BEŞİKTAŞ: HAZİNEDAR, VİP KONUKLARINI ELEKTRONİK DONANIMLI TRUMP TOWERS'TAKİ REZİDANS DAİRESİNDE Mİ MİSAFİR EDİYORDU?

BEŞİKTAŞ: HAZİNEDAR, VİP KONUKLARINI ELEKTRONİK DONANIMLI TRUMP TOWERS'TAKİ REZİDANS DAİRESİNDE Mİ MİSAFİR EDİYORDU?
09 Ekim 2018 - 23:57 - Güncelleme: 10 Ekim 2018 - 01:43ERTAN YILDIZMurat Hazinedar... İçişleri Bakanlığı tarafından 5 Ocak 2018 günü "FETÖ Üyesi" ve "Yolsuzluk" suçlamalarıyla görevden alınan CHP'li Beşiktaş Belediye Başkanı...

Murat Hazinedar, CHP'den İstanbul'un Beşiktaş ilçesine aday olduğu günden beri tartışılan bir isim olarak sık sık medyada yer alıyordu... (Ne hikmetse CHP Genel Merkez Yönetimi bir türlü görmüyordu Beşiktaş'ta olup bitenleri!)

Hazinedar'ın Beldiye Başkanı seçilmesiyle birlikte Beşiktaş'ta nelerin olup olmadığını hatta nelerin döndüğünü en iyi bilenlerin başında dönemim CHP Beşiktaş İlçe Eğitim Sekreteri Ali İzzet Oral ile birlikte dönemim CHP Beşiktaş İlçe Başkanı Uğur Gedik gelir...

Bu iki değerli CHP emekçisinin akıllarına kitap yazma fikrini düşürenin de Murat Hazinedar'ın icraatlarının olduğunu söylerseniz, en azından haksızlık etmemiş olursunuz!

Ali İzzet Oral, ilk başlarda sosyal medya hesabında paylaştıklarıyla kamuoyuna Beşiktaş Belediyesi'nde olup bitenleri bildiriyordu... Baktı gördü işin içinden çıkılmıyor, baş edilecek gibi değil; tuttu Murat Hazinedar'ın 4 yıllık Başkanlık serüvenini anca iki kitap yazarak toplayabildi! Ardından Uğur Gedik'in kitabı çıktı... Etti 3 kitap... Şimdiden müjdeyi verelim; Gündem Otuzbeş yazar ailesine de katılan Ali İzzet Oral, bugünlerde "3. Hazinedar" kitabı için kolları sıvadı!

Garip olan; Ali İzzet Oral'da, Uğur Gedik'te gerçekleri yazdıkları için, CHP Genel Merkezi tarafından ödüllendirildiler; CHP'den jet hızıyla atıldılar!

Kemal Bey, bu iki değerli arkadaşın partiden atılmasına göz yumarak, aslında tarihi bir hata yapıyordu! Kemal Bey mi bu virüsü aşıladı bilemiyorum ama, CHP'deki yönetim anlayışının karşılığı: "En iyi savunma saldırı" taktiğidir! Başladılar bu iki arkadaşların üzerine her türden saldırıya! Sosyal medyada ne yazdılarsa karşılığını poliste, savcılıklarda "ifade vererek" ve açılan davalarla buldular! Kısacası bu arkadaşlara Yeni CHP'deki sosyal demokrat yönetimsel anlayışın meyveleri sunuldu! Akşam yazdılar, sabah ifadeye koştular! Yaşasın Adalet...  

CHP'li Milletvekilinin birisi odasındaki Atatürk Posterini yere indirdi değil mi? Bu manzarayı gören ve yerdeki Atatürk Posterini duvara asan Milletvekiline oldu? Partiden atıldı! Atatürk Posterini yere indirenin de nasıl ödüllendirildiğini sizlerin hafızalarına bırakıyorum!

