AZİZ BEY'İN HESAPLARININ İÇİNDE HALA KILIÇDAROĞLU VARSA...

AZİZ BEY'İN HESAPLARININ İÇİNDE HALA KILIÇDAROĞLU VARSA...
04 Eylül 2019 - 00:00 - Güncelleme: 04 Eylül 2019 - 00:06Kulislerde konuşulanlara ve fısıltı gazetesi haberlerine bakılınca; önceki İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kongreler çerçevesinde yeniden sahne demiş görünüyor!

Dile kolay 15 yıl İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı yap, kimseye yaranama ve en güvendiğin Tuncelili bile "Abi" demeyi bırakıp, yüzüne bakmasın!

Hani yaşı ilerlemiş futbolcu değilsiniz... Jübile sonrası ya TV yorumcusu ya da antrenör olurum diyeceksiniz... Siyasetçi "eskisi" olmak ise; gerçekten zor bir durum!
Hele birde belediye başkanı eskisi falansanız... pür meali bir başka olur insanın! 

Evet... Aziz Bey... Kolları yine sıvamış... Yeni bir İl Başkanı yıldızı için...

Aziz Bey'in zamansal siyasi öngörüsünün saniyesini, dakikasını, saatini, gününü, ayını, yılını bilemiyoruz ama, eğer yaptığı siyasi hesaplarının düşeş gelmesini istiyorsa; tavsiyemiz hesaplarının içine Kemal Kılıçdaroğlu'nu koymaması yönünde olacaktır!

Kılıçdaroğlu'nun 2020 siyasetinde yerinin olmadığını yazmıştık... 

Neye dayanarak yazmıştık?

Mevcut parçaları birleştirmenin yanında; zamansal öngörülerimizin bize verdiği ipuçlarına bakarak Kılıçdaroğlu'nun siyaset sahnesinden ineceğini yazdık...

O öngörümüzün ışığında; kısa bir zaman sonra Türk siyasetinde flaş gelişmelerin yaşanılacağını buradan belirtiriz!

Daha fazla detaylara inmeden, eğer ki Aziz Bey doğru bir iş yapmak için sahneye çıkıyorsa, Kemal Bey'i hesaba katmasına hiç mi hiç gerek yok!

Neden mi?

Herşey kendiliğinden gelişecekte ondan!