TAHSİN GÜZEL

TAHSİN GÜZEL


ONURSUZLUĞUN BÖYLESİNE NE DENİR?

16 Şubat 2018 - 13:52

Günümüzde yaşananlara bakınca aslında söz konusu onursuzlara denecek ve söylenecek o kadar çok söz ve yazacak o kadar çok şeyler var ki ama bu soysuzlar için terbiyemi bozmak istemiyorum. Dünya da hangi ülke devletini yıkmaya, halkı kamplara bölmeye çalışan hainleri besler bünyesinde barındırır parlamentosunda, korur ve kollar? Benzer bir örnek var mıdır?

Türkiye’yi dize getirmeye çalışan şerefsiz, onursuz müttefik rolünü oynayan Amerika ve Avrupa’ da böylelerine hoşgörü gösteriliyorumdur? Dünyaya adalet dersi verip adaletsizliğin daniskasını yapan bu onursuz devletlere onların bu oyunlarına alet olan güruhlara ne denir? Harici köpeklerin havlamalarından dahildeki şerefsizler cesaret almış olmalılar ki, canlarımızın şahadete kavuştuğu günlerde dahi, hep beraber şahit olduk, PKK’nın siyasi oluşumu HDP’nin kongresinde PKK marşıyla tempo tutup halay çekebiliyor, bir kısım süprüntü sürtükte kürsüden havlayabiliyor, bunu da politika adına yaptıklarını sanıyorlar.

Devletin kanunlarıyla örgütlenip siyasi parti kuracaklar, Devletin her tür imkanlarından yaralanacaklar, adam yerine konulup, TBMM’ de oturup imkanlardan yararlanacaklar sonra da devleti yıkmaya çalışacaklar, devlet bu soysuzlara soruşturma başlattı diye de malum yaltakçıları da havlayacaklar.

Bu tablo karşında benim bir şeyler söylememe gerek yok, okurken sizler içimden geçip de yazamadığım sinkaflı sözleri zaten söylemişinizdir. Ya da bu yazıyı Facebook’ta paylaşınca oraya yazarsınız içinizden geçenleri…

PKK/PYD şerefsizlerine destek olup sözcülüğünü yapıp bunu da siyaset adına ve demokratik hak sayanlara sormak lazım hangi ülkede böyle bir hak var ve hangi ülke bu duruma sessiz kalır? Hakları olmasına ve haklı olmalarına rağmen bağımsızlık ilan eden Katalonya Özerk Yönetimi parlamentosu darmadağın edildi, ülkeden kaçan başbakanlarının akıbeti bilinmiyor. Haydut ABD ve terör yaltakçısı Avrupa kendi içlerindeki bir başkaldırıya asla tahammül etmezler, ama bizim içimizi karıştırmaktan da geri durmazlar…

Bu soysuzlara destek veren hainlik yapan ve tarihten gelen düşmanlığını sürdüren devletlerin uşağı olan sözde politikacı, aydın, akademisyen, sanatçı, ilim - bilim adamı, Sivil Toplum Örgütü, hukukçu, sanayici, tüccar ne halt olursa olsun uşaklık yaptıkları ülkelerde böyle bir tolerans var mıdır? Varsa bir örnek göstersinler.

Yayınlanan bir yazımda değinmiştim, bahsettiğim bu hain güruhun ülkemize karşı Amerika ve benzeri ülkelerin on binlerce TIR dolusu silah ve mühimmatla düzenli bir ordu haline getirilen PYD/ PKK karşı methiyeler düzmekten başka bir tek cümle duydunuz mu? Şehitlerimiz için tek bir cümle duyan varsa bana bir zahmet söylesin.

Nerede o MİT’in iki TIR’ı için kıyamet kopartan pislikler?

Nerede o Gezi Olaylarında Alman Yeşiller Partisi Eş Başkanı olan Claudia Roth denilen sürtükle kol kola sokaklarda havlayan köpekler?

Nerede o gezi fitnelerine, kamyonlarla yiyecek içecek taşıyan Sanayiciler?

Nerede o sağlık desteği veren, İnsan hakları diyen, hukuki kılıf hazırlayan hukukçular, aydınlar entel – dantel sanatçı ve sözüm ona kanaat önderi soytarı sürüsü?

Kimse kusura bakmasın artık bu devlet önce çevremizde havlayan köpeklerin işi bitirmeli sonra da istedikleri kadar cıyaklasınlar, içimizdeki köpekleri temizlemelidir. Bugün bırakın parlamentoyu, ülke genelinde politikacı, kamu kurumu olan Belediyeler, PTT, Adliye, tüm Bakanlıklar, Hastane ve STK’lar içerisindeki hangi görev ve konumda olursa olsun, görüntüde memur, işçi, çaycı, aşçı, kapıcı, odacı ve şoför kim var ise temizlenmelidir. Bunlar FETÖ’ nün kripto elemanı olarak halen içimizde yer almaktadırlar.

Bunlar ki sözde kamu görevlisi özde ise FETÖ’nün ve yedi düvel düşmanın istihbarat elamanıdır, devletin bunlara gücü yeter bunlar dağdaki silahlı hainlerden daha beter, bu teröristler finans kaynaklarının % 50’ sini halen bu ülkeden sağlıyorlar, kayıt dışı faaliyet, sınırsız ticaret, kirli paralarla gayrimenkul alım satımı, her tür ganimette, turizmde, sanayide, ticarette, kaçakçılıkta bıçakçılık da her yerde varlar.

Devlet kanun ve kurala uymayanlara, ekmeğini yiyip yediği çanağa sıçanlara demir yumruğunu vurmalı, gizli açık ihanet içinde olanları vatandaşlıktan çıkartmalı, demokrasi dersi veren terör yaltakçısı ve destekçisi devletlerin uyarılarına kulaklarını tıkamlı…