ANKARA, AYDIN BU İDDİA İLE ÇALKALANIYOR! ÖZLEM ÇERÇİOĞLU'NUN CEBİNDE NE VAR?

ANKARA, AYDIN BU İDDİA İLE ÇALKALANIYOR! ÖZLEM ÇERÇİOĞLU'NUN CEBİNDE NE VAR?
18 Eylül 2020 - 01:30 - Güncelleme: 18 Eylül 2020 - 02:22CHP'li Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay hakkında S.T. adlı kadının Didim Cumhuriyet Başsavcılığı'na yapmış olduğu "tecavüz" iddiası içeren suç duyurusunun ardından, Aile Bakanlığı da "MÜDAHİL" olarak devreye girip, S.T.'yi koruma altına almıştı...

Bu gelişmeler deyim yerindeyse; bu flaş gelişmelerin Başkan Atabay ve savuncularının hesaplarının alt-üst olmasına neden olduğu belirtildi!
Başkan Atabay'ın gazeteci Mehmet Özışık'ın videolarında yer alan ve düne kadar kendisine ait olmadığını savunduğu görüntülere de erişim engeli getirtmesi, Didim ve Aydın kamuoyunda "Başkan Atabay havlu attı" yorumlarının yapılmasına neden olduğu bildirildi.

CHP Ankara gelişmeleri "Slow Motion" izliyor!

CHP Ankara'nın Didim'deki gelişmelerini Slow Motion izlediği belirtilirken; kulislerlerde Didim Belediyesine kayyum atanmaması için Başkan Atabay'dan istifa dilekçesi alındığı iddiası konuşuluyor! 

Başkan Atabay'ın elinden pazartesi günü istifa dilekçesinin alındığı iddia eden Ankara'daki çok önemli CHP'li kaynağımız; istifa dilekçesinin de Aydın BŞB Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun cebinde olduğunu öne sürdü!

Kaynağımız; Deniz Atabay'ın 1., 2. defa CHP'den Didim'e aday yapılmasında en büyük desteğin İstanbul MV Akif Hamzaçebi'den ve 2 seçimde de Aydın BŞB Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun Didim'e çok önem ve destek verdiğine dikkat çekerek şunları söyledi: "Akif Hamzaçebi'nin Didim'e yerleşme kararı alması bile tesadüf değil! Özlem Çerçioğlu da bugün Didim'deki bu gelişmelere sessiz kalıyorsa, bunun da bir tek sebebi var; seçimlerde Deniz Atabay'a vermiş olduğu ful desteklerin ortaya çıkmasını istememesinden kaynaklanmaktadır! Aydın'da en ufak bir kadın taciz olayına dahi sessiz kalmayan sayın Çerçioğlu, bilinçli bir şekilde Didim'de patlayan bu tecavüz olayı hakkında konuşmaktan kaçınmaktadır. Fakat, her türlü ihtimale ve Didim Belediyesine kayyum atanmasının önünü kesmek içinde Başkan Atabay'ın elinden CHP'den istifasının dilekçesi alınmıştır! Olası bir kayyum gelişmesini engellemek adına; Atabay'ın istifa dilekçesini devreye sokacaklar. Ankara'da konuşulan iddialara göre de bu dilekçe Özlem Çerçioğlu'nun cebinde! Büyük olasılıkla dilekçeden Hamzaçebi'nin de haberinin olduğunu düşünüyorum; çünkü artık o da bir Didimli ve oturduğu evle de Başkana kapı komşusu oldu!" 

Öte yandan "Ranta geçit yok" pankartlarının da kamuoyunda pek karşılık bulmadığı Didim'de, Başkan Atabay'ın da gazeteci Özışık'ın videolarını kaldırtmasıyla birlikte, aşk kasetini kabullendiği konuşuluyor... 
Ö.Ç., A.Ç. ile E.Ö.G.'nun morallerinin sıfır olduğu, dün ulusal medyada çıkan haberlerden sonra da ortalıklarda görünmedikleri aktarıldı!

Didim'deki gelişmeler her gün bir ulusal TV Ana Haber bülteninde işleniyor artık: