Bu da oldu! Güzelbahçe belediyesinin imarlı arsası "İzmir Adliye Mezat Salonu"nda hacizden satılığa çıkarıldı...

Bu da oldu! Güzelbahçe belediyesinin imarlı arsası "İzmir Adliye Mezat Salonu"nda hacizden satılığa çıkarıldı...
16 Şubat 2020 - 21:13 - Güncelleme: 16 Şubat 2020 - 22:32

ÖZEL

İzmir Güzelbahçe Belediyesinin nasıl yönetildiğine ilişkin en somut delil, hacizden arsasının satışıyla ortaya çıktı!

Mustafa İnce... 3. Dönem (Ustalık) İzmir Güzelbahçe Belediye Başkanı...

Kesintisiz, 10 yıldır Güzelbahçe Belediyesinin marifetlerini yazıyoruz... Üzerimize "Güzelbahçe'yi yazamayacaksın" diye 3 tane tetikçi bile gönderdiler... Tetikçiler öldürmeyi başaramadılar, fakat darp edip kaçmayı erkeklik saydılar!

Peki, Mustafa İnce nasıl 3. defa aday olmayı başarabildi?

Veli Ağbaba ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun omurgalı duruşuyla deriz!

Aday adaylığı dönemine minik bir göz atalım mı?

Güzelbahçe Belediye Başkanlığı için adı geçen 3 aday adayından bir tanesini, CHP İzmir Milletvekilleri Tacettin Bayır, Tuncay Özkan, Kamil Okyay Sındır, tutarlar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun huzuruna çıkarırlar!

Bakın, 3 vekilde konuya şahittir ve Kılıçdaroğlu o aday adayının yüzüne şunları söyler: "Hiç zahmet edip buralara kadar gelmeseydiniz. Anket yaptırıyoruz. Anketten kim birinci çıkarsa o Güzelbahçe adayımız olacak. Mevcut yönetimle de ilgili çok şikayet geliyor, anket sonucuna göre ondan da kurtulmuş olacağız!"

Tekrar ediyorum; Kılıçdaroğlu'nun söylediklerine ilişkin yukarıda yazdıklarımınızın çok daha fazlasını o 3 İzmir MV'den bir tanesi de Güzelbahçe ADD'de uluorta kendileri bilakis bu olup bitenleri anlatmışlardır! 

Anket sonuçları şu şekilde çıkar: 
1. Yüzde 72... (Diğer aday)
2. Yüzde 12... (Mevcut Belediye Başkanı)
3. Yüzde 4... (Diğer aday)

CHP MYK'sından anket sonucuna göre yüzde 12'lik mevcut belediye başkanı aday olarak çıkar! PM karışır, aday adaylarının yeniden CHP MYK'sına geleceği, yüzde 12'lik anket sonuçlu adayın adaylığı iptal olur!

O MYK ara boşluğunda İzmir MV Bayır, Kılıçdaroğlu ile Rüzgar Sokaktaki CHP eski Genel Merkezinde bir araya gelir... 
Bayır, daha önceden de Kılıçdaroğlu'na verilmek üzere 2. Genel Başkan Yardımcısına verdiği Top Secret klasörü koyar önüne!
Daha fazla detaya girmeden; CHP MYK'sı toplanır, Kılıçdaroğlu "Güzelbahçe konusunda hata yapmışız" der... Veli Ağbaba, ayağa kalkar ve "Biz mevcut başkanla devam edeceğiz. Seçim kazanacağız" der! Devamında CHP MYK'sı mevcut başkanının yanına; anketten yüzde 4 oy almış aday adayını konu mankeni olarak iliştirilir ve PM'ye gönderilir! İzmir MV Ednan Arslan'ın da o müthiş gayretleriyle mevcut başkan yeniden 3. defa aday olur!
Abartmadan ve CHP'de nasıl bir demokrasinin işletildiğinin fotoğrafını paylaşmaya, sunmaya çalıştık sizlere...

Dile kolay, 10 yılı aşkın bir süredir Güzelbahçe Belediyesinin yönetenlerinin "güzelliklerini" yazmak... Altı üstü 30 bin nüfuslu bir ilçeye belediye başkanı atanırken bile bunlar yaşanıyorsa; varın siz düşünün metropol ilçelerine belediye başkanlarının nasıl ve hangi gerekçelerle atandıklarını!

CHP'yi Ankara'da yönetenlere soruyoruz; Mustafa İnce'nin seçim kazanmasından dolayı çok mutlu musunuz? Yahu, Çamlıçay deresinin kenarındaki ağaçlardan bir dal kesip, aday diye koysanız bile hala CHP'nin Güzelbahçe'de seçim kazanacağından haberiniz yok mu? 

Ankara'daki mutlu mutlu CHP'yi yönetenler; buyurun size belge! Mutluğunuzun artması ve daim olması için yayımlıyoruz!
Düşünün önce; gurur vesileniz bir belediyenizin ve başkanınızın o çok aslan sosyal demokrat yönetim anlayışından olacak; arsası yarın İzmir Adliyesi Mezat Salonu'nda "HACİZ"den satılıyor!

Peki, böylesi bir rezaletin ne anlama geldiğini algılayabilecek biri çıkar mı?   
Çok zor!
Desenize; insan olanın yüzüne böylesi bir kar bile yağmaz ama, algılayacak olan nerede? 

Belgenin detaylarına ilişkin haberimiz yarın geliyor...
Bizi izlemeye devam ediniz...

İŞTE CHP'Lİ BELEDİYENİN NASIL YÖNETİLDİĞİNE, BİR BELEDİYENİN NE HALLERE DÜŞÜRÜLDÜĞÜNE İLİŞKİN, HACİZDEN MEZATTA SATILIĞA ÇIKARILAN O ARSANIN BELGESİ: