CHP KULİSLERİNDE TELEFONDAN TELEFONA DOLAŞAN BUĞRA GÖKÇE VE SUBAY FOTOĞRAFLARI!


CHP KULİSLERİNDE TELEFONDAN TELEFONA DOLAŞAN BUĞRA GÖKÇE VE SUBAY FOTOĞRAFLARI!


 

İzmir'de siyaset arenası, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Buğra Gökçe'nin 15 Temmuz öncesi Çiğli 2. Ana Jet Üssü'nde çekildiği idda edilen fotoğraflara kilitlendi!

CHP'liler arasında WhatsApp üzerinden dolaşan fotoğraf karelerinde yer alan subayların FETÖ'den içeride oldukları iddia ediliyor!

Fotoğrafta yer alan ve FETÖ'den cezaevinde oldukları iddia edilen subaylardan birisinin Çiğli 2. Ana Jet Üssü e. Kurmay Başkanı ve darbe akşamı Genel Kurmay Başkanını derdest eden ekipte yer alan Kubilay Selçuk'un, diğerinin de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı oteli basan helikopterlere silah ve mühimmat yükleyen subayın olduğu konuşuluyor!

Tarafsız gazetecilik ilkeleri çerçevesinde; CHP'liler arasında telefondan telefona dolaşan bu fotoğraflarda yer alan subaylarla ilgili en doğru bilgiyi İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Buğra Gökçe'nin vereceğini ve bilgi kirliliğine izin vermeden İzmir CHP camiasını aydınlatacağını ve Gökçe'nin kulislerde dolaşan bu fotoğraflara ilişkin soruları da yanıtlayacağını düşünüyoruz:

* Fotoğraflarda yer alan subaylar FETÖ'den cezaevinde mi?  

* Fotoğraflarda yer alan subayların isimlerini biliyor musunuz?

* CHP Kulislerinde dolaşan ve fotoğraflarda yer alan subayların FETÖ'cü oldukları iddiaları doğru mudur?

Yanıt için e posta: [email protected]

İŞTE BUĞRA GÖKÇE'NİN CHP İZMİR CAMİASINDA TELEFONDAN TELEFONA DOLAŞAN O FOTOĞRAFLARI: