CELAL KILIÇDAROĞLU'DAN ŞOK PAYLAŞIM: "ABİM ALTINLARI KİME KAPTIRDI?" KILIÇDAROĞLU, O MİLLETVEKİLİNİN ADINI SADECE GÜNDEM OTUZBEŞ'E AÇIKLADI...

CELAL KILIÇDAROĞLU'DAN ŞOK PAYLAŞIM: "ABİM ALTINLARI KİME KAPTIRDI?" KILIÇDAROĞLU, O MİLLETVEKİLİNİN ADINI SADECE GÜNDEM OTUZBEŞ'E AÇIKLADI...
26 Kasım 2019 - 21:51 - Güncelleme: 27 Kasım 2019 - 01:40


ÖZEL


Deyim yerindeyse, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu'ndan 7.4 şiddetinde deprem etkisi yapacak paylaşım geldi!

Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından "Abim altınları kime kaptırdı" paylaşımında bulundu!

Celal Kılıçdaroğlu'nun yaptığı bu şok paylaşımından sonra Kılıçdaroğlu'na ulaştık!

Celal Kılıçdaroğlu, bu ayıbı sadece Gündem Otuzbeş'e açıklıyorum dedikten sonra şunları söyledi: "Kemal abim, annemizden kalan altınları kimseye danışmadan, sormadan Aydın MV Hüseyin Yıldız'a veriyor. O altınlar annemizden 7 kardeşe kalan miras. Tahmini değerinin bir milyon olduğunu düşünüyorum. MV Hüseyin Yıldız, bitik birisi. Abim bula bula bu adamı bulmuş altınları borca verecek! Şimdi beklesin alacağım diye! Kocaeli'ndeki Ali abime kızdım. Geçen hafta abim İzmir'e geldi. Taksi tuttum Balçova'daki otele yanına gittim. Dedim ki; 'niye Hüseyin Yıldız'a verdin annemizden akalan altınları'? Alabilecek misin? Hüseyin Yıldız'ın ne durumda olduğunu bilmiyor musun, nasıl geriye alacaksın diye sordum. O da bana 'AKP'lilerden uzak dur' dedi. Şimdi soruyorum Kemal abime de Ali abime de, bu altınları Hüseyin Yıldız'dan nasıl alacaksınız? Didim'de Hüseyin Yıldız'ı görenler sokak değiştiriyor, Kemal abim kalkıyor bu adama borca altın veriyor" dedi.

Celal Kılıçdaroğlu, Hüseyin Yıldız'a abisi Kemal Kılıçdaroğlu'nun borç verdiği altınları cinsine ve adetine göre tek tek sıraladı! Yayıncılık ilkelerimiz doğrultusunda borç verilen altınların cins ve adetlerini yayımlamıyoruz. 

İŞTE O ŞOK PAYLAŞIM: