BÖYLESİ KAÇAK KAT HERHALDE DİDİM'E YAKIŞIR! KABAK GİBİ KONDURMUŞLAR...

BÖYLESİ KAÇAK KAT HERHALDE DİDİM'E YAKIŞIR! KABAK GİBİ KONDURMUŞLAR...
16 Ekim 2019 - 11:22 - Güncelleme: 16 Ekim 2019 - 12:09Yer Didim şehir merkezi... Belediye binasına 10 dakikalık yürüme mesafesinde bir bina yükseliyor! Nasıl olduysa bu inşaat 30 Ocak 2019 tarihinde Didim belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ekibi tarafından denetleniyor. Bina inşaatının projeye aykırı yapıldığı tutanak altına alınırken; projede olmayan KAÇAK bir katın daha kondurulmuş olduğu tutanak kayıtlarına GEÇİRİLİYOR!

Aradan yaklaşık 10 ay gibi bir süre geçiyor... Artık KAÇAK KATI bile Didim'in her noktasından görülen bu bina hakkında belediye tarafından bugüne kadar herhangi bir işlem yapılmıyor!

Bakın, "BU KAT KAÇAK" gibi iddia ortaya atmıyoruz! Tam tersi Didim belediyesi ekiplerinin KAÇAK KAT dediğini belgesiyle gözler önüne seriyoruz haberimizde! Zaten kabak gibi kaçak kondurulmuş olduğu çıplak gözle dahi bakıldığında belli olmuyor mu?

Belediye ekibi tarafından tutulan Yapı Tatil Zaptı'nda proje aykırılıkları ve KAÇAK KAT hakında en ufak bir işlem yapılmadığına göre;

* Bu bina hangi belediye yetkilileri tarafından korunup kollanmaktadır?
* Belediye Başkanı Deniz Atabay'ın bu projesine aykırı inşaa edilen bu binadan ve kaçak kattan haberi yok mudur?
* Belediye Başkan Yardımcısı ve İmar Müdürü Emine Öznur Gündoğdu'nun tutulan bu Yapı Tatil Zaptı'ndan haberi olmamış mıdır?
* Bina projeye aykırı imal edilip, kaçak kat çıkılmasına kimler göz yummuştur?
* Bu göz yumma eyleminden dolayı birileri menfaat temin etmiş midir?
* Bazı belediye yetkililerinin yatlar, katlar, lüks arabalar alabilmelerindeki sır, bu türden kaçak katlara, projeye aykırı yapılan binalara göz yummaktan mı geçiyor?

Bakalım, Didim belediyesi bu kabak gibi kondurulan KAÇAK KAT hakkında YIKIM KARARI ÇIKARTIP YIKABİLECEK Mİ?   

Haydi Adalet için yollara düşenler görev başına!


İŞTE DİDİM BELEDİYESİ YAPI KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNİN KABAK GİBİ KONDURULAN KAÇAK KAT VE PROJEYE AYKIRI YAPILAN İMALATLAR İÇİN TUTTUĞU O YAPI TATİL ZAPTI: Not: Kaçak kat ve projeye aykırı yapılan bu bina işinin altından bakalım kimler çıkacak! Yeni kaçak kat haberiyle bizi izlemeye devam ediniz...