BAŞKAN İNCE'NİN SAĞ KOLU BAKIN HANGİ SUÇTAN CEZA ALMIŞ!

Vural Gezer mağdurları, Başkan İnce'yi aradıklarını ve siyasi yardım taleplerinin "Biz her suç işleyeni partiden atmaya kalkarsak, partide adam kalmaz" şeklinde yanıtladığını öne sürdüler.

BAŞKAN İNCE'NİN SAĞ KOLU BAKIN HANGİ SUÇTAN CEZA ALMIŞ!
03 Ocak 2017 - 15:42 - Güncelleme: 03 Ocak 2017 - 18:14

CHP'li İzmir Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce'nin Belediye personeli arasında "çok özel" yeri olan ve personel arasında "sağ kolu" olarak adlandırılan Vural Gezer'in "silahla" suç işlemekten ceza aldığı ortaya çıktı!

İstanbul 71. Asliye Ceza Mahkemesi'nin verdiği karara göre; Vural Gezer 6 aylık ceza alıyor!

Vural Gezer, Güzelbahçe Belediye çalışanı ve aynı zamanda CHP Güzelbahçe İlçe Yöneticisi!

Siyasi partiler yasasına ve CHP Tüzüğüne göre; "yüz kızartıcı" bir suç işleyen ve hakkında verilen cezanın mahkeme kararına göre paraya çevrildiği somut olduğu için; CHP Güzelbahçe İlçe Yönetimi ve CHP İzmir İl Başkanlığı'nın alacağı kararlar merakla bekleniyor! 

Gündem Otuzbeş'in edindiği bilgiler içinde; Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce'nin, konunun tüm detaylarını başından sonuna bildiğine yer veriliyor!

Ayrıca; Vural Gezer mağdurları, Başkan İnce'yi aradıklarını ve siyasi yardım taleplerinin "Biz her suç işleyeni partiden atmaya kalkarsak, partide adam kalmaz" şeklinde yanıtladığını öne sürdüler.

İŞTE MAHKEME KARARI: