Hayvanseverler, "Hayvan Dostu" İzmir Büyükşehir Belediyesi ambulansına telefonla ulaşamıyor!

Hayvanseverler, "Hayvan Dostu" İzmir Büyükşehir Belediyesi ambulansına telefonla ulaşamıyor!

Hayvanseverler,
05 Haziran 2019 - 20:43Hayvanseverler, araba çarpan kediyi yaralı kediyi kurtarabilmek için twitter hesaplarından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'e ulaşmaya çalıştılar.

Seçim çalışmaları dönemi (HAYTAP)  ​​​​​​Hayvan Hakları Federasyonu yöneticileri ile başkan Soyer "Hayvan Dostu Belediye" protokolüne imza atmışlardı.

Hayvanseverler, twitter üzerinden başkan Soyer'e ulaşmaya çalışırlarken; Büyükşehir telefonlarına da kimselerin bakmadığı ortaya çıktı! 

Hayvanseverler, sitemlerini "koskoca İzmir büyüksehir belediyesinde sadece 1 tane hayvanlara müdahale edecek hayvan ambulansı var. Telefonlar genelde açılmıyor." diye dile getirdi.


 

  1. Izmir Çevirme Radar‏ @izmirdecevirme 27 dk.27 dakika önce

    Baskanım artık şu sokak hayvanlarını da görmenizi istiyoruz, hergün can çekişerek ölen hayvan görüyoruz, koskoca İzmir büyüksehir belediyesinde sadece 1 tane hayvanlara müdahale edecek hayvan ambulansı var. Telefonlar genelde açılmıyor. Lütfen artık bir çalışma yapın @tuncsoyer pic.twitter.com/jCGiypxh0E

  2. Izmir Çevirme Radar‏ @izmirdecevirme 25 dk.25 dakika önce

    Bu kediye 15 dk önce araba carptı ve büyüksehir hayvan ambulansı telefonu kesinlikle acılmıyor , bizler kendi imkanlarımızla müdahale etmeye calısıyoruz fakat bir müdahale gerekiyor lütfen ! @tuncsoyer @izmirhim ambulans sayısı arttırılsın !