AYDIN BŞB'NİN 'EN SOSYAL' BELEDİYE OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI! TİVİTÇİ FİRMA AYDIN BŞB'YE HER GÜN BİN 305 LİRALIK TİVİT ATIYOR...

AYDIN BŞB'NİN 'EN SOSYAL' BELEDİYE OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI! TİVİTÇİ FİRMA AYDIN BŞB'YE HER GÜN BİN 305 LİRALIK TİVİT ATIYOR...
28 Haziran 2020 - 12:31Aydın Büyükşehir Belediyesi, çıktığı "sosyal medya" ihalesiyle bir ilke daha imza attı!

Akit gazetesinin ortaya çıkardığı ihale belgesine göre; ihaleyi kazanan firma, Aydın BŞB için günlük atacağı tivitlerden dolayı Bin 306 lira 25 kuruş kazanmış olacak!

Temsil, tivitçi firmanın elemanı Aydın BŞB binasının gönüne dineldi, kafasını da gökyüzüne doğru kaldırdı ve iki leylek gördü diyelim... Leylekler de o esnada Aydın BŞB binasının üstünden uçacakları tuttu diyelim... Tivitçi eleman masasına koşup Aydın BŞB sosyal medya hesaplarından şöyle bir tivit mi atacak: "Kenya topraklarından geldiğini tespit ettiğimiz, Aydın ilimizin Atça nahiyesinde çoğalmak için konaklayan leyleklerden karı-koca 2 tanesi, Aydın BŞB binasının üstünden uçarak Aydın halkına sevgi ve selamlarını göndermişlerdir!"

Varıp baksanız​; Aydın BŞB'de en az 3-5 tane sosyal medyacı, 3-5 tane de medyacı eleman vardır! Zaten bu işler içinde Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanılığı yok mu?  

İhale belgesine göre; Aydın BŞB sosyal medya hesaplarından "içerik" atılması ve "raporlanması" için Nisan-Aralık ayları arası (8 Ay) 240 günlük hizmet alımı ihalesine çıkıyor... Tivitçi firma ihaleyi toplamda 313 bin 330 liraya alıyor... Günlük hesaba vurduğunuzda; tivitçi firma attığı/atacağı tivitlerden ve raporlama işinden Aydın BŞB'den günde Bin 305 lira 541 kazanmış olacak!

İŞTE İHALE BELGESİ: 
  

belediye-ihale-ilani.jpg

 

Kaynak: Akit