Celal Kılıçdaroğlu, Kemal Abimi Didim konusunda defalarca uyardım dedi ve ekledi: "Artık ben bile Kemal Abimi tanıyamıyorum!"

Celal Kılıçdaroğlu, Kemal Abimi Didim konusunda defalarca uyardım dedi ve ekledi: "Artık ben bile Kemal Abimi tanıyamıyorum!"
20 Eylül 2020 - 16:15Celal Kılıçdaroğlu, Didim'deki gelişmeleri üzülerek izlediğini belirterek, "Kemal Abimi artık ben bile tanıyamıyorum" dedi.

Abisi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay konusunda defalarca uyardığını belirten Celal Kılıçdaroğlu, "Artık abimi tanıyamıyorum. Nerede Deniz Baykal'ın dönemindeki CHP, nerede abimin dönemindeki CHP! Söke'den Didim'e protesto yürüyüşü yapacağım dedim, abim TV'ye çıkıp Didim Belediye Başkanını savundu. Yürüyüş bitti CHP'den atıldım. Kaset konusunda da defalarca abimi uyardım ama, nafile abimin Deniz Atabay'a olan bakışı değişmedi. Bu durumunda anlaşılır tarafı yok. Basına verdiğim her demeçte abimi Didim konusunda uyardım ama bugün krizin ötesinde; İzmir'deki kahvelerde bile birinci gündem maddesi abim ve Didim. Abimin bu durumu yüzünden insan içine çıkamaz hale geldim. En son basın aracılığıyla yengemin Didim'de ne işi var diye abimi uyarmışım. Akıl alacak gibi değil" dedi.

İŞTE CELAL KILIÇDAROĞLU'NUN GÜNDEM OTUZBEŞ'TEDE YER ALAN EN SON DİDİM AÇIKLAMASI:

CELAL KILIÇDAROĞLU İSYAN ETTİ: "YENGEMİN KASETİ ÇIKMIŞ ADAMIN YANINDA NE İŞİ VAR?"