Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya'nın yeni kanalları belli oldu!

Türkiye'nin en çok izlenen ana haber programı ve sabah haber kuşağı programlarının sunucuları Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya'yı artık dev bütçeli uluslararası haber kanalında izleyebileceksiniz.


Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya'nın yeni kanalları belli oldu!

The Walt Disney Company'in Türkiye'deki kanalı Fox TV'nin rakiplerinin her konuda önüne geçmesinin ardından FOX Networks Group Türkiye’nin yeni bir ulusal haber kanalı kurma konusunda çalışmalar yaptığı öğrenilmişti. Yandaş yayın yapan dev bütçeli haber kanallarının bile Fox TV'nin haberleri kadar izlenmiyor olması The Walt Disney Company'i harekete geçirdi. Artık Fatih Portakal'ın sunduğu "Fatih Portakal ile Fox Ana Haber" ve İsmail Küçükkaya'nın sabah erken saatlerde yayınlanan "İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat" programlarını global haber kanalından da izleyebileceksiniz. Portakal ve Küçükkaya'nın programları haber kanalı ile ortak yayın şeklinde yayına alınacak. Fox akipçilerini şimdiden heyecanlandıran gelişmenin nihayetlenmesinin yeni yayın dönemine yetiştirileceği ifade ediliyor. 

Fox Haber kanalına Haber Türk, CNN Türk ve NTV'de işten çıkarılan deneyimli gazetecilerin ve televizyoncuların transfer edilmesi için ikna faaliyetlerinin başladığı, Fox Ana Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk'ün aynı zamanda Fox haber kanalının da genel yayın yönetmeni olacağı ifade ediliyor. 

Bu içerik WMAL.NET tarafından üretilmiştir


wmal.net