AL SANA ADALET! İL BAŞKANI YÜCEL'İ ELEŞTİREN AKADEMİSYEN OKTAY HOCA'YA KINAMA CEZASI...

AL SANA ADALET! İL BAŞKANI YÜCEL'İ ELEŞTİREN AKADEMİSYEN OKTAY HOCA'YA KINAMA CEZASI...

AL SANA ADALET! İL BAŞKANI YÜCEL'İ ELEŞTİREN AKADEMİSYEN OKTAY HOCA'YA KINAMA CEZASI...
07 Kasım 2018 - 18:33CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, İl Disiplin Kuruluna Doç. Dr. Oktay Gökdemir'in biletini kestirtti: KINAMA CEZASI!

Buca'da ve İzmir'de CHP saflarında siyaset yapan herkesimin saygı duyduğu, CHP için yazdığı kitapları elinden düşürmediği Akademisyen Doç. Dr. Oktay Gökdemir'e, CHP İzmir İl Disiplin Kurulu Üyeleri yapılan oylamada 5-4 KINAMA CEZASI kesti! 

Peki, Gökdemir'in suçu neydi?

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel'in yanlışlarını görüp, sosyal medya üzerinden yazıp paylaşmış olması!

Oktay Hoca, yatsın kalksın dua etsin ki, Yılmaz Özdil, Bekir Coşkun vb. gibi yazarların yazılarını paylaşmadığına! 

Aslında Oktay Hoca siyaseti biliyor olsaydı, CHP İzmir İl Başkanı Yücel'in altına O BELEDİYE BAŞKANI gibi şoförlü bir makam arabası çeker, belki de dilediği ilçeye Belediye Başkanlık aday adaylığında inanılmaz destek alırdı il Başkanı'ndan...

Bilindiği üzere; CHP'deki yöneticileri sosyal medya üzerinden eleştirmek suç! Onlar istedikleri gibi at oynatacaklar, sizler de "MAL" gibi seyredeceksiniz! En ufak bir eleştiri yaptığınızda da ya partiden atılacaksınız ya da uzaklaştırılacaksınız! 

Kesilen kınama cezasına göre; Oktay Hoca'nın 2 yıl siyaset yapması yasaklanmış oldu!

Durum böyle olunca, umarız İl Başkanı Yücel'de derin bir nefes almıştır... (Davul zurna bile çaldırabilir, bizce sıkıntı olmaz.)

Gazeteci-yazar Nihat Genç, aylar öncesinden CHP'nin getirildiği/geldiği noktayı iki kelimeyle özetlemişti... Nihat Genç, bu aralar CHP'de yaşanılan evrimi yakından takip etmiyor olabilir!..

Açıkçası, CHP İzmir İl Disiplin Kurulunun Oktay Hoca'ya kestiği bu kınama cezası ile gelinen noktayı da açığa düşürmüş oldu: Orta Çağ Zihniyeti! (Ya da Aşiret Zihniyeti)

AKP'li müteahhit Belediye Başkanınızın poposunun altına 1 milyon liralık araba çekecek... İl Başkanı ve avanesi hiç bir şekilde seslerini çıkaramayıp kös kös oturacaklar, ondan sonra Oktay Hoca kalkacak sosyal medyada iki satır eleştiri yazacak, AL SANA ADALET kıvamında karşısına dikilip ceza keseceksiniz!

Sevsinler sizin Adalet anlayışınızı! 

Ey Ankara'da ve İzmir'de CHP'yi yönettiğini sananlar; inşallah Oktay Hoca'ya kesilen bu ceza Buca'da sandığa gömülmenize neden olmaz! 

Ah Oktay Hocam... Ah... Yahu bir Mason Locası Üyesi olsaydınız, keyfinize diyecek kalır mıydı?
 


GÜNDEM OTUZBEŞ İHA ABONESİDİR