Şortlu Mayo yeni modelleri vitrinde

Şortlu Mayo yeni modelleri vitrinde

Şortlu Mayo yeni modelleri vitrinde
22 Temmuz 2019 - 08:43

 

Mayolar oldukça değişik stillerde imal edilmektedir. Etekli modellerin yanı sıra hayatımıza son yıllarda dahil olan bir model de şortlu mayo olmuştur. Daha derli toplu olarak ifade edebileceğimiz bu modelleri tercih etmenin pek çok sebebi olabilir. Şortlar genelde diz üstünde biter. Bu sebeple göbeğinde, bacak ve basen bölgelerinde sorun olan kadınlar bu kusurları kamufle etmek için şortlu mayo tercih edebilir.

Ayrıca şortlu mayo modelleri üzerinde inceleme yaptığımızda ürünlerin sizleri daha fit göstereceği şüphesizdir. Bu durumun sebebi mayoların vücudunuzu tamamen kavraması ve 1 beden daha küçük bir görünüm yaratmasıdır. Ayrıca bu tarz mayolar kadın aqua parklarında da tesettürlü kadınlar tarafından çok sık kullanılmaktadır. Diz üstünde şorta sahip olan modeller de bulunmaktadır.

Tutishop şortlu mayo kategorisinde 36 bedenden 44 bedene kadar şortlu mayo mevcuttur. Ayrıca fiyatlar da ürünlere göre değişiklik göstermektedir. https://www.tutishop.com.tr/mayo bağlantısına tıklayarak şortlu mayo modellerini inceleyebilir ve hemen siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca diğer kategorilere de göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Ürün sipariş ederken beden ölçünüzü işaretlemeyi unutmayınız.