MÜTEAHHİT SIĞACIK DÜZ ALANINI DÜZLEDİ, 2 YILDIR PARASI ALAMADI!

MÜTEAHHİT SIĞACIK DÜZ ALANINI DÜZLEDİ, 2 YILDIR PARASI ALAMADI!

MÜTEAHHİT SIĞACIK DÜZ ALANINI DÜZLEDİ, 2 YILDIR PARASI ALAMADI!
07 Ağustos 2019 - 19:10 - Güncelleme: 07 Ağustos 2019 - 19:35Seferihisar Belediyesinde işlerin arap saçı gibi karmakarışık olduğu öne sürüldü!

Kayanaklar, idari personelin "kayyum" geleceği endişesiyle topu birbirlerinin üzerine attığı öne sürülürken, Sığacık "Düz Alanı" denilen bölgede çevre düzenlemesi ihalesini alan ve işi teslim eden adının Cenk olduğu belirtilen müteahhitin, 2 yıldır içeriden 300 bin liralık alacağını tahsil edemediği söyledi.

Dönemim Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer'e de yakın olduğu belirtilen müteahhitin parasının ödenmesi için imzaların tamamlanmasının beklenildiği kaydedildi.

Geçtiğimiz hafta imzalar için uğraş veren başkan yardımcısı Gürhan Özata'nın imza için Park ve Bahçeler Müdürü'nün peşine düştüğü evrakları imzalatamadığı ifade edildi. Park ve Bahçeler Müdürünün "İhaleye Fen İşleri çıktı. Onlar imzalasın" diyerek kendini riske atmadığı belediye içinde konuşulan konular arasında yerini aldı.

Kaynaklar, müteahhitin başkan İsmail Yetişkin'le görüşmesini önererek, 300 bin lirasını da ancak taksit taksit alabileceğini belirttiler.