BEŞİKTAŞ BELEDİYESİNDE CUMHURİYET TARİHİNDE GÖRÜLMEMİŞ YOLSUZLUK! İNGİLİZ ŞİRKETİNİN ADINI KULLANIP KÖKÜ SAHTE EVRAKLARLA MÜTHİŞ VURGUN GERÇEKLEŞTİRDİLER!

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİNDE CUMHURİYET TARİHİNDE GÖRÜLMEMİŞ YOLSUZLUK! İNGİLİZ ŞİRKETİNİN ADINI KULLANIP KÖKÜ SAHTE EVRAKLARLA MÜTHİŞ VURGUN GERÇEKLEŞTİRDİLER!
08 Temmuz 2020 - 11:06 - Güncelleme: 08 Temmuz 2020 - 13:46Kurultay öncesi; Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, 22 milyonluk vurgun/yolsuzluk kapsamında açığa mı alınıyor?

Gündem Otuzbeş, Cumhuriyet tarihinde eşine rastlanılmamış bir YOLSUZLUK, VURGUN dosyasının kapağını kaldırıyor!

Rıza Akpolat... Beşiktaş Belediye Başkanı... En büyük destekçisi Erdoğan Toprak'ın kollarının altında palazlanmış bir siyasetçi...Açıkçası, Y-CHP felsefesinin ürünü bir siyasetçi...

Akpolat Başkanlığı'ndaki Beşiktaş Belediyesi, geçtiğimiz yıl hizmet (Binek) aracı ihtiyacı için firma arayışına başlıyor!

Bir şekilde 3 firmayı davet ediyorlar! 
Davet edilen firmalardan birisi İngiliz menşeili!
Fakat, İngiliz firmasının Türkiye'de ne bir temsilciliği var ne de temsil eden yetkili bir kişisi var!
Firma tamamiyle sanal ve sahte!
Beşiktaş Belediyesi bu sanal ve sahte firmaya (Ortada ihale var mı orası da meçhul) 22 milyonluk araç hizmeti işini veriyor!

Sahtekarlığın boyutu İngiltere de bile yankılanıyor! 

Gerçek İngiliz firması, Dışişleri Bakanlığı başta olmak üzere; Emniyet Genel Müdürlüğü ve konuyu ilgilendirecek Türkiye'deki tüm kurumlara Beşiktaş Belediyesiyle iş yapan ve adlarını kullanan bu firmanın sahte olduğunu, dolandırcı olduklarını mektupla bilgilendiriyor!

Devletin kurumları başta İstanbul Valiliği, Cumhuriyet Başsavcılığı, Emniyet Müdürlüğü Mali Şube (MASAK) devreye giriyor ve Beşiktaş Belediyesi ve Başkanı Rıza Akpolat'ı uyarıyorlar: Firma sahte!

Sahte ve sanal firmacılar Ak Merkez'de 1 SAATLİĞİNE OFİS TUTUYOLARLAR!

Devletin kurumlarından gelen onca uyarılara rağmen ne yapıyor Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, tutuyor bu sahte, sanal firmaya 8 MİLYON 211 BİN LİRA ödüyor!
Ne zaman?
Ocak ayında!
Devletin kurumları onca ÖDEME YAPMAYIN uyarısı yaparken; Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat neden bu sanal firmaya ödeme yapmıştır?
Bunun izah edilebilecek bir tarafı var mıdır?
Böylesine bir sahtekarlık, yolsuzluk yüzünden yarın Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, "SORUŞTURMANIN SELAMETİ" açısından görevden uzaklaştırıldığında; kim ne diyebilecektir?

Kaldı ki; kamuoyunda Erdoğan Toprak'ın "manevi oğlu" olarak bilinen Rıza Akpolat'ın neden Toprak "kulağını çekip" uyarmamıştır?

Erdoğan Toprak, 70 bin lira kiralık yalı skandalında Hürriyet'ten Yalçın Bayer'e ne demişti: "Kulağını çekerim!"

*** Böylesine usta bir siyasetçi neden sahte/sanal vurgun işinde Başkan Akpolat'ın kulağını çekmemiştir?

*** Bu İngiliz firmasının adını sanal ve sahte olarak kullanan kişileri Başkan Akpolat'la kim tanıştırmıştır? (Belediyeye getiren aracılar kimlerdir? Kimin referanslarıyla belediyeye gelmişlerdir?)

*** Başkan Akpolat'ın talimatıyla ödendiği iddia edilen 8 MİLYON 211 BİN LİRA kime nerede, nasıl ödenmiştir?

*** 8 MİLYON 211 BİN LİRA, 1 saatiliğine tutulan Ak Merkez'deki ofise mi götürülmüştür?

*** Ak Merkez'de 8 MİLYON 211 BİN LİRA para gelecek diye mi 1 satliğine ofis tutulmuştur?

*** Bu olayın medyaya düşmemesi için kimler devrededir?

*** Devletin kurumları tarafından yapılan onca uyarıya rağmen, Başkan Akpolat bile bile lades gibi paraların ödenmesine neden YEŞİL IŞIK yakmıştır?

*** Bu işin perde arkasında kimler vardır?

*** Kökü sahte belgelere dayanan bu yolsuzluk işinden kimler nemalanmıştır?

*** Başkan Akpolat'ın bu olaydan sonra nasıl Beşiktaş Belediye Başkanlığı nasıl sorgulanacaktır?

BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİNİZ...