BUCAMAR dosyalarını yeni başkan açıklayabilecek mi?

BUCAMAR dosyalarını yeni başkan açıklayabilecek mi?
14 Mayıs 2019 - 13:25Ramazan boyunca yapacağı mitinginlerin startını  Bursa'da veren CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu mitingde “Bir değil, bin değil, milyonlarla gideceğiz. Ta ki bu ülkeye temiz siyaseti getirinceye, yetim hakkı yiyenlerden hesap soruncaya, demokratik bir Türkiye'yi yeniden kuruncaya kadar” diye seslendi. 17 Temmuz 2018 Bursa Mitingi...

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Atatürk'ün koltuğuna oturduğu günden beri yetim hakkı yiyenden hesap sorulacağını söylüyor... Bırakın hesap sormayı, Kılıçdaroğlu'nın bir tane CHP'li belediye başkanı ya da meclis üyesine "Şiiiiişşşiiiitttt  sen ne yapıyorsun" diye sorduğunu gösterin!

Seçimden seçime meydandalarda hak hukuk, adalet, yetim hakkı diye mangalda kül bırakmayanlara işte Buca Belediyesi ve Başkanı Erhan Kılıç diyor ekliyoruz: Buyursun gözü yüyorsa belediye ve şirketine sızmış asalağın kim olduğunu açıklayabilsin!  

Evet... Buyursun başkan Kılıç o asalağın kim olduğunu açıklayabilsin!

İzmir ve Buca halkı da öğrensin bakalım bu danışmanlık işlerinin "soylu mu?", "soysuz mu?" olduğunu!

Haydi yeni ve genç başkan Kılıç... Her şey kağıt üzerinde kılıfına uydurulup, filimlenmiş olabilir... Yeter ki sen açıkla ki taktirini kamuoyu verebilsin!

Ne dersiniz yeni başkanın yolsuzluk dosyalarını açıklamak fıtratında yer alıyor mudur? 

Yoksa o da sayın genel başkanları gibi "elinde belgesi olan savcılığa gitsin" masalına mı sığınacak? Flaş gelişmeler yakında Gündem Otuzbeş'te...