TUNCELİLİ CHP MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN YILDIZ'I MEĞER AVRUPALILARDA YAKINDAN TANIYORLARMIŞ! AİHM'E BİLE RAPORU GÖNDERİLMİŞ...


TUNCELİLİ CHP MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN YILDIZ'I MEĞER AVRUPALILARDA YAKINDAN TANIYORLARMIŞ! AİHM'E BİLE RAPORU GÖNDERİLMİŞ...
Yılmaz Özdil, bugün yayımlanan köşe yazısında CHP'deki yönetim anlayışını ve kimlerin milletvekili yapıldığını nasıl özetliyordu: "Namuslu milletvekili imha edildi, onun yerine fırıldak milletvekili getirildi, il başkanı sustu." 

Yılmaz Özdil'in CHP'deki yönetim anlayışının ve getirildiği noktaya yönelik bugün ve önceki gün yayımlanan köşe yazılarının altına imzasını koymayacak adam çıkar mı? (Kılıçdaroğlu ve ekibini ayrı tutuyoruz!) 

Ne diyor Yılmaz Özdil, "Namuslu milletvekili imha edildi!"

Yılmaz Özdil, tespitlerini salt CHP'ye "çakmak" için yazmadığını, tam tersi CHP'nin içinde bulunduğu duruma fener tutarak, gerçek CHP'lileri, gerçek Atatürkçüleri, Kemalistleri, Ulusalcıları, Devrimcileri, Sosyalistleri (CHP'ye) PARTİLERİNE sahip çıkmaya davet ediyor diye düşünüyoruz...

Bu düşünceler ışığında; Yılmaz Özdil'in de yazılarında ne denli haklı olduğunu mesleki dayanışma adına ortaya belgeleriyle çıkarmaya çalışacağız! 

Açıkçası Yılmaz Özdil'in de 1919 KUVVACI RUH taşıyanlarla CHP'nin düzlüğe çıkarılacağını düşündüğünü savunuyoruz!

Hüseyin Yıldız... Didim'de yaşayan Tuncelili inşaat, emlak tüccarı... Siyasi kariyerinin de Kılıçdaroğlu döneminde taçlandığını düşünüyoruz...

Varıp Hüseyin Yıldız'ın tüccarlık icraatlarını dinlemeye Didim'e gittiğinizde de her halde haftalarca, aylarca Didim'de kalacağınızı da altını çizerek belirtiriz!

Meğer bu Tuncelili Aydın MV Hüseyin Yıldız'ı Avrupalılar da çok yakından tanıyorlarmış!

Nasıl mı?

Şimdilik Pakistan uyruklu İngiliz vatandaşının Didim'de emlak ve inşaat tüccarı Hüseyin Yıldız'la tanıştıktan sonra başına gelenlere ve buhar olan 400 bin poundluk macerayı gündeme taşıyarak bakacağız! (Belgeleriyle) 

Bakın buradaki kritik nokta; aşağıda yayımladığımız raporun BİZZAT CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na ve CHP İstanbul MV Gürsel Tekin'e verilmiş olmasıdır!

Türkçesi; bu konu hakkında başta sayın Kılıçdaroğlu'nun Tekin'in "vay efendim bunlardan haberimiz yoktu" diyecek dahi hallerinin olamayacağı GERÇEĞİDİR!

Çünkü bu rapor kendilerine teslim edilmiş!
  

Rapor bir yana; Tuncelili CHP Aydın MV Hüseyin Yıldız hakkında Didim Adliyesi'nde açılan "DOLANDIRICILIK" davalardan sadece bir tanesinin ekonomik boyutu 400 bin pound!

Ve... Devamında da 40 kusur dava dosyasının daha olduğunun altını çizerek; başka Avrupalılar var mıdır diye bakacağız!

Davacı, daha doğrusu CHP MV Hüseyin Yıldız tarafından "dolandırıldığını" iddia eden Dr. Anwar Haıdar, raporu Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne sunuyor ve ekinde elindeki tüm belgeleri dosya ile birlikte teslim ediyor!

AİHM'e intikal davanın güzelliğine bir bakar mısınız: "Türkiye'ye gittim Didim'de dolandırıldım!"

Araya sıkıştırmış olmayalım; Tuncelili CHP MV Hüseyin Yıldız'ın Aydın'dan sonra örgütlendiği şehir neresi biliyor musunuz? 
İzmir!
Sorun bakalım bu dönem kaç tane akrabasını İzmir'deki CHP'li belediyelere yerleştirmiştir? Temsil, kızı hangi belediyede özel kalem müdürü yapılmıştır? Amcasının oğlu İzmir'de hangi CHP'li başkana yardımcı olmuştur? Say say bitmezde... Daha fazla yazarsak, herhalde birileri 2. Adalet Yürüşünü bu defa Tuncelili MV Hüseyin Yıldız için başlatır diye düşünüyoruz!

Aydın'da Milletvekili yapılacak adam mı kalmadı da bu Tuncelili emlak ve inşaat tüccarlığı Didim Adliyesi koridorlarında yankılanan Hüseyin Yıldız, 3-4 dönemdir MV listesine yazılıyor? 

Eşiliaş gibi Aydın CHP'de her şeye karışan, "Aydın benden sorulur" diyen Aydın BŞB Başkanı nam-ı diğer "Topuklu Efe" sayın Özlem Çerçioğlu, Hüseyin Yıldız'ın Didim Adliyesi'ndeki dava CV'lerinden nasıl haberiniz olmadı? Yahu mevcut Aydın İl Başkanı olan Ali Çankır da bu Tuncelili MV sayesinde il başkanı olmadı mı?    

Bakın; Dominic Charles Smıth'in açtığı dava dosyasındaki detaylara gelecek haberde gireceğiz ama, o kadar ilginç detaylar var ki, küçük dilinizi yutacağınızı şimdiden düşünmeye başladık!

Tekrar Aydın ve Didim halkına soruyoruz; yahu ünü AİHM kapılarına kadar dayanmış bu Tuncelililin dışında bir adam bulamadınız mı?   

Ha... CHP'de Kılıçdaroğlu ve ekibinin Tuncelili Didim'deki emlak ve inşaat tüccarı Hüseyin Yıldız hakkında bir şeyler yapacağını da DÜŞÜNMÜYORUZ!

Kemal Karataş, Soyerlerin Şato'ya taşınmalarını doğru bulmadığını sosyal medyada eleştirdi... Şak partiden atıldı...
Dönemim CHP Antalya MV Yıldıray Sapan ve beraberindeki 19 milletvekili Ekmeleddin'e imza vermedi... Tamamı 2015 genel seçimlerinde listeye sokulmadı... Çoğu da şak diye partiden atıldı...
Yılmaz Ateş, CHP-FETO ilişkilerini gündeme taşıdı... Şak partiden atıldı...
(...)

Şimdi kalkıp CHP yönetiminin Tuncelili Aydın MV Hüseyin Yıldız için kılını kıpırdatacağını mı düşünüyor sunuz? 

Asla böyle bir şey olmayacaktır!
Zaten bunları da bir şeyler yapacakları adına yazmıyoruz! 
Biz sadece Tuncelili Hüseyin Yıldız'a oy veren Aydınlılara Hüseyin Yıldız'ın BELGELİ tanıtımını yapıyoruz!
Çünkü; layık oldukları şekilde yönetildikleri için!
Ve...
Hüseyin Yıldız'la da gurur duymalarını kesintisiz sürdürmeleri içinde tanıtmaya çalışıyoruz! 

Tekrar altını çizerek yeniliyoruz; Tuncelili Aydın MV Hüseyin Yıldız'ın AİHM kapılarına dayanan ve de önlerine konulan raporu hakkında bile en ufak bir işlem yapmayan zihniyetten şimdi kalkıp bir şey yapmalarını beklemek, abesle iştigalden öteye geçmeyecektir!

Zaten ortalıkta da böyle bir irade görebiliyor musunuz? 


Not: 41 Kere maşallah dedirtecek 41 şok dava dosyası belgeleri ve dolandırıcılıkta gelinen son nokta detayları ile birlikte yeni haberimizde geliyor...

Bizi izlemeye devam ediniz... 

  

 haber online yazılıyor...