SÖKE CHP İLÇE BAŞKANI ATAKAN, FATİH AKKENTLİ'NİN KURDUĞU İDDİA EDİLEN "YASAK AŞK" KUMPASININ İÇİNE Mİ DÜŞTÜ?


SÖKE CHP İLÇE BAŞKANI ATAKAN, FATİH AKKENTLİ'NİN KURDUĞU İDDİA EDİLEN "YASAK AŞK" KUMPASININ İÇİNE Mİ DÜŞTÜ?Söke, deyim yerindeyse Mesut Atakan'ın düğün değil bayram değil önceki gün neden istifa ettiğine yanıt bulmaya çalışıyor!

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel'in CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır'ı arayarak "istifasını kabul etme" dediği olayın perde arkasını Gündem Otuzbeş araladı!

Gündem Otuzbeş'in Söke ve Aydın kaynakları üzerinden yaptığı araştırmanın altından Aydın Büyükşehir Belediyesi Söke Koordinatörü Fatih Akkentli çıktı!

Kaynaklarımız; Söke Koordinatörü Fatih Akkentli'nin CHP Söke İlçe Başkanı Mesut Atakan'ı kontrol altına almak için yanına partili bir bayan gönderdiğini ve bu bayan üzerinden İlçe Başkanı Atakan'a "YASAK AŞK KUMPASI" kurduğunu iddia ettiler!

Kamuoyunun malumu olduğu gibi CHP Söke İlçe Başkanı Mesut Atakan, görevinden sağlık sorunlarını bahane göstererek istifa etmiş yankıları gündeme düşmüştü. 

İstifanın iddia edilen gerçek sebebine Gündem 35 farkıyla okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

İstifanın iddia edilen gerçekleri şu şekilde;
Söke İlçe Başkanı Mesut Atakan yine Chp Aydın il disiplin kurulu üyesi bayanla bir hafta kadar önce yediği Karina restoranda yemek yiyorlar.

İddialara göre; Atakan'la disiplin kurulu üyesi bayanla yemek randevusunu Fatih Akkentli organize ediyor. Yemek sonrası nelerin olduğunu BUZLAYARAK geçelim! Yemek sonrası BUZLU kısım sürerken; Fatih Akkentli'de tesadüf buya BUZLU kısıma tanık oluyor!

Akkentli, iddialara göre kurduğu "yasak aşk" kumpası ile bir şekilde amacına ulaşır ve İlçe Başkanı Mesut Atakan'ı istifaya davet eder ve ekler: "İstifa etmezsen, bu olayı eşin tüm Söke tüm ayrıntılarıyla öğrenir!"

Mesut Atakan, yasak aşk kumpasını anlar ve basar imzayı, istifasını CHP Aydın İl Başkanlığına gönderir.

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, perde arkasında olup bitenlerden haberi olmadığı için İl Başkanı Ali Çankır'a Atakan'ın istifasını kabul etmemesini gerekçe olarakta kongrelerin yaklaştığını ifade eder...

Kongrelerin yaklaşıyor olması nedeniyle de Atakan'ın istifasını İl Başkanlığı kabul edilmez!  

Bu defa istifanın kabul edilmemesi gerginliğin artmasına neden olur ve ortalığın yangın yerine döner!

Disiplin kurulu bayan Akkentli'ye saldırıyor!

İlçe Başkanı Atakan'ın istifasının kabul edilmemesi kartların yeniden karılmasına neden olur! Gerginlik daha da tırmanır ve il disiplin kurulu üyesi bayan bu kez Fatih Akkentli'ye saldırdığı öğrenildi.

Söke'de partililerin konuştuğu iddialar arasında;
Aydın Büyükşehir personeli olan Fatih Akkentli, ilçe başkanı Atakan'a kurulan yasak aşk gibi; bu şekilde bahsi geçen il disiplin kurulu üyesi bayanı birçok başka partili başkan ve partinin önde gelen isimleri ile ilgili yasak aşk kumpası kurduğu belirtilmektedir!

Akkentli'nin kendisinin de yakın geçmişe kadar aşk yaşadığı hatta bu sebeble eşinden bile ayrılıp tekrar evlendiği söyleniyor. Hatta bu olay da bu kadar büyük tepki veren Aydın Büyükşehir personeli Fatih Akkentli'nin asıl sebebin "Ben sana adamla yakınlaş dedim. Sen olayı cin... ilişkiye kadar taşıdın" diyerek,  dün gece aralarında Aydın il örgütünden kişilerin de bulunduğu bir kavganın yaşandığı öğrenildi. bayan disiplin kurulu üyesinin Fatih Akkentli'ye partililerinde bulunduğu ortamda saldırdığı belirtiliyor.

Kumpas olarak tezgahlandığı konuşulan yasak aşk kavgası ve istifanın diğer ayrıntıları da yine Gündem 35'te yer alacaktır.