BORNOVA ZABITA VE RUHSAT MÜDÜRÜ YAŞAR AYDIN, YENİ GÖREV YERİNİ ŞİMDİDEN SAĞLAMA ALDI!

BORNOVA ZABITA VE RUHSAT MÜDÜRÜ YAŞAR AYDIN, YENİ GÖREV YERİNİ ŞİMDİDEN SAĞLAMA ALDI!
11 Şubat 2019 - 01:55Bornova Belediyesi'nin emekli emniyet kökenli Ruhsat ve Zabıta Müdürü Yaşar Aydın'ın, 31 mart seçimleri sonrasında Bayındır Belediyesine transfer olacağı öne sürüldü!

Bornova Belediyesi'nden sızan bilgilere göre; mevcut Başkan Olgun Atilla döneminde "baba yadigarı" vefasıyla ilk planda Ruhsat Müdürülüğü'ne getirilen emekli emniyetçi Yaşar Aydın, Ruhsat Müdürü olarak başarılı ve personel arasında "muhteşem" şeklinde anılan işlere attığı imzalardan sonra Bornova Belediyesi Zabıtası'nın da başına Müdür olarak getirilmişti... İki Müdürlük koltuğunda Başkan Olgun Atilla'nın taktirini kazanan Aydın, Başkan Atilla 2. dönem aday gösterilmiş ve yeniden seçilmiş olması durumunda banko Başkan Yardımcılığı bekleyen müdürlerin arasında gösteriliyordu...

CHP'nin Bornova'ya Mustafa İduğ'u aday göstermesiyle Başkan Yardımcılığı düşleri suya düşen Yaşar Aydın'ın bu defa yeni arayışlara yöneldiği kaydedildi. 

CHP'li Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli'nin 31 mart seçimlerinde koltuğunu Ak Parti adayına kaptıracağını düşünen Müdür Aydın'ın, Bornova Belediyesi'nde çalışan bir bayan personelle Bayındır Belediyesine transfer işini şimdiden görüştüğü sağlama aldığı belirtildi!

Bornova Belediyesi bayan personelin Bayındır Belediyesi'nde çalışan eşinin kanalıyla transfer görüşmelerini tatlıya bağladığı konuşulan Müdür Aydın'ın, Olgun Atilla'nın yeniden aday gösterilmemesiyle yıkıldığı da gelen bilgiler arasında yerini aldı. 

Ayrıca, Müdür Aydın'ın 31 mart seçimleri öncesinde Bornova Belediyesi'ndeki görevinden ayrılacağı öne sürüldü.