Pınar KSK'de Morgan iddialı

Pınar KSK'de Morgan iddialı

Pınar KSK'de Morgan iddialı
16 Ağustos 2019 - 08:58

Pınar Karşıyaka’nın yeni transferi uzun forvet Jordan Morgan, “Ateşli taraftarın önüne çıkmak için sabırsızlanıyorum” dedi

A Milli Takım Başantrenörü Ufuk Sarıca'yı takımın başına geçen Pınar Karşıyaka'nın yabancı oyuncuları İzmir'e gelmeye başladı. Yeşil-kırmızılı ekibin Banvit'ten kadrosuna kattığı 28 yaşındaki uzun forvet ve pivot pozisyonlarında görev yapan Jordan Morgan dün takımla birlikte idmanlara başladı. Büyük bir kulübe geldiğini bildiğini belirten ABD'li oyuncu, "Burada olduğum için çok mutluyum. Böylesine büyük bir tarihe sahip olan ve taraftalarından bu kadar çok destek alan bir kulüpte oynayacağım için çok heyecanlıyım. Kendime güveniyorum çünkü başarılı olmak isteyen bir yönetimimiz var. Başarılı olabilecek bir takım oluşturdular. Ben de bir an önce çalışmalara başlamak için sabırsızlanıyorum" dedi.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Yeni sezon hazırlıklarını yerli oyuncularıyla Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu'nda antrenör Engin Gençoğlu gözetiminde sürdüren Pınar Karşıyaka bu sezon dış transferde Nusret Yıldırım, Onuralp Bitim, Yunus Emre Sonsırma, James Metecan Birsen, Brandon Triche, Amath M'Baye, Tony Crocker, Jordan Morgan ve Tony Taylor'ı kadrosuna katmıştı.

Yeni Asır