SARIYER: CHP'Lİ BAŞKAN GENÇ, FETÖ İMAMININ KAYINBİRADERİNİ NEDEN SARBEL'İN BAŞINA OTURTTU?

SARIYER: CHP'Lİ BAŞKAN GENÇ, FETÖ İMAMININ KAYINBİRADERİNİ NEDEN SARBEL'İN BAŞINA OTURTTU?
30 Ekim 2017 - 22:25 - Güncelleme: 31 Ekim 2017 - 00:17

 ERTAN YILDIZ

FETÖ'den firari/aranan sanık, FETÖ'nün 'Belediyeler İmamı' Erkan Karaarslan'ın "KAYINBİRADERİNİN" CHP'li Sarıyer Belediyesi SARBEL A.Ş.'nin başına, CHP'li Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç tarafından getirildiğini biliyor muydunuz?

Atatürk'e ve devrimciliğe sığınmakta sınır tanımayan CHP'li Belediye Başkanları arasında; CHP'li Belediye Başkanı Şükrü Genç'te ilk sıralarda gösteriliyordu!

Boğaziçi Eyalet İmamı Muzaffer Taşkın'ın Sarıyer Belediyesi ile olan ilişkilerine yönelik basında yer alan binlerce haberlerin özelleri, Gündem Otuzbeş'te de yayımlanmıştı... 

Gündem Otuzbeş Yayın Yönetmeni gazeteci Ertan Yıldız, geçtiğimiz aylarda (Mart 2017) Sarıyer'de bir dizi araştırma/soruşturmalarda bulunmuş, FETÖ'nün Belediyeler İmamı Erkan Karaarslan'ın arandığı (Ağustos 2016) ve saklandığı yerleri ortaya çıkarmaya çalışmıştı!

Gazeteci Yıldız'ın FETÖ'nün Eyalet İmamı Muzaffer Taşkın'a yönelik yaptığı araştırmalarda; Sarıyer Belediyesi'nde çekilmiş fotoğraflarını ortaya çıkarmış; İstanbul Boğazına (sıfır) nazır KAÇAK malikanesinin fotoğraflarını da yayımlamıştı!..

Gazeteci Yıldız, araştırmalarında FETÖ'nün Belediyeler İmamı Erkan Karaarslan'ın Mersin BŞB dosyası çerçevesinde arandığı dönemde; FETÖ'nün Eyalet İmamı Muzaffer Taşkın'ın malikanesinde saklandığınına, Sarıyer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Mustafa Polat tarafından da kumanyasının karşılandığına ilişkin iddia/bilgilere ulaşmış, yazılarında yer vermişti. (Bu iddia ve bilgiler bugüne kadar çürütülemedi!)

Gazeteci Yıldız, geçtiğimiz hafta da "çok özel" Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'e olası kurulacak kumpasa ilişkin Sarıyer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Mustafa Polat'ın şimdi FETÖ'den tutuklu ünlü emniyet müdürüne verdiği dosyaya ilişkin (Soruşturması açılan) yazı yazmıştı...

Sarıyer Belediyesi, FETÖ'cü Erkan Karaarslan'ın (Firari/Aranan sanık) yapılanmada "üs" olarak kullandığı ilk belediyeler arasında yer alıyor!

Somut belgesi de; FETÖ'cü Erkan Karaarslan'ın Sarıyer Belediyesine kurduğu SARBEL A.Ş.'nin başına koyduğu müdür Cem Özçay değil midir?

FETÖ'nün Boğaziçi Eyalet İmamı Sarıyer Belediyesi üst düzey yöneticilerin yaş günü partisinde poz verebiliyor...

Tesadüf müdür?

FETÖ'nün Belediyeler İmamı Erkan Karaarslan'ın Sarıyer Belediyesine SARBEL şirketini kurup, başına kayınbiraderi Cem Özçay'ı yerleştirmesi...

Tesadüf müdür?

Sarıyer Belediyesi'nden pek çok memurun FETÖ'cü Erkan Karaarslan'ın örgütlendiği CHP'li Belediyelere transfer edilmesi... (Rütbeleri arttırılarak) 

Tesadüf müdür?

Açıkçası; Şükrü Genç'in Erkan Karaarslan'ın şirketlerine verdiği ihalelerin hangisi...

Tesadüftür?

Başkan Şükrü Genç, yarın bu kadar tesadüfün altından nasıl kalkabilcektir? 

Yargıda ikinci bir FETÖ'cü Zekeriya Öz olmadığına göre; Başkan Şükrü Genç, sırtını şimdi Özel Kalem Tuncay Ceylan'a mı yaslayacak?

Kelin merhemi olsa!

Vay... Vay... Vay...

Allah muhabetinizi arttırsın Şükrü Bey... 

FETÖ'NÜN BELEDİYELER İMAMI, CHP'NİN 2. ADAMI ve SARIYER BLD. BŞK. GENÇ

SARIYER BELEDİYESİ'NDE FETÖ İMAMLI YAŞ GÜNÜ PARTİSİ!

Not: Sarıyer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Polat, CHP'li Başkanın dosyasını neden FETÖ'cü emniyet (Şimdi tutuklu) müdürüne verdi?

Şok detaylar geliyor...