Akşam gazetesinden Ercan Öztürk'ün haberinin başlığığı aynen şöyleydi: "Adaylık yoksa her şeyi anlatırım!"
Gazeteci Öztürk, Murat Hazinedar'ın eşi Özlem Hazinedar'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na telefonla ulaşamadıktan sonra GSM mesajı gönderdiği iddiasını kaleme almış...

Haberinde ""Partinin İstanbul organizasyonlarını hep eşim yaptı. Eşimi aday yapmazsanız yardımcılarınızın kirli çamaşırlarını deşifre ederim” mesajına yer vererek, devamında "deşifre ederim" dediği kişilerin Veli Ağbaba ile Sezgin Tanrıkulu olduğu iddiasına yer veriyor!

Ercan Öztürk'ün bu yürek hoplatan haberinin birilerinin kimyasını bozduğu kesin! İşin vahim olan kısmına gelince; bu tehdit içeren mesajın muhatabının Kılıçdaroğlu'nun olması değil mi? Özlem Hazinedar'ın gönderdiği iddia edilen "Eşimi aday yapmazsanız yardımcılarınızın kirli çamaşırlarını deşifre ederim” mesajını okuduğunuzda; tehdit içerdiği anlaşılmıyor mu?

Peki; Özlem Hazinedar'a böylesine mesaj gönderme cesareti veren ve güçlü kılan nedir? Murat Hazinedar ile Kılıçdaroğlu'nun Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu ve Veli Ağbaba arasında ne gibi bir "KİRLİ" ilişki yaşanmışlığı vardır? 

Murat Hazinedar'ın Trump Towers'ta VİP rezidans dairesinin olduğunu, Beşiktaş ilçesinde yaşayan 5 yaşındaki çocuklar dahi biliyor... Hazinedar'ın da bu VİP rezidans dairesinde çok özel konuklarını ağırladığını Mısır'daki sağır Sultan da bildiğine göre; Hazinedar, CHP Genel Başkan Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu ve Veli Ağbaba'yı da bu VİP dairesinde ağırlamış mıdır?

Beşiktaş kaynaklarımız Murat Hazinedar'ın Trump Towers'taki VİP rezidans dairesinin son sistem elektronik donanımlı olduğunu belittiler!... Öylesine ilginç şeyler anlattılar ki; temsil dairenin bir odasında evin küçük çocuğu uyuyor... Evin annesi mutfakta yemek pişiriyor... Anne elindeki telefonla uyuyan çocuğunu görsel olarak takip edebiliyormuş! Çocuk üzerini açsa, anne telefondan görüp, odasına gidip yorganını örtebiliyormuş! 

Bilemiyoruz ama, Beşiktaş kaynaklarımızın anlatıklarından yola çıkarak; böyle bir sistem de Murat Hazinedar bu VİP rezidans dairesinde varsa, Hazinedar misafir ettiklerini telefonundan BBG Evi izlemiş ya da kayıt altına almış olabilir mi?

Bakınız; Murat Hazinedar ve Özlem Hazinedar serbes meslek erbabı birer Avukat... Neyin ne olduğunu, hangi şeylerin "KİRLİ ÇAMAŞIR" olabileceğini sanırım hepimizden daha fazla biliyorlardır!

Hal böyle olunca; Özlem Hazinedar'ın "kuru sıkı" mesaj göndermiş olabileceğini düşünemiyoruz! Özlem Hazinedar'ın elinde avucunda sağlam birşeyler yoksa, kaynaklarımız böyle bir mesajı da gönderemeyeceğinin altını çizdiler!

Murat Hazinedar, boş bir adam değil!

Kılıçdaroğlu'nun da bugüne kadar Murat Hazinedar'ın üstüne "toz" kondurmadığını düşünürseniz, yarın Eren Erdem detaylarının da medyaya düşmeyeceğini sanırım kimseler garanti edemez!

Bizden duymuş olmayınız ama, yakında İzmir'de de "görevden almalar" bir başlarsa, o zaman siz seyreyleyin sinemayı!