Başkan İnce'nin evrak imzası soran vatandaşı makamından 3 korumasıyla karga tulumba attırdığı iddia edildi!

Başkan İnce'nin evrak imzası soran vatandaşı makamından 3 korumasıyla karga tulumba attırdığı iddia edildi!
11 Şubat 2020 - 12:39Nivent Kurtuluş, "Aman dikkat!!!" başlıklı yazısında Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce'ye soruyor: "Gücünüz sıradan bir vatandaşa mı yetiyor?" ardından ekliyor: "Madem o kadar kudretlisiniz, sizi hem de eşinizin yanında vuranlardan hesap sorsaydınız?"

Evet... CHP'li Başkan İnce, Aralık 2017 ayında kendisini takip eden, eşinin kullandığı arabası evinin önünde durduktan sonra, saldırgan tarafından dizinden vurulmuş, ne hikmetse tartıştığı saldırganın kim olduğu tespit edememiş, devamında iki masum insandan şüphelenip, karakola çektirtmişti. O masum insanlardan birisinin evi dağılırken, diğeri de işinden olmuştu. Daha sonra saldırgan yakalanmış, 1. duruşmada kudretli, dirayetli, CHP Genel Merkez yöneticilerinin de göz bebeği başkan Mustafa İnce, saldırgandan şikayetçi olmadığını açıklamıştı.

İşte o kudretli başkan, bir müteahhitin genç oplunun imzalanması gereken evrakının imzalanıp imzalanmaması sormasıyla birlikte, karga tulumba 3 koruması tarafından makamından atılır. 

Peki; başkan İnce neden o evrakı imzalamamıştır?
Müteahhit o evrakın imzalanması için gereğini yerine getirmemiş midir? Müteahhitin imzalanacak dosyasında ekisklikler mi vardır? Nedir o eksiklikler? Evrakın imzalanmamasında, başkan İnce çiğnenmiş midir?   

CHP Yönetiminin Afyon, İzmir yerel yönetimler çalıştaylarına başkan İnce katılmamış mıdır? Çalıştaylarda altı çizilerek anlatılan konulardan "vatandaş-belediye" ilişkileri kapsamında; başkan İnce'nin teorik ve pratik hala özel derslere ihtiyacı mı vardır? 
CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, sosyal medya üzerinden Ak Partililere laf yetiştirmeye ara verip, "Güzelbahçe'de neler oluyor" deyip, müteahhitin imzalanmayan evrakının akibetini araştıracak mı? 

Siz siz olun bundan böyle Güzelbahçe belediyesine evrak için giderken tedbirli olunuz ve en azından zırhlı kıyatlerle gitmye gayret gösteriniz! 

Başkan İnce'nin bu olaydan sonra korumalarının sayısını arttırdığı iddia ediliyor!İşte Nivent Kurtuluş'un yazısında geçen o bölüm:  

Sayın başkana soruyoruz, bu iddialar doğru mu?
 
Geçtiğimiz hafta, ilçede iş yapan bir müteahhitin oğlu uzun bir süredir imzalanmayan bir evrakı için belediyeye gider. İlgili evrakın belediye başkanında olduğu söylenir, genç adam makama çıkar ve artık imzalanması için ricada bulunur. Başkan tarafından terslenir, itiraz edecek gibi olduğunda, başkanın çağırdığı 3 koruma tarafından ellerinden kollarından tutularak ve son derece galiz küfürlerle makamdan atılır.
 
Eğer iddialar doğru ise,
 
Sahi başkan bey, gücünüz, genç bir insana, sıradan vatandaşa mı yetti?
 
Madem o kadar kudretlisiniz, sizi hem de eşinizin yanında vuranlardan hesap sorsaydınız ya.