SIRA ŞİMDİ ERKAN KARAARSLAN DOSYALARINA GELDİ! KARAARSLAN'IN BÜLBÜL GİBİ ÖTTÜĞÜ BELİRTİLİYOR....

SIRA ŞİMDİ ERKAN KARAARSLAN DOSYALARINA GELDİ! KARAARSLAN'IN BÜLBÜL GİBİ ÖTTÜĞÜ BELİRTİLİYOR....
08 Şubat 2019 - 13:25Erkan Kararaslan... Yüzlerce belediye ve belediye başkanının kabusu! Açıkçası, en yetkili eller tarafından belediye başkanlarına pazarlanmış ve onlarca belediyenin içinin boşaltılmasına şirketleri ve iktisadi kuruluşları kanalıyla akıl hocası olmuş bir kişlilik..

Anadolu insanı "tatlı tatlı yemenin acı acı çıkartması olur" der... 

Daha yolun başında; Erkan Karaarslan'ın nasıl bir zararlı olduğunu dilimiz döndüğünce, kalemimizin mürekkebi yettiğince yazarak belediye başkanlarını uyarmaya çalıştık...

Erkan Karaarslan'ın şirketlerine verilen milyonlarca liralık ihaleler bir yana; verdiği akıllarla da adeta yerel yönetimlerin çökmesine, birilerinin de ceplerini doldurmasına neden olmuştu... 

Bu Hacı Yatmaz kılıklı saltanatını 15 Temmuz 2016'ya sürdürüyordu...

Fakat, bardağın taşacağını gösteren fotoğraf 14 haziran 2014'te CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba tarafından Eskişehir'de çekiliyordu!

Ağbaba, saatler 15 haziran 01:00 gösterirken attığı tweet'le başarılı bir semineri geride bırakmanın mutluğunu duyuruyordu takipçilerine...

Sahnede Erkan Karaarslan, karşısında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve üst düzey yönetimiyle birlikte tüm CHP'li belediye başkanları diziliyorlardı...

Dersimiz konusu "Belediyeler nasıl yönetilmeli"ydi!

Aslında mesele belediyeler nasıl yönetilmeli falan değildi... Önemli olan Erkan Karaarslan'ın belediyelere nasıl sızacağı meselesiydi!

Erkan Karaarslan'ı kimlerin nasıl pazarladığı bir yana, Karaarslan tespih taneleri gibi başlamıştı belediyeleri arka arkaya pomuk ipliğine dizmeye...

Herkes huşu içinde Eskişehir'den ayrılırken, Erkan Karaarslan'da başlıyordu örümcek gibi ağlarını örmeye...

Erkan Karaarslan'ın "danışmanlık" adı altında hükümdarlık kurduğu belediyeleri ve başkanlarını yazmak, özellikle CHP'li başkanlarını yazmak, 15 Temmuz'a kadar başınıza bela almakla eşdeğerdi!

Kaç defa Gündem Otuzbeş'in kiralık hackerlar tarafından saldırıya uğradığını inanın şu an hatırlamıyorum... Erkan Karaarslan'ın şirketleri üzerinden yapılan vurgun ve talanları yazmak adeta suç olmuştu! 

Size Erkan Karaarslan'ın bir haftada İstanbul ilçe belediyelerinden aldığı "YAZILIM GÜNCELLEMESİ" ihalelerinin miktarlarına bakarsanız sanırım ne demek istediğimiz daha rahat anlaşılır:

Belikdüzü Belediyesi 1 Milyon 754 Bin... (Yazılım Güncellemesi)
Sarıyer Belediyesi 1 Milyon 879 Bin... (Yazılım Güncellemesi)
Avcılar Belediyesi 2 Milyon 750 Bin... (yazılım Güncellemesi) 

Bilindiği üzere; geçtiğimiz ay firari sanık Erkan Karaarslan, Ankara'da yakalandı ve Sincan cezaevine konuldu... 

Fazla detaylarına girmeden; Erkan Karaarslan dosyası çok kabarık! 

Dün akşam saatlerinde Ankara merkezli gelen bilgilere göre; Erkan Karaarslan ülke genelinde hangi belediyelerle nasıl ve ne güzellikte başardığı işleri bir bir anlatmış! 

Ne demişti İçişleri Bakanı sayın Soylu 25 Aralık 2017 günü TBMM kürsüsünden: "Daha Erkan Karaarslan dosyalarına gelmedik. Sıra onlara da gelecek!"

Parçaları birleştirmeye çalıştığınızda; Erkan Karaarslan'ın belediye dosyalarının açılmasına ramak kaldı diyebilirsiniz! 

İlginç olan, belediye başkanlarını Eskişehir'de Erkan Karaarslan'ın karşısına Menemen destisi gibi dizenlerin hala gıklarının çıkmaması değil mi?

Deveyi değil, kaplumbağayı bile hendekten atlatabilirsiniz ama, CHP'yi yönetenlere yarın nelerin olabileceği öngörülerinizi maalesef anlatamazsınız!

Çünkü onların yerel ve genel seçimler için aday belirlemekten gayri başka işleri yok ki!

9 Yıldır Güzelbahçe'de şunlar oluyor bunlar oluyor diye yazdık durduk... Duyan oldu mu? 2. Adamlara dosyalar verildi. Dosyalar sümen altı yapıldığını öğrendik! 

Açıkçası, CHP'de olup bitenleri izliyorsunuz... Kavganın boyutu her geçen gün katlanarak artıyor... İdeolojik ya da ülkenin geleceği için mi veriliyor bu kavgalar? Rant için değil mi? 

Bakın Ankara'dan aktarılanları yazmaya elimiz bile varmıyor artık!

En hafifinden olanları bile yazamaya çalışırken rahatsızlık yaşıyoruz da bu adamlar bu kadar mı pişkin? 

Neyse, Erkan Karaarslan tokmağı bakalım ilk kimin başına düşecek?