CHP AYDIN İL SEKRETERİ OKAN KILIÇ'IN FOTOĞRAFI SOSYAL MEDYAYI SALLADI!

CHP AYDIN İL SEKRETERİ OKAN KILIÇ'IN FOTOĞRAFI SOSYAL MEDYAYI SALLADI!
11 Kasım 2019 - 12:56 - Güncelleme: 11 Kasım 2019 - 14:15


"Şüphecilik" kuramcısı Spinoza der ki; "Karda yürüken bile dön arkada bak... İzler senin mi?"

İnternetin çıkması, sosyal medyanın moda olması ve herkes tarafından kullanılması, yapılan paylaşımlar insan yaşamına kolaylıklar, güzellikler katarken, günü geldiğinde bazı hallerde de hiç farkında olmadan sizi bir anda gündemin orta göbeğine oturtuveriyor!

Okan Kılıç... Didim yaşayanı CHP Aydın İl Sekreteri...
Tıpkı, mevcut CHP Didim İlçe Başkanı gibi; siyaset arenasında umduklarını bulamadıklarında başka partiye geçebilecek kadar da "OMURGALI" bir siyasetçidir Okan Kılıç...Bu istifanın ardında da umduğunu bulmak adına olsa, DSP'ye geçmiş mevcut CHP İlçe Başkanı Nurettin Koçak'la birlikte DSP adayına destek vermişler, seçim atmosferi çerçevesinde de Didim'de CHP'ye demediklerini bırakmamışlardı!Fakat, DSP adayı seçimleri kaybedince, gemiyi ilk terkedenler arasında gösterilen Koçak ve Kılıç, CHP'deki mevcut siyasi anlayışın birer ürünü olarak yeniden CHP saflarına geçmişler, omurgalı duruşlarından da taviz vermeden yollarına kadıkları yerden CHP'de devam etmeye başlamışlar...

Kaynaklar, Koçak ve Kılıç isimlerinin 2. Pompacı vakasında da yer aldıklarını iddia edip, devamında belediyeden verilen D22 ihalelerle kurtarılacak CHP'li Meclis Üyesinin Cengiz Kızıldağ olduğunu öne sürdüler!

2. Pompacı vakasına önceki hafta yaptığımız haberde yer vermiştik...
2. Pompacı'nın CHP'li Meclis Üyesi Kızıldağ olduğunu öne süren kaynaklar, "yancı" olarak da Nurettin Koçak ile Okan Kılıç'ın Kızıldağ'a destek verdiklerini belirttiler!

Kızıldağ'a D22 ihalelerin "çözüm ortağı" bir şirket üzerinden verildiğini belediye çalışanlarının ifadelerine dayandırarak iddia eden kaynaklarımız, "ağaç dalı budama", "tuvalet tamiri, bakımı", "kilit parke taşı döşeme" vb. gibi işlerin neresine Kılıç ve Koçak'ın destek olduklarını merak ettiklerini belirttiler!

İl Sekreteri Okan Kılıç ve Meclis Üyesi Cengiz Kızıldağ'ın da bugünlerde el ele kol kola mevcut ilçe başkanı Koçak'ın yeniden seçilmesi için çalıştıklarını aktaran kayanaklar şöyle konuştu: "Gözünü sevdiğimiz partimizi Aydın'da, Didim'de temsil edenlere bir bakar mısınız? İl sekreterinin sosyal medyada dolaşan fotoğraflarına bakıyorsunuz, bir de konuştuklarına bakıyorsunuz... Zannedersiniz ki; CHP bu adamdan soruluyor! Bu nasıl bir yaman çelişkidir ki; bu adamların dün neden CHP'den kaçtıklarına bakacak bir iradede ortalıkta görünmüyor! Partiyi batıranlar, partide siyasi ahlak bırakmayanlar, partinin tepesine oturtuluyorlar! Nerede omurgasız, kaypaklar var, bir bakıyorsunuz partide baş tacı yapılmışlar! Eh ondan sonra bekle artık CHP bir arpa boyu büyüyecek diye! Kantarın ayarının kaçmadığı ne topuzu kaldı ne de kantarın kendisi! Nasıl bir anlayıştır ki; 'bu adamlar bak bunları yapıyorlar' dediğinizde de kabak sizin başınızda patlıyor! Temel mesele Kemal Bey... Partinin başından gitmediği sürece bu parti düzelmez, daha da beter olur! Kemal Bey'in gitmesi içinde mükemmel bir ortam var. 3 Büyük ili almışsın... Halk, 10 yıldaki beceriksizliklerini bir kenara koyup, yerel seçimlerde yürü deyip yol vermiş... Bil ama artık kıymetini! Biz mi hatırlatıp duralım? Okan Kılıç'ın bu fotoğrafı, her şeyi anlatmıyor mu? Böylesine pozları sosyal medyaya düşen adamdan bu partiye fayda gelir mi? İşte bu zihniyetteki adamların kontrolünde Aydın ve Didim CHP... Kalksanız size gönderdiğim bu fotoğrafı MV Hüseyin Yıldız'ın önüne koysam, 'adrenalin abi adrenalin' deyip geçeceğini düşünüyorum!" 

İŞTE CHP AYDIN İL SEKRETERİ OKAN KILIÇ'IN SOSYAL MEDYAYI SALLAYAN O FOTOĞRAFI: