İŞTE FETÖ'NÜN BELEDİYELER İMAMI ERKAN KARAARSLAN VE CHP'Lİ SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ARASINDAKİ O YAZIŞMALAR!

İŞTE FETÖ'NÜN BELEDİYELER İMAMI ERKAN KARAARSLAN VE CHP'Lİ SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ARASINDAKİ O YAZIŞMALAR!

İŞTE FETÖ'NÜN BELEDİYELER İMAMI ERKAN KARAARSLAN VE CHP'Lİ SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ARASINDAKİ O YAZIŞMALAR!
18 Ağustos 2019 - 09:36 - Güncelleme: 18 Ağustos 2019 - 15:02Erkan Karaarslan, Ağustos 2016 ayında tutuklandığında "FETÖ'nün belediye imamı CHP'li başkanları yakacak!" başlığında yazı kaleme almışız...

Bakın bunları 3 yıl önce yazmışız: 

"Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun da aralarında olduğu çok sayıda CHP'li başkana danışman adı altında hizmet veren Karaarslan'ın vereceği ifadeler onlar için de sonun başlangıcı olabilir.

"Sarıyer Belediyesi, Erkan Karaarslan'ın yoğun olarak örgütlendiği ilçelerin başında yer alıyor! Dolaysıyla Başkan Genç'in de Erkan Karaarslan'dan "çok akıl" aldığını rahatlıkla söyleyebilirsiniz!

Peki; Erkan Karaarslan'ın sözde sattığı şeyin adı ne?

Akıl!

Aslında Erkan Karaarslan akıl falan satmıyor!

Amiyane tabirle; devlette bulduğu "kara delik"leri, Belediyelere ve Başkanlara sıvalıyor!

Bir şekilde de Başkanlara "suç işleme" özgürlüğü tanıyor!

Bu özgürlük nasıl mı sunuluyor?

Şirket kurarak!

Kısaca anlatırsak:

Şunun da öncelikle altını çizeyim: Erkan Karaarslan, aslında Devlete "kazık" atmak için, bulduğu formüllerin başında "Devletin kamu denetimini" Belediyeler üzerinde kurduğu şirketler kanalıyla zaafa uğratırıyor, aynı zamanda da Başkanlara özel "arka bahçeler" yaratıyor!

Kanuna karşı hille yöntemiyle şirketleri nasıl kuruyor?

Erkan Karaarslan, kapısını çaldığı Belediye Başkanlarının iştahını kabartmak adına; öncelikle Belediye akarlarının nasıl denetim dışına çıkarılacağını bir bir sıralayarak anlatıyor!

Ardından; yoldan geçen Ali, Veli, Kırdokuz Elli'nin üzerinden şirket kurulacağını, Belediyeye de "hibe" edilerek, Başkanlarının önlerinin açılacağını, denetimim zayıflatıcağını, "Müfettiş Korkusu"nun yenileceğini anlatıyor Erkan Karaarslan....

Anında şirket kuruluyor... Şirket kurulur kurulmaz, bu Ali, Veli Kırkdokuz Elli'nin kafasına saksı düşüyor, devamında da soluğu Belediye kapısında alıyorlar!

Eh... Başkan'da boş durur mu?

Şirketin kabülünü anında Meclis'e getiriyor... Eller zaten hazır... Ve nur topu gibi şirket doğmuş oluyor!

İşte Sarıyer Belediyesi'nin şirketi SARBEL'de böylelikle kuruldu... SARBEL'e benzer, Erkan Karaarslan bu taktik ve formülle 74 Belediyeye şirket kurdu!

Erkan Karaarslan'ın verdiği bu akıllar sadece şirket kurmakla ilgili değil...

Şirket kuruldu mu?

Kuruldu!

Başlıyor Başkanlar şirketin içini doldurmaya! Sürekli sermaye artırımlarının yanında, Beldiyeye ait ne kadar sosyal tesis, kafe, restoran kısacası para getiren ne varsa, şirketin üzerine geçiriliyor!

İzmir'den bir örnek verirsek; Bayraklı Belediyesinin düğün salonları... BAYBEL adlı şirketin üzerinde... 5 İla 7 Bin TL arasında değişen fiyatlarla bu düğün salonları halka kiralanıyor... Fakat; Belediye kasasına giren (gönderilen) para taş çatlasın 200-300 TL'yi geçmez! Gerisi ne mi oluyor? "Buhar oluyor" desem, inanın hafif kalır!

Erkan Karaarslan'ın Belediye ve Başkanlara verdiği bu güzel hizmetler bunlarla da sınırlı değil...

Belediye "ekmekli"yse, Erkan Karaarslan başlıyor o Belediyede örgütlenmeye... Hısım, akraba ve yetiştirdiği elemanlarını başlıyor suyun başına geçirmeye!

Alın size Aydın BŞB'deki Erkan Karaarslan örgütlenmesi:

1- Genel Sekreter Uğur Cebeci: Erkan Kararslan’ın elemanı olarak 2013 yılından itibaren sık sık Aydın’a geldi. 15 Temmuz darbe girişiminden sonraki ilk mesai gününde emekli oldu.

2- Genel Sekreter Vekili Ertuğrul Yamen: (Uğur Cebeci’den sonra genel sekreterlik görevine getirildi) Özel Kalem Müdürü ve İmar Daire Başkanlığı görevlerini yaptı.

3- Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Bozbaş: Danışman Erkan Kararslan’ın elemanı olarak 2013 yılında Aydın’a geldi. Eski bir sağlık memuru olan Bozbaş, bazı ihale dosyalarından evrak çekmesiyle gündeme geldi.

4- Genel Sekreter Yardımcısı Özlem Bayraktaroğlu: Danışman Erkan Karaarslan’ın atamasını yaptırdığı Sarıyer Belediyesi eski nikâh memuru.

5- ASKİ Genel Müdür Yardımcısı Nermin Canyurt: Erkan Kararslan’ın en güvendiği elemanı olarak Ataşehir Belediyesi’nden atıldıktan sonra Aydın’a getirildi. Karaaslan’ın “kuzeni ve kara kutusu” olarak bilinen Nermin Canyurt muhasebe elemanı olarak çalışırken ASKİ’ye Genel Müdür Yardımcısı yapıldı. Şimdi Karaaslan tutuklu işlerini Aydın BŞB’de o takip ediyor.

6- Önder Yeğen: Eski Genel Sekreter şimdi Müfettiş: Danışmanlık Hizmeti Veren Erkan Kararslan’ın elemanı olarak (Aydın Belediyesi 2013 Yılından İtibaren) Erkan Karaarslan’ın elemanı olarak görev yapmış ve şimdi Aydın BŞB’de müfettiş kadrosundadır. Erkan Kararslan’ın elemanı olarak şirketlerinde de görev yapmaktadır.

7- Eski Genel Sekreter Yardımcısı Vural Şahbenderoğlu: Emekli olduktan sonra Erkan Karaarslan’ın şirketinde çalışmaya başlamıştır.

8- Bilgi İşlem Daire Başkanı Figen Şenoğlu: Erkan Kararslan tarafından Kadıköy Belediyesi’nde yazı işleri personeli iken Aydın’a getirilip Bilgi İşlem daire Başkanı yapılmıştır. Aydın Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ’de şüpheli 21/F ve 22/C ihalelerini yapan kişidir. Şu anda kaçaktır.

9- Destek Daire Başkanı Alaatin Özçelik: Danışman Erkan Kararslan getirmiş olup Büyükşehir İhalelerini Bülent Bozbaş ile birlikte yaptığı bilinmektedir.

10- Müfettiş Hüsna Akkuş: Ataması Teftiş Kurulu Yönetmeliğine uygun görülmeyen Teftiş Kurulu Başkanı Şefika Çoban tarafından yapılmıştır.

11- İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Ahmet İpek: Muğla’dan getirilerek Daire Başkanı olması sağlandı.

12- ASKİ Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Murathan Bayrı: Erkan Kararslan’ın “çantacı” elemanı olarak bilinmekte ve bacanağının eşi Çimen Şanlı ile birlikte Erkan Karaarslan'ın işlerin takip etmektedir.

13- AYBEL A.Ş. ve EGE ET Genel Müdürü Muharrrem Şanlı: Erkan Karaarslan’ın bacanağı ve aynı zamanda şirketlerin muhasebe müdürüdür. (Kamuoyu baskıları ayyuka çıkınca şu an görevden alınmıştır..)

14- İMAR AŞ Genel Müdürü Ümit Erkan: Erkan Karaarslan’ın yeğeni olup 100 milyon TL sermayeli belediye şirketinin başındaki kişi...

Peki; SARBEL'in başında kim var?

Erkan Karaarslan'ın kayınbiraderi Cem Özçay!"Mart 2017'de "Erkan Karaarslan gerçeği ve CHP'li Belediye Başkanlarının çaresizliği!" başlıklı yazımızda;CHP'li belediye başkanlarının başına gelebilecekleri alt alta üst üste yazmaya çalışmız: 

"Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, telefonla katıldığı bir tv programında; "Erkan Karaarslan'ın Eskişehir, Kıbrıs toplantılarında Genel Başkanımızda vardı" demişti... Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, twitter hesabından Erkan Karaarslan'ın toplantısını fotoğraflı duyuruyordu...

Erkan Karaarslan'dan danışmanlık hizmeti almış onca CHP'li Belediye Başkanına soruyorum: İlçelerinizin boyu 1 santim de olsa büyüdü mü?

Sabah gazetesi Erkan Karaarslan'ın CHP'li Belediyelerden 1 Milyar lira danışmanlık parası topladığını manşetten yazdı... Bu kadar parayı oluk oluk akıttığınıza göre; haydi o zaman çıkarın ortaya somut bir şey koyun! Şunu yaptık, halkımızın hizmetine sunduk deyin! Var mı böyle bir şey? Yok!

Peki; Erkan Karaarslan'a bulaşmış olupta, borçlu olmayan bir Belediye gösterin bana?

O da yok!

Şimdi; o Belediye Başkanları kanuna karşı hile yöntemiyle kurulmuş şirketlerini nasıl savuncaklar?

Daha dün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun FETÖ'nün elinde "esir" olduğunu söyledi... Ardında da gelsin "anlatayım" dedi... İçişleri Bakanı Soylu, her halde bunları laf olsun torba dolsun diye söylemedi... Böyle bir şeyi yazmış olsaydım; varın siz başıma gelecek olanları hesaplayın!

Siz, 2014 yerel seçimleri öncesinde Belediye Başkan adaylarınızı, devamında seçilmiş Başkanları, şimdi FETÖ'den tutuklu Erkan Karaarslan'ın toplantılarına katılmasını sağlıyorsanız, bugün çıkıp savunacaksınızda!

Duydunuz mu hiç CHP yöneticilerinden birisinin çıkıp Erkan Karaarslan hakkında bir açıklama yaptığını?

İş Erkan Karaarslan gerçeğine gelince; her biri süt dökmüş kediye dönüyorlar! 

Hiç bir kimse kusura bakmasın, sayın Kılıçdaroğlu'nun CHP'ye aşıladığı "Aşiret Kültürü"dür!

Bir yanda ağalar, diğer yanda marabalar!

Ve marabalar konuşmayacak, marabalar sorgulamayak, yaratılan ağalara biat edecekler!

Yok böyle bir anlayış! "


Erkan Karaarslan, 18 Ağustos 2016 günü yakalandığında hakkındaki ilk tutanak...  

İŞTE ERKAN KARAARSLAN YAKALANMADAN ÖNCE HANGİ CHP'Lİ BAŞKANLA NASIL İRTİBATA GEÇİYOR VE NELER İSTİYOR O BELEDİYE BAŞKANDAN! BU YAZIŞMALAR ERKAN KARAARSLAN'IN MERSİN 7. AĞIR CEZA MAHKEMESİ'NDE DEVAM EDEN DAVA DOSYASINDA AYNEN YER ALMAKTADIR:

ERKAN KARAARSLAN:


ŞÜKRÜ GENÇ: 
ERKAN KARAARSLAN:ŞÜKRÜ GENÇ: Bu yazışmalar, Erkan Karaarslan'ın yakalandığı 18 Ağustos 2016 tarihi öncesine dayanmaktadır... Erkan Karaarslan'ın arandığı o günlerde; yurtdışına kaçacağını düşünüyorduk... Açıkçası o günlerde Karadeniz'den Romanya'ya ya da Ege'den Yunanistan'a kaçabileceği ihtimali üzerinde kafa yoruyorduk....

