Reklam

İzmir'de TSYD heyecanı

İzmir'de TSYD heyecanı

İzmir'de TSYD heyecanı
11 Temmuz 2018 - 18:08

Folkart’ın sponsor olduğu 46. TSYD Ege Kupası Tire Stadı’nda Altay, Altınordu, Balıkesir ve Menemen’in katılımıyla yapılacak

İzmir'de futbol sezonu yine TSYD Kupası ile başlayacak. Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi'nin geleneksel olarak düzenlediği, bölgenin en köklü spor organizasyonu olan TSYD Ege Kupası, Folkart'ın sponsorluğunda bu yıl 46. kez yapılacak.
Tire Belediyesi ve Konak Belediyesi'nin destekleriyle 1-5 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek turnuvada Ege'nin 4 köklü kulübü, yeni sezon öncesi son ve en ciddi provaya çıkıp kupa mücadelesi verecek.

UEFA standartlarındaki 15 bin kişilik modern Tire Tayfur Çiçek Stadı'nda yapılacak kupaya İzmir'in Spor Toto 1. Lig temsilcileri Altay, Altınordu, TFF 2.
Lig'deki İzmir ekibi Menemen Belediyespor ve kupanın son şampiyonu Balıkesirspor katılacak. TSYD Ege Kupası, 1 Ağustos'ta Altınordu-Menemen (19.30) maçıyla başlayacak. 3 Ağustos'ta Altay- Balıkesir (19.30) karşılaşacak. 5 Ağustos'ta ise kaybedenler saat 18.45'te 3. lük, kazananlar ise 21.15'te şampiyonluk için sahaya çıkacak.


GÜNDEM OTUZBEŞ İHA ABONESİDİR