzü İlçe Başkanı Taşkın Özer hakkında Bayraktar'ın verdiği dilekçeden haberdar olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, devreye giriyor ve GEREĞİ YERİNE GETİRİLİYOR YAVAŞ YAVAŞ!

* O paylaşım sosyal medyadan kaldırılıyor...
* CHP İstanbul İl Başkanlığı'nın İlyas Bayratar'ın dilekçesi hakkında her hangi bir işlem yapması askıya alınıyor!
* İlyas Bayraktar isyan etme noktasına getiriliyor!

CHP Üyesi Bayraktar, CHP İstanbul İl Başkanlığına verdiği şikayet dilekçesinin peşini bırakmıyor... Tutuyor bu defa "NE YAPILMASI GEREKTİĞİ" yönünde bir dilekçe daha yazıp veriyor! 

Eh... Veli Abi'nin devrede olduğunu nereden bilecek İlyas Bayraktar... CHP İstanbul İl Başkanlığı da İlyas Bayraktar bu işin peşini bırakmayacağı anlıyor olmalı, PABUÇ daha pahalıya patlamasın diye bu defa toplanmak durumunda kalıyorlar... Toplantının neticesini de iki satır yazıyla İlyas Bayraktar'ı çağırıp eline tutuşturuyorlar! (Bayraktar'ın verdiği dilekçelerin köküne kibrit suyu döküp, oybirliği ile RED kararı alıyor CHP İstanbul İl Yönetimi!)Aslında CHP İstanbul İl Başkanlığı'nın toplanıp aldığı kararın Türkçesi: "Sane be kardeşim İlyas... Kim kime ne diyorsa desin! Tasası sana mı düştü? Sen kendi dalgana baksana! Bak daha fazla bu işle uğraşırsan, partiden atılırsın!" 

İlyas bayraktar, CHP İstanbul Yönetiminin aldığı kararı iyi analiz edememiş olmalı, tutuyor bu defa kendi sosyal medya hesabından Kemal Bey'i kendisini disipline vermesi için davetiye çıkarıyor! 

Vay sen misin bu davetiyeyi çıkaran diyen CHP İstanbul İl Başkanlığı işini gücünü bırakıp bu defa İlyas Bayraktar için toplanıyor, Tüzüğün falanca filanca maddelerine dayandırılarak PARTİDEN ATILMASI için YDK'ya dilekçe hazırlıyor!

Bu arada Beylikdüzü İlçe Başkanı Taşkın Özer'de boş durmuyor... O yorumu şoförünün yaptığını yaymaya başlayıp, sosyal medyada partili büyük abi ve ablalarıyla çektirdiği fotoğrafları paylaşmaya başlıyor!

Velev ki o yorumu Taşkın Özer'in şoförü yaptı diyelim... İyi de Taşkın Özer'in telefonu "orta malı", "umumi"  midir?
Şoförünün böyle bir yorum yapmış olduğuna inanıyor musunuz?

İşte çalışkan ilçe başkanı Özer'in sosyal medyadaki halleri: Yukarıda da belirttiğimiz gibi; aslında en büyük suç kalkıp birilerinin hakkını hukukunu koruyup kollamaya kalkışan saftirik(!) İlyas Bayraktar'da... Sana ne be kardeşim... Mevcut kurulu düzende alan memnun satan memnunsa... Sana mı kaldı bir şeyleri düzeltmeye kalkışmak!

Neyse... İlyas Bayrak'tarın sosyal medyada dikleşmesini gören CHP İstanbul İl Başkanlığı, jet hızıyla Bayraktar'ın atılması için dilekçe yazılır ve YDK'ya postalanır...  

Gerisi mi? 

Jet hızıyla İlyas Bayraktar CHP'den atılır ve İstanbul'u ve Beylikdüzü'nü mutluluk kaplar!

Gelde şimdi bu mutluluğa Fransız kal!

Yaşasın ADALET... 

İŞTE İLYAS BAYRAKTAR'I SEPETİNİ KOLUNA TAKIP BALIKESİR YOLLARINA DÜŞÜREN O YDK KARARI: