ALİ İZZET ORAL

ALİ İZZET ORAL


ÇÖZÜM ÖNCELİKLE KILIÇDAROĞLU VE TÜREVLERİNDEN KURTULMAKTIR

15 Ekim 2018 - 12:27SEN TÜRKİYE SİYASİ PARTİLER TARİHİNİN EN BÜYÜK İDAREİ MASLAHATÇISI VE ERKETESİSİN KILIÇDAROĞLU...

SEN GİTMEDEN CHP'NİN, CHP DÜZELMEDİKÇE TÜRKİYE'NİN KURTULMASI SÖZ KONUSU OLMAYACAKTIR...
.
(ÇÖZÜM ÖNCELİKLE KILIÇDAROĞLU VE TÜREVLERİNDEN KURTULMAKTIR.)

SENİ TANIDIKÇA SENİ PARTİLERİNE KABUL ETMEYEN TANSU ÇİLLER'E VE BÜLENT ECEVİT'E KIZIYORUM, EĞER ONLAR SENİ PARTİLERİNE KABUL ETMİŞ OLSALARDI, BİZ CHP'LİLER SENİN GİBİ BİR FACİAYI YAŞAMAYACAK VE 15 YIL KAYBETMEYECEKTİK... TABİİKİ BUNU SÖYLERKEN SOROSCULARIN YİNE SENİN GİBİ BİR UNSUR DAHA BULABİLECEKLERİ VE CHP DİZAYNINDA KULLANABİLECEKLERİ İHTİMALİNİDE GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURMUYOR DEĞİLİM...

SENİ , BİZE ÖYLE BİR LANSE ETTİLER Kİ, MELİH GÖKÇEK VE MİR DENGİR FIRAT'LA SANA TV EKRANLARINDA ÖYLE BİR ŞHOW YAPTIRDILAR Kİ, YOLSUZLUK EKONOMİSİNDEN, RÜŞVET VE TALANDAN BIKMIŞ, AYNI ZAMANDA PARTİ İÇİNDEKİ HİZİPÇİLİKTEN USANMIŞ OLAN BİZ ÖRGÜT EMEKÇİLERİ SENİ ADETA BİR UMUT OLARAK VE DÜRÜSTLÜK TİMSALİ OLARAK GÖRDÜK. HELE O SEÇİLDİĞİN KURULTAY KONUŞMASINI UNUTMAK MÜMKÜN DEĞİLDİ...

SEN DEĞİLMİYDİN O KONUŞMANDA YETİM HAKKI YEDİRMEYECEĞİNİ SÖYLEYEN,
SEN DEĞİLMİYDİN NAZIM IN ÖZGÜRLÜK SATIRLARIYLA BİZLERE HİTAP EDEN,
SEN DEĞİLMİYDİN EMEK EN YÜCE DEĞERDİR DİYEN,
SEN DEĞİLMİYDİN PARTİ İÇİNDE DEMOKRASİYİ BAŞ TACI YAPACAĞINI SÖYLEYEN..
HANGİSİNİ YAPTIN?
HANGİ DEĞERLERİ KORUDUN?
GENEL BAŞKAN OLDUĞUNDAN BERİ SANA ÖZEL HANGİ HİKAYEN OLDU?

LAİKLİK KARŞITI ADAMLARI PARTİYE DOLDURAN SEN DEĞİL MİSİN?
 
CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE FETTULAH'IN ADAYINI KABULLENİP BİZ ÖRGÜT EMEKÇİLERİNE VE CHP SEÇMENİNE TIPIŞ TIPIŞ OY VERECEKSİN DİYEREK; MHP İLE AYNI ÇİZGİDE ÖRTÜŞTÜREN SEN DEĞİLMİSİN?

BELEDİYE BAŞKANLIKLARININ BELİRLENMESİNDE; MİLLETVEKİLİ KONTENJANLARININ BELİRLENMESİNDE; EN YAKININDAKİ YÖNETİCİLERİNİN AKÇELİ İŞLERE BULAŞMASINI GÖRMEZDEN GELEN SEN DEĞİL MİSİN?

HER SEÇİM YENİLGİSİNDEN SONRA GENEL SEKRETER VE BİR KAÇ YÖNETİCİYİ DEĞİŞTİREREK KENDİNİ ÖZ ELEŞTİRİ YAPMAKTAN VE BAŞARISIZLIKTAN SIYIRAN SEN DEĞİL MİSİN?

KURULTAYLARDA TARAFSIZ DAVRANACAĞIM DEYİP ÇİFTE ANAHTAR LİSTELERLE DELEGASYONLA TOP GİBİ OYNAYAN SEN DEĞİL MİSİN?
 
ABD BÜYÜKELÇİSİNİN BİLE KURULTAY SALONUNA KADAR GELİP, PARTİ KADROLAŞMASINA BURNUNU SOKMASINA TAVİZ VEREN SEN DEĞİL MİSİN?
 
FETÖ'NÜN BELEDİYELER İMAMI OLDUĞU KESİNLEŞEN ERKAN KARAARSLAN'IN SENİN ÖZEL KALEM MÜDÜRÜN VASITASIYLA CHP'Lİ BELEDİYELERE SIZDIĞI ŞAYİASI ORTALARDA DOLAŞIRKEN; ÖZEL KALEMİN TUNCAY CEYLAN'I GÖREVİNDEN ALACAK CESARETİ GÖSTEREMEYEN SEN DEĞİL MİSİN?

BELEDİYELERİNDE İŞÇİ KIYIMI YAPILIRKEN, İŞÇİLERE SÖZ VERDİĞİN HALDE BELEDİYE BAŞKANLARINA SÖZ GEÇİREMEYEN SEN DEĞİL MİSİN?

AKP'Yİ FETÖ'CÜLERİ KOLLAMAKLA ELEŞTİRİRKEN, KENDİ PARTİNDEKİ FETÖ KUYRUKÇULUĞU YAPAN MİLLETVEKİLİ VE BELEDİYE BAŞKANLARININ ÜSTÜNÜ ÖRTMEYE ÇALIŞAN SEN DEĞİL MİSİN?

PARTİ YÖNETİMLERİNİN BELEDİYELERİN RANT VE RÜŞVET HAVUZLARINDAN PAY ALMASINI VE SİYASET FİNANSININ KARA PARADAN SAĞLANMASINI GÖRMEZDEN GELEN SEN DEĞİL MİSİN?

BU SIRALADIKLARIM SENİN YANLIŞLARININ DEĞİL, BİLE BİLE YAPTIKLARININ BİR KISMI, DAHA ONLARCA SAYFA SIRALAYABİLİRİM... BU SIRALADIKLARIM SENİN HATALARIN FALAN DEĞİL, SENİN ERKETELİKLERİNDEN BAZILARI...

42 YILDIR BU PARTİNİN ÜYESİ OLAN, 62 YAŞINDA BİR ADAM OLARAK, SENİN GİBİ EMEKLİ OLDUKTAN SONRA BAŞKA KAPILARDAN GİREMEDİĞİ İÇİN MECBUREN CHP KAPISINDAN GİREN DEĞİL, ÖĞRENCİYKEN DE, KAMU GÖREVLİYSENKEN DE CHP Lİ OLAN BİR ADAM OLARAK;

SENİN ERKETELİKLERİNE TAHAMMÜL EDEMEDİĞİMDEN VE SENİN KRİPTO VE TETİKÇİLERİNİN İNFAZINA DA FIRSAT VERMEYEREK; CHP'DEKİ 42 YILLIK ÜYELİĞİME SON VERMİŞ BULUNUYORUM... TA Kİ SEN VE SENİN EFENDİLERİN OLAN BEYKOZ KONAKLARININ, PENSİLVANYA' DAN BESLENENLERİN, TESEV'CİLERİN SOROS'CULARIN VE BİLUMUM İŞGALCİLERİN TEMİZLENECEĞİ GÜNE KADAR BU DURUŞUMU KORUYACAĞIMA AND İÇERİM...

NOT: BU YAZI İLK OLARAK ALİ İZZET ORAL TARAFINDAN İKİ YIL ÖNCE 15 EKİM 2016 GÜNÜ SOSYAL MEDYA (FACEBOOK) HESABINDAN YAYIMLANMIŞTIR.