Aydınlı köşe yazarı Gözen, Aydın'ın gelişmemesinin nedenlerini yazdı ve tek sorumlusunu açıkladı: Özlem Çerçioğlu

Aydınlı köşe yazarı Gözen, Aydın'ın gelişmemesinin nedenlerini yazdı ve tek sorumlusunu açıkladı: Özlem Çerçioğlu
21 Eylül 2020 - 09:52Aydın BŞB başkanı Özlem Çerçioğlu'na yakınlığı ile tanınan Aydın Post gazetesi yazarı Ahmet Gözen, bugün yayınlanan yazısında; Aydın'ın "geri kalmışlığını", "gelişmemesini" 3 cümlede özetledi!

Gözen, Aydın'ın sanayi, turizm ve tarımda gelişmemesinin nedeni ve "TEK sorumlusu" olarak Aydın BŞB Başkanı Çerçioğlu'nu gösterdi!

Gözen, Aydın'ın Başkan Çerçioğlu döneminde geriye gittiğini işaret ettiği yazısında; Çerçioğlu'nun içinde bulunduğu durumu da özetlemiş: "Etrafında vizyon sahibi bürokrat yok!"

Vizyon sahibi bürokratların olmadığı bir belediyenin halka hizmet üretmesi, halkın refahına yönelik projlere imza atması mümkün olabilir mi? 

Aydın, 2014 yılında Büyükşehir statüsü kazanmıştı...
Geçen 6 yılda Çerçioğlu'nun örnek alınacak, Aydın halkı tarafından taktir gören ve diğer CHP'li Büyükşehir Belediyelerinin de "gıpta" ile bakıp, "Biz de bu projeyi şehrimize uygulayalım" diyebilecekleri bir projesi var mı? 

İŞTE GÖZEN'İN AYDIN'IN GELİŞMEMESİNİ VE ÇERÇİOĞLU'NU YERDEN YERE VURDUĞU O CÜMLELERİ: 

"Dolayısıyla Aydın’da, sanayi alanında, turizm alanında, tarımda (seracılık gibi) yeterli yatırım olmuyorsa, dönüşüm gerçekleşmiyorsa, bunun en başta sorumlusu Büyükşehir Belediye Başkanıdır.

Çünkü AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZIN ETRAFINDA VİZYON SAHİBİ BÜROKRAT YOKTUR.

Sayın Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı, Aydın ilinin gelişmesi için hiçbir şey yapmamaktadır. Bu durum Aydın ilinin gelişmemesine sebep olmaktadır."