KILIÇDAROĞLU'NUN BELEDİYE BAŞKANLARINA ABANT'TA SÖYLEDİKLERİNE İNANDINIZ MI?

KILIÇDAROĞLU'NUN BELEDİYE BAŞKANLARINA ABANT'TA SÖYLEDİKLERİNE İNANDINIZ MI?
07 Ekim 2019 - 00:24 - Güncelleme: 07 Ekim 2019 - 03:21Tufan Atakişi‎ 

GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ
HESAP SORMAK CİHANA DEĞER...
31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinden bu yana yaklaşık 200 gün geçmek üzere. Ancak görünen köy kılavuz istemiyor:
Bir başkan (2014-2019) geldi 300 Milyon (*) borç bırakıp gitti.
Bir başkan (2019-2024) geldi 300 Milyon borcu ödemeye çalışıyor.
SONUÇTA KARŞIYAKALI 10 SENE YERİNDE SAYIP
PATİNAJ ÇEKMİŞ OLACAK.
SN. CEMİL TUGAY'IN ÇEVRESİNİ SARAN BAZI YANDAŞ, YALAKA, DALKAVUK VE ÇIKAR PEŞİNDE KOŞANLARIN - BELKİ DE GEÇEN DÖNEMİN İŞBİRLİKÇİLERİ- ZORUYLA SESİNİ DE ÇIKARTAMIYOR OLABİLİR.
ANCAK GEÇMİŞ DÖNEMİN HESABI MUTLAKA SORULMALIDIR.
HEYECANLA 200. GÜN AÇIKLAMALARINI BEKLİYORUM...
(*) 300 MİLYON LİRALIK KARŞIYAKA BORCU BU GÜNE KADAR İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SINIRLARI İÇİNDE YAPILMIŞ EN BÜYÜK BORÇTUR.Gazeteci/yazar Tufan Atakişi, Karşıyaka Belediyesinin 300 milyon borcunun olduğunu belirtiyor ve ekliyor paylaşımında: İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SINIRLARI İÇİNDE YAPILMIŞ EN BÜYÜK BORÇTUR!

Paylaşımının altına da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Abant toplantısında söylediklerini görsel şeklinde paylaşıyor: https://www.facebook.com/tufan.atakisi?_

Açıkçası; Atakişi'nin görsel paylaşımda yer alan CHP Liderinin sözlerine inanın inanasımız gelmedi!Bakın, sayın Kılıçdaroğlu Mart 2010'da Grup Başkanvekili olarak geldiği İzmir'de "yolsuzluk yapanları artık fişlediğini" söylüyor!Aynı ziyerette İzmir medyasına CHP Genel Başkanlığına da aday olmayacağını açıklıyor!

Sayın Kılıçdaroğlu, 3 ay sonra CHP Genel Başkanlığına aday oluyor ve hala koltukta!

CHP Grup Başkanvekili olduğu dönemde medya leşkerleri tarafından özellikle yolsuzluk konularında parlatılan sayın Kılıçdaroğlu, malumunuz yolsuzkluk yapanların korkulu rüyası olan TCK'nın 235. maddesinde indirime gidilme partisini 6 ay çalıştırdıktan sonra TBMM'ye getiriyor ve bilimum yandaş ve candaşlarının cezaevine girmesinden kurtarıyor!    

Dolu dolu 9 yıldır İzmir ve Ege'deki belediyelerde dönen yolsuzlukları yazıyoruz... İnanın yazarken bizler bile utanıyoruz artık! 

İlk önceleri sayın Kılıçdaroğlu'nun yolsuzluk konusunda söylediklerine tıpkı İzmir Temiz Derneği Başkanı Nivent Kurtuluş gibi saf saf inanıp "CHP ZARAR GÖRMESİN" diye tuttuk belegeler gönderdik CHP Genel Merkezine...

Bırakın bir belediye başkanını, hırsız bir meclis üyesinin dahi kulağının çekildiğine şahit oldunuz mu?

Sayın Kılçdaroğlu'nun 10 yıla dayanan Genel Başkanlığı döneminde bırakın kulağı çekileni, onlarca yüzlercesinin ÖDÜLLENDİRİLDİĞİNİ buradan saralayabiliz!

Başkanın AŞK kaseti çıkıyor!  
Bırakın belediye başkana "BU NE LOOO" demesini, onurlandırılması için kimleri festivaline gönderdiğini varın siz hesaplayın! 

Ve... O başkan şimdi en kıymetli memurundan olma çocuğuyla yarın internete düşmezse... Buyurun gelin İzmir'e! (Gönüllü araştırmacılarımız konunun peşine düştüler zaten!) 

Bakın, İzmir'de "ÇETE"leşmiş faaliyetler içinde olanlar var! Sanki, bunların kim olduğunu CHP Genel Merkezi'nde bilmeyen mi var sınıyorsunuz?

Yahu, dönemim Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısının önüne, İzmir'den bir ilçe belediye belediyesinin 4 meclis üyesi, bir klasör (10 Cm) başkanın yolsuzluklar belgesi koydu! O utanmaz adam ne dedi biliyor musunuz: "Oooo... Bende bunların yüz katı var!"

Şimdi, o Genel Başkan Yardımcısı ne iş mi yapıyor? CHP'li bir büyükşehir belediyesi şirketinin yönetimim kurulu başkanı yapıldı!

Tufan Atakişi, sanırım sayın Kılıçdaroğlu'nun Abant'taki yolsuzluk üzerine söylediklerini ciddiye almış görünüyor!

Oysa, kazın ayağının öyle olmadığını yakında Tufan Atakişi'de yaşar ve öğrenmiş olur diye düşünüyoruz!

Anadolu insanı böylesi halleri şöyle özetlker: "Yine bakkal almaz laflar konuşuyor!"

Keşke sayın Kılıçdaroğlu'da bu söylediklerinin binde birini eyleme dönüştürebilse!