BAKIN AYDIN'DA CHP'İN KURULUŞ GÜNÜ KUTLAMASINA KAÇ KİŞİ GİTMİŞ!

Başkan Çerçioğlu'da yanındaki akıla muhtaçların aklıyla hareket ederken, bakın CHP'nin CHP Aydın e. İl Başkanı Barkan Kalınomuz, bakın içi acıyarak sosyal medya hesabından neler paylaşmış:ydın'da Kuruluş Kutlamasına kaç kişi katılmış!

BAKIN AYDIN'DA CHP'İN KURULUŞ GÜNÜ KUTLAMASINA KAÇ KİŞİ GİTMİŞ!
10 Eylül 2016 - 10:45

CHP'nin yerelde iktidar olduğu Büyükşehirlerin arasında Aydın'da bulunuyor... Aydın'da CHP'nin yerel iktidarını koruması gün geçtikçe güçleşiyor... FETÖ'cü Erkan Karaarslan'a BŞB'nin anahtarlarını teslim eden Başkan Özlem Çerçioğlu, düzelmeyi, düzeleceğim demeyi de bir kenara bıraktı bugünlerde.

Gazeteci Levent Gültekin'in 1 Kasım seçim değerlendirmesindeki gibi; "CHP aklı olmayandan akıl alarak bu seçimlere hazırlandı" Başkan Çerçioğlu'da, yanındaki akla muhtaçların aklıyla hareket etmeye devam ederken, bakın CHP'nin Aydın'da Kuruluş Kutlamasına kaç kişi katılmış!

CHP Aydın e. İl Başkanı Barkan Kalınomuz, bakın içi acıyarak sosyal medya hesabından neler paylaşmış:

CHP'yi Aydın'da bu hallere düşürenler kimler? Baş sorumlu sayın Kılıçdaroğlu değil midir? Nerede o Belediye Başkanlarını atayan, rant peşinde koşan alnı şanlı yöneticiler? Neredesiniz? Ege'nin 2. büyük ve iktidar olduğunuz ilinde yaşanılan bu manzaradan mutlu musunuz? Yaptığımız eleştiriler neden sizleri rahatsız ediyor? Gerçekler karşısında daha nereye kadar üç maymunu oynayacaksınız? CHP İzmir e. İl Başkanı Kemal Karataş'ın yazdığı gibi; "Denize döküldüğünüzde mi aklınız başınıza gelecek?" 

Aydın'daki bu manzaradan mutluluk duyuyorsanız; bir değil, bin tane Erkan Karaarslan'a teslim ediniz Belediyelerinizi... 

Ama, şu unutulmasın, 2017 erken seçim aday belirlenmesinde de aynı zihniyet sürdürülecekse, bilinsin ki CHP'ya oy vermeyeceklerin başında parti emekçisi üyeler gelecektir! 

Hâlâ aklınızı başınıza devşirmeyecekseniz, yarın halktan da oy istemeye yüzünüzde kalmayacaktır... 

Yakalarınızla, Belediyecilik faaliyetlerinden varsıllaşan şeref abidelerinizle, yolunuza devam ediniz...

Sizlerin yanlışları, halkımızın doğruları asla olamaz...