Peki, Ege'den nasıl ve nereden kaçabilirdi?

Aklımıza Kazıklı Yat Limanı geldi!

Neden mi?

Kazıklı'daki özel yat limanı işletmesi Aydın BŞB Özlem Çerçioğlu'nun kayınbaasına aitti...   

Didimli arkadaşlarımızın desteğiyle Kazıklı'daki o yat limanına ulaştık... Yat limanının içinde mimik bir turdan sonra;  yol üzerindeki yat limanı girşinin karşısındaki salaş kafede akşamı ettik! Devamında yat limanını tepeden ve net bir noktadan gören makilik alanda sabahladık! Açıkçası, Erkan Karaarslan biz Kazıklı'da sabahlarken, o başının çaresine bakılması için MSN üzerinden Şükrü Abi'siyle görüşüyormuş!

Erkan Karaarslan, CHP'li Şükrü Genç'e "Ben ne olacağım" dedikten sonra ekliyor: "Alırken iyi toplarken iyi şimdi ben ne olacağım?"

CHP'li Başkan Şükrü Genç, nasıl yanıt veriyor: "Gürsel Beye söyledim, Enis Berberoğlu bile konuyu biliyor. Çatıyı yıkma yanlış hamle yaparak!"

CHP'Lİ Şükrü Genç aslında "Çatıyı yıkma" diyerek bir şekilde her şeyi itiraf etmiş oluyor! Konuyu biraz daha sadeleştirirsek; Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, Beyaz TV'de Latif Şimşek'in Dinamit programına telefonla bağlandığında "Erkan Karaarslan'ın Eskişehir, Kıbrıs toplantılarında Genel Başkanımızda vardı" demişti! O zaman, "ÇATI"nın temelleri o toplantılarda (Seminerlerde) mı atıldı? CHP'li Şükrü Genç, neden bu kadar çatının yıkılacak oluşundan korkuyor?    


FETÖ'nün Boğaziçi Eyalet İmamı Muzaffer Taşkın...

Peki, yazışmalarda CHP'li Şükrü Genç'in "Seni Muzaffer kaçırır" dediği o kişi; FETÖ'nün Boğaziçi Eyalet İmamı Muzaffer Taşkın olmasın sakın?

Yıllar önce CHP'li Şükrü Genç ile Boğaziçi Eyalet İmamı Muzaffer Taşkın bakın Gündem Otuzbeş'te Ertan Yıldız'a konuk olmuşlar:

SARIYER: BAŞKAN GENÇ İLE FETÖ İMAMI TAŞKIN ARASINDA BAĞ NASIL KURULDU? 
 

Bir tarafta CHP'li Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç...

Diğer tarafta FETÖ'nün Boğaziçi Eyalet İmamı Muzaffer Taşkın...

İkisinin aynı yolda yürümesi eşyanın tabiatına  aykırı bir durum...

Fakat, FETÖ'nün Eyalet İmamı Taşkın'ın Sarıyer Belediyesi içinde fink atmasını sağlayacak, ayrıcalıklı statüde takılabilecek seviyelere getirmesinin altında acaba neler yatıyordur?

Sıkı durun;

Başkan Şükrü Genç Şebinkarahisar'lıdır...

Eyalet İmamı Muzaffer Taşkın Şebinkarahisar'lıdır...

Genç ve Taşkın hemşeridirler... İkisi de Şebinkarahisarlı...

Ancak; Genç ile Taşkın arasındaki ilişki derinliğine inmek isterseniz ya da yolları nerede kesişti sorusuna yanıt bulmanız için 12 Ocak 2011 yılına kadar inmeniz gerkecektir...

12 Ocak 2011 kısaca hatırlarsak; 

İstanbul İl Jandarma ekipleri, öğle saatlerinde Sarıyer Belediyesine operasyon düzenledi. Hesap İşleri’ndeki bilgisayar kayıtlarına ve bazı belgelere incelenmek üzere el konuldu. Hesap işlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Recep Yel’in de aralarında bulunduğu 6 kişi gözaltına alındı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, konunun soruşturma aşamasında olduğunu yorum yapmanın doğru olmayacağını söyledi.

12 Ocak 2011 ve sonrasına ilişkin çok önemli detayları ilerleyen günlerde dizi halinde balgeleriyle haberleştirip yayımlayacağız... 

Yapılan bu operasyonla Şükrü Genç'te topun ağzındaydı ama, ne hikmetse dosyadan sıyrılmayı başarabildi!

İşte o günlere kadar uzaınıyor Genç ve Taşkın ilişkisinin temelleri... 

FETÖ'den aranan Savcı Zekeriya Öz'ün tayini 2004 yılında Balıkesir'in Bigadiç ilçesi Cumhuriyet Savcılığı'ndan İstanbul'un Ümraniye ilçesine çıtı... Kaçtığı 11 Ağustos 2015 gününe kadar Zekeriya Öz'ün nasıl bir Savcı olduğunu yeniden yazmaya gerek yok..

Sarıyer Belediyesine operasyon yapıldığı 2011 yılında Zekeriya Öz İstanbul'da Özel Yetkili Savcıydı...

Öz'ün FETOCU olduğu hakkında düzenlenen arama fezlekelerinde dahi belirtiliyor... 
Araştırmalarımızdan edindiğimiz bilgi ve iddialara göre; Zekeriya Öz ve Muzaffer Taşkın, birbirlerini yakından tanıyan ve özel görüşmeler yapan kişiler...

FETÖ İmamı Taşkın, bir şekilde başı yargı ile belada olanların karşısına Zekeriya Öz'ü destekli "kurtarıcı" olarak çıkıveriyor!

Şimdi; FETÖ İmamı Taşkın, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in A Takımın pastalı (Yaş günü olabilir) kutlamasına kadar katılabiliyor, objektiflere poz verbiliyorsa, saray yavrusu villasını Belediye destekli kondurabiliyorsa; bu ilişkilerin deşifre edilmesinin yararlı olacağını düşünüyorum...

Dikkatinizi çekmiştir; neredeyse bütün FETOCULARIN işleri güçleri ya paralı adamlarla ya da işlerine yarayacak adamlarla! 

Bugüne kadar herhangi bir FETOCUNUN çulsuz birisiyle düşüp kalktığını ne gördüm ne de rastladım! 

FETÖ'den tutuklu Erkan Karaarslan'ın da hiç duydunuz mu çulsuz bir Belediyeden ihale aldığını?

Duyamazsınız!

Şimdi burada başlasam adlarını yazmaya... Ne demek istediğimi rahatlıkla anlayacaksınız...

Erkan Karaarslan, milyonluk ihalaler aldığı Belediyeler arasında Sarıyer Belediyesi yok mu? Var! Belki de en baba ihaleleri Şükrü Başkan vermiş olabilir Erkan Karaarslan'a...

Aslında Erkan Karaarslan'a bulaşmış şu CHP'li Belediye Başkanları yatıp kalkıp 15 Temmuz'a dua etmeliler... Yoksa; kasaları tam takır kalacaktı 2019'a kadar! Erkan Karaarslan bir istemiş, utanmasalar 10'ar 10'ar vereceklerde, adam 5'er 5'er kaldırmış! 

Başkan Genç ve İmam Taşkın'ın topraksal bağları bir yana, Erkan Karaarslan'la aralarında neler geçmiş, Zekeriya Öz'le neler konuşmuşlar bunlar deşifre (tape) edilip gün yüzüne bir çıkarılırsa; siz bakın o zaman Sarıyer Belediyesinin gemisinin Boğazda nasıl turlar attığına!

Öte yandan, FETÖ İmamı Muzaffer Taşkın-Erkan Karaarslan-Mustafa Polat'ın aynı karede oldukları, yazıldı çizildi... Hatta Erkan Karaarslan'ı arandığı dönem İmam Taşkın'la Polat'ın Sarıyer'de sakladıkları da yazıldı... Bağlantılar ne kadar ilginç değil mi? Dikkat eder misiniz bağlantılarda en güçlü halka, dostluk, arkadaşlık falan değil, "bölüşmüşlük"

Şimdi size bir FETÖ İmamı öyküsü anlatarak yazımı bitireyim... İzmir'in Selçuk ilçesindeki dostlarım anlattı...

FETÖ'nün Torbalı ilçe Abisi Selçuk'a geliyor (iki kişi) ve Selçuk Abisinin sanayideki dükkanına varıyorlar... Yanlarında da İzmir'deki Abiye teslim edilecek bir valiz para... Torbalı Abisi Selçuk Abisi'nden arabasını istiyor... Torbalı Abisi 4-5 kilometre ilerideki Çamlık köyüne gideceklerini söylüyorlar... Selçuk Abisi durumu çaksada gönülsüz bir şekilde arabasını veriyor... Torbalı Abisi para dolu valizi de arka koltuğa koyup Çamlık'a doğru yala çıkıyorlar... Aradan 25-30 geçiyor geçmiyor... Torbalı Abisi Selçuk Abisini Çamlık köyüne acil koduyla çağırıyor... Selçuk Abisi köyde bulundukları yere varıyor... Ne görsün... Arabasının arka camı indirilmiş... Ve de para valizi yok... Selçuk Abisi bu duruma inanmıyor... Ama yapacağı bir şey yok... Aralarında helvacı kağıdına tutanak tutuyorlar... Durumu İzmir'deki daha büyük Abiye bildiriyorlar... Sonuç olarak; bir valiz para buhar oluyor... Çamlık köyünde yaşayanların en az yüzde 40-50'sini tanırım... Bırakın bir arabanın camını kırıp içinden valiz çalsınlar, yolda 5 lira bulsalar, gider muhtarlığa teslim ederler inanın...

Kısacası; FETOCULAR böyle modeller!

İşin içinde bir iş yoksa FETÖ'nün Eyalet İmamı Taşkın, kalkar da bu fotoğraf karelerinde yer alır mıydı?

Erkan Karaarslan, bugün itirafçı olmuştur... Sarıyer dahil şu an 30 üstünde belediyede ve belediye başkanlarıyla ne halt işlediklerine dair tüm konuları anlattı daha doğrusu itiraf etti... Erkan Karaarslan ve CHP'li Şükrü Genç arasındaki yazışmalarda ilginç bir konu daha geçiyor: "Kader birliği!"

Soruyoruz şimdi; aranızda "ihaleler" ve "danışmanlık" adı altında kamunun paralarını hiç etmeniz dışında ne gibi bir kader birliği olabilir?

Bakın şu ihale belgesine...! Dünyanın neresinde böyle " YAZILIM GÜNCELLEMESİ" adı altında ihale veren bir belediye başkanı vardır?

SONUÇ İLANI
YAZILIM VE DESTEK HİZMETİ ALINACAKTIR
SARIYER BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

İhale kayıt numarası :2016/20365
1- İhalenin
a) Tarihi : 04.03.2016
b) Türü : Hizmet alımı
c) Usulü : Açık
d) Yaklaşık Maliyeti :2.291.733,33 TRY
2- İhale konusu hizmetin
a) Adı :GELİRLERİN ARTTIRILMASI İÇİN EYLEM PLANI OLUŞTURULMASI, İLAVE GELİR KAYNAKLARININ TEMİNİ VE 2016 GELİR TAKİP PROJESİ İLE PROJEDE KULLANILAN YAZILIMLARIN BAKIMI, GELİŞTİRİLMESİ VE GÜNCELLENMESİ HİZMETİ ALIMI
b) Yapılacağı yer :Sarıyer Belediye Başkanlığı
c) Süresi : 10 aydır
3- Teklifler
a) Doküman Satın Alan Sayısı : 1
b) Dokümanı EKAP üzerinden 
e-imza kullanarak indiren sayısı : 0
c) Toplam Teklif Sayısı : 1
d) Toplam Geçerli Teklif Sayısı : 1
4- Sözleşmenin
a) Tarihi : 21.03.2016
b) Bedeli : 1.879.000,00
c) Süresi : 21.03.2016 - 31.12.2016
d) Yüklenici :EYÖNTEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ

Şimdi CHP'li Başkan Şükrü Genç'e soruyoruz; verdiğiniz bu paralardan sonra Sarıyer Belediyesi hesaplarına ALLAHIN DELİKLİ KURUŞU kamu yararına artı bir değer olarak döndü mü? 

Haydi buyur açıkla! Gözünüz yiyorsa...

Bu da araya sıkışmış olsun; Şükrü Bey, Gürsel Bey'in süper starı, eski elemanınız Haluk Tamgaç'ı bu defa "danışman" olarak yanınıza almışsınız! Erkan Karaarslan'la da o günlerde onun arasının iyi olduğunu bilmeyen yoktur sanırım Türkiye'de... Haluk Tamgaç'a hangi konularda danışıyorsunuz bu aralar Şükrü Başkan?   CHP'li Şükrü Genç ile Erkan Karaarslan MSN üzerinden yazışmaya başlıyorlar...

Dikkat ederseniz CHP'li Şükrü Genç daha ilk cümlesinde "basına haberler sızmış" diyerek; işin nerelere varacağını biliyor!

Yaptığı işlerden emin olan insan neden basından çekinsin? İşin içinde alavere dalevere yoksa basın kalkıp neyi yazacak?  Erkan Karaarslan, korku ve panik halindeyken yazıyor bunları... "Muzaffer Bey'den (Muzaffer Taşkın) yardım isteyelim yurtdışına çıkarsın beni" diyor... Ve ardından "Ben sizin için bu işlere aracılık yaptım bana yardım edin lütfen" diyor...

Yaptığı işlerin ne olduğuna siz karar verin! Ortada yapılan düzgün bir olsaydı, emniyet güçleri bu adamın peşine düşer miydi? 

CHP'li Şükrü Genç, Erkan Karaarslan'ın bu talebine nasıl yanıt veriyor?

Aba altından sopa göstererek: "Erkan beni çıldırtma tüm yapıyı çökertirsin!"

İşte gele gele zurnanın cırt dediği noktaya geldik: "Tüm yapıyı çökertirsin!" 

CHP'li Şükrü Genç, tesadüf eseri bu yanıtları vermiyor FETÖ'nün Belediyeler İmamı Erkan Karaarslan'a...
Başka bir deyişle; "Çatı", "Yapı" kelimelerini kullanan CHP'li Şükrü Genç'in bu organizasyon şemasının içindeki yeri nedir?

Sacayağı kimlerden oluşuyor? 

Dönemim Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, bu işin neresinde?

Bu "Çatı" ve "Yapı" nasıl kurulmuş?

Çatı ve yapının kuruluşundan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bilgisi var mıdır?    

CHP'li Şükrü Genç'in "Çatı" ve "Yapı" olarak nitelediği oluşumun içinde kaç tane CHP'li üst düzey yönetici ve belediye başkanı vardır? 

Bu "Çatı" ve "Yapı"yı en ince ayrıntılarına kadar çıkartmak bizim işimiz olmadığı kadar, devletin pslisinin, savcısının asli görevidir diye düşünüyoruz...

CHP'li Şükrü Genç, adlandırdığı bu "Çatı" ve "Yapı"nın neresindedir? Yoksa bu çatı ve yapının temel taşlarından birisi de CHP'li Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç midir? 

Teasdüf müdür BUZ Rezidanstaki dairelerin CHP'liler tarafından kapış kapış satın alınması? 

BUNDAN SONRA NELER Mİ OLACAK? BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİNİZ...


VİDEO: ERKAN KARAARSLAN BELEDİYELERDE NE İŞLER YAPTIĞINI ÖZETLİYOR!