Aklı kadar fiyata akıllı saatler!

Aklı kadar fiyata akıllı saatler!
25 Kasım 2019 - 12:59

 

Kişinin en önemli aksesuarlarından biri olan saat, günümüz teknolojisi ile artık zamanın ötesine yolculuk yapabilecek bir duruma gelmiştir. Birden fazla uygulamayı içeren bu üstün teknoloji ürünlerine akıllı saat adı verilmektedir. Fakat bu aksesuarların sahip olduğu tüm özellikler bedelini de artırmaktadır. Akıllı saat fiyatları bu sebeple 1000 Türk Lirası’ndan başlayarak 15.000 Türk Lirası’na kadar artabilmektedir.

Akıllı Saatler Aklı Kadar Bedele Sahip

Kimi akıllı saatler sadece alarm, dokunmatik ekran ve bildirim özelliği taşırken, kimisi oyun oynamaktan dizi izlemeye kadar geniş bir kullanım alanı sunabilmektedir. Bunun yanı sıra Bluetooth bağlantı özelliği ile saatler ile konuşabilmek ve sesli mesaj gönderebilmek de mümkündür. Hızlı ödemeler için de kullanılan bu aksesuarlarda, kullanıcıya sunulan özelliğe göre ve kaliteye göre fiyat aralığı bulunmaktadır. Hem klasik hem de modern tasarıma sahip akıllı saatlerin, dokunmatik ekran hassasiyeti, şarj dayanıklılık süresi, su geçirmezlik mesafesi de oldukça önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Sadece bununla da sınırlı kalmayan akıllı saatler, müzik dinleme gibi sosyal ortamları da sunabilmektedir.

Kaptan: Akıllı Saat

Özellikle de günümüzün en sık kullanılan teknolojilerinden birisi olan navigasyon özelliğinin yer aldığı akıllı saat fiyatları, diğer akıllı saatlere göre daha fazla olmaktadır. Bunun sebebi konum kullanabilmesi ve sizi yönlendirebilme gibi avantajları kullanıcısına sunabiliyor olmasıdır. Her keseye uygun olan bu teknolojik ürünlerle artık tek bir aksesuar ile yönlendirilebilme özelliği sizi teknoloji sarhoşu edebilir. Akıllı saat satın almak istiyorsanız mutlaka https://www.saatvesaat.com.tr/kampanyalar/akilli-saatler sayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